Jump to content
GIGN Forum

Terminators 3 Pirdeju Beigas


ROLAND_PICTURES
 Share

Recommended Posts

parodija TERMINATORS 3 PIRDEJU BEIGAS ir beidzot gatavs! smile.gif

un visu parejo jautribu meklejiet ieksh DC++

mekleeshanaa spied: roland pictures

drizumaa arii muuvijs spiecial prieksh CS faniem smile.gif

Nice one, buus man vesela kolekcija par terminatora parodijaam. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man patika terminators 2: reperu diena, bet pierdienu sacelsanaas suxoja.

omg, omg.... to IQ testu..... liidz 26 jautaajumam domaaju.... taalaak uz haljavu saspaidiju un IQ 119 blink.gif

p.s. stulbajam tildes birojam k-kas nopisies... garumziimes neraksta.....

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

blood, vai ir tik gruuti saprast, ka iq testi paarbauda tavas domaashanas speejas, nevis zinaashanu liimeni?

Esmu 99.8% pārliecināts, ka viens un tas pats cilvēks pildot iq testu 12 un 42 gados iegūs dažādus rezultātus.

A, ko zin. Maybe arī kļūdos. Bet tas vienkārši neskan sapratīgi, pat pašā kodolā. blink.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Un tagad par teemu - gaidiiju ko spozhu, bet, manupraat, shii ir visliktaakaa no visaam daljaam. sad.gif Biezhi vien tika iestarpinaati bezsakariigi teksti, filmas gaitaa nesapratu vai pirst ir slikti vai labi, stiliigi vai nestiliigi.

Link to comment
Share on other sites

blood, vai ir tik gruuti saprast, ka iq testi paarbauda tavas domaashanas speejas, nevis zinaashanu liimeni?

Nevar nepiekrist painam. IQ loti maz atistas paliekot vecam. Es teiktu pat, ka ja cilveks rupigi netrene savas smadzenes, tad vina gudriba iet zuduma. Ok, varbut 42 gadiigs vecis zinas vairak lietas, bet vina prats vairs nestradas TIK atri. Es patsd ari jutos mazliet degradejies. Pirms 5 gadiem, kad pabeidzu skolu, tad vinekarsi biju uber gudrs, bet tagad vairs nesmu tik kruts... sad.gif

Nu piemeram - vai 42 gadisgs vecis spele labak sahu par 13 gadigu dzeku, ja abiem nav iepreikseja pieredze saha spele? Es uzskatu, ka ne!

BTW pain, interesanti, cik tev taja testa! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Atpakalj pie teemas - neatbalstu jebkuru goblinu, jo paarsvaraa tikai necenzeetos vaardus vien lieto .. nekas smiekliigs nav, kad peec katra 3. vaarda seko b*ja vai kkas tmliidziigs (visvairaak man patika LOTR un Matrix goblini .. tb tas bija viens un tas pats, vinjam vairaakas filmas ir tulkotas - un tur tik tie6aam ir par ko iereekt)

Link to comment
Share on other sites

Ja - runajot par teemu tiesham nav daudzi labi tulkojumi un man goblini diezgan atri anpika.. pirmas 2 reizes smiekligi, bet pec tam.. un tas latviesu pirdeju terminators... cmon... nebija konteksta... tas tikai pirz un otrs saka ka smird.. not funny!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...