Jump to content
GIGN Forum

Acc


`MaX`
 Share

Recommended Posts

Taatad, niks CS'aa `MaX`, ilgu laiku speeleeju zem SenTanO taga. Nekad serverii nebiju izjutis vajadziibu peec tiesiibaam, jo adminu ir pietiekami. Tikai lieta taada, ka saakot no plks. 4 liidz pat kaadiem 7 riitaa nav neviena admina. Protams, taa ir normaala paraadiiba - normaali cilveeki sen jau gulj. Bet ko dariit tiem, kam ir briivdiena? wink.gif Tajaa laikaa tur saakaas taads bezpregjels, ka CS gribas vispaar izdzeest no kompja un aizmirst par taadu lietu. Tad nu luugums buutu pieshkjirt man xban un xkick - dereetu arii xvote, lai naktiis vareetu nomainiit uz norm. mapi, protams, ja tauta veeleesies...

PS. atcerieties, ka taa ir tikai speele, bet vienalga - chiiteriem sheit vieta nav! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu šo keksu es atbalstu pa visiem desmit!

vienīgi kā tur būs ar to naktīs spēlēšanu naktīs... te pēdējā laikā daudzi ir to solījuši, bet ar to realizāciju tā pasūdīgāk

Es lielaako ties pa naktiim arii speeleeju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

atbalstu uz xk, xb , xslay, xgag pilnu paketi gandrīz , izņemot xvote - pagiadām nevajag smile.gif

un kāpēc es atbalstu ? pēdējā laikā es kā ienāku ap 22-23 sērverī , tā spēlēju līdz kādiem 3-4 naktī, un kad eju prom - tad MaX paliek ... un pēdējā laikā tieši es esmu pēdējais admins ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...