Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

dk_aztec

Ja shajaa lapaa bijaat ieprieks jau, tad pirms kachaajiet luudzu uzspiediet refresh vispirms, un tad spiediet uz linkiem, paldies!

Kaapeec shaads nosaukums?

Neinteresee? Nekas taapat pateikshu. Jo tika izmantots de_aztec.wad

kaapeec priekshaa dk_? Es savaam karteem vainu priekshaa vai pak***aa lieku dk lai vareetu zinaat ka taas esu taisiijis es.

Luudzu nenogaliniet mani unsure.gif , jo shitas ir mans pirmais kartes post.

Un shito mapi visticamaak gign neliks, bet mans meerkjis ir sho karti paraadiit kaadam.

Kartee nevalda nekaads sizhets. Ir divas maajas pa vidu upe kaa jau daudzaas aztec veidiigajaas. Uudenii ir daudz bakteeriju tapeec nav ieteicams peldeeties, preciizaak ja ieleksi aaraa dziivs netiksi. smile.gif

Pietiks ar 2 screen jo shii ir maza 20 min karte.

#1

#2

Autors: shenker jeb AeroX

Saspiestais formaats: RAR

Max player: 24 ( pa 12 katraa komandaa)

Lielums (KB smiliez.de_2551.gif )

WAD - 320 KB

bsp - 523KB

Ja kaadam gruuti saskaitiit tad kopeejais kartes lielums ir

843 KB

biggrin.gif

Download linki

#1 Shito link es rekomendeeju

Download_dk_aztec_from_filefront

#2 Sho linku es nerekomendeeju cilveekiem jaunaakiem par 18 gadiem

Download_dk_aztec_from_megaupload

#3 Shis link paliek neaktiivs, ja 1 nedeljas laikaa netiek ne reizi nokachaats

Download_dk_aztec_from_verzend

Ja tieshaam ir briesmiigi tad luudzu dzeest tikai post. unsure.gif

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Man nevienu linku uz screenu neatvēra! smiliez.de_2469.gif Nu bet es protams ka nokačāju, un paskatījos kas tad tur darās... Pirmais iespaids - fuj! laugh.gif

1. Azteca textatūras sux

2. Tumša mape.... 29.gif

3. smiliez.de_1830.gif

Iespējams, ja azteca textūras nomainītu pret kko līdzīgu dusta, tad varbūt (varbūt) mape liktos spēlējamāka, bet man liekas ka mape ir garām...

Link to comment
Share on other sites

Tumsha? Labi varu ielikt arii gaishaaku variantu un dust textuuras? nu nez tas kaa kuram bet var arii.

uuu lalaa to4 neiet screen link sorry shas kko dariishu lietas labaa...

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Njaa nebiju pamaniijis vakar ka karte tieshaam tumsha. Un problems ar screen link - fixed.

Tagad ieliku gaishaaku kartes versiju!!!

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Man nevienu linku uz screenu neatvēra! smiliez.de_2469.gif Nu bet es protams ka nokačāju, un paskatījos kas tad tur darās... Pirmais iespaids - fuj! laugh.gif

1. Azteca textatūras sux

2. Tumša mape.... 29.gif

3. smiliez.de_1830.gif

Iespējams, ja azteca textūras nomainītu pret kko līdzīgu dusta, tad varbūt (varbūt) mape liktos spēlējamāka, bet man liekas ka mape ir garām...

man patiik godiigas atbildes thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man patiik godiigas atbildes thumbsup.gif

Tas ir labi, bet protams es negribēju tavu mape nekādā veidā nodirst, vai kkā savādāk, jo es pats neuztaisītu ne uz pusi tik labi, bet man viņa nelikās spēlējama jo bija pārāk tumša.. Paskatījos tagad - hmmm... uzreiz cita juška ieejot ieprovēt, smile.gif varbūt būtu vēl labāka ja būtu tās dusta textūras ehzz... ej tu sazin, btw labs darbs, vismaz ir kas cenšas vēl thumbsup.gif40.gif

Link to comment
Share on other sites

Texturas gaišas un mape ok , tikai nezinu , vai priekš gigna . wink.gif

Nuu jaa man jau ar taa likaas, ka gign taadas nespeelee.

Bet es jau to nezinu kaadas speelee, jo gign.lv 2 gadus neesmu bijis.

Jo nekad netieku iekshaa un man liekas ka tik kaads draugs kas atnacis pie manis speelet nav tur banu dabuujis.

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_265.gif tev vecais par centību smile.gif

Āā un varu pateikt, kādas mapes uz gign spēlē... Nu tur parasti spēlē de mapes (orģinālās) varbūt ja tu kādu de mapi forši pārtaisītu (kā prodigy uz odigy) iespējams arī to mapi ieliktu, bet neiesaku tev pārtaisīt tādas kā - dd, dd2, aztec un varbūt arī cbble smile.gif

Edited dk_dust ir labs shades.gif

Edited by ant
Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa es taisu tagad de karti

Tur buus mana ciema galvenie objekti.

Tur buus jaaliek C4 uudens tornii lai es paliktu bez uudens biggrin.gif

Nu iisteniiba nav galvenie vnk interesanti objekti.

Man ir veel prieks 4 karteem idejas.

(3 no 4 buus de laikam)

AA un kaads var man pateikt kkaadu nu pat nez vai 3D enciklopeediju vai arii kko citu kur buutu 3D cilveeka kishkas. Jo es gribu uztaisiit vienu karti kur pa zarnaam un elpceljiem jaastaigaa.

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man patiik taa specjaalaa kartes versija antam novilku,uzspeeleeju itkaaa tiiri laba karte  thumbsup.gif aa un jakas turpini veidot kartes un varbuut kaadreiz kaada karte buus gignaa  naughty.gif

tnx smile.gifthumbsup.gif

ehh kaada jeega ka buus gign.lv ja man tur ban. Es tur labi ja 2 reizes esmu speeleejis.

Un tad mani neapteestie draugi paprasiija KaktuCam chiitus nu tam kaktusam kurs 4. labaakis latvijaa pagaashgad, un laikam vinji dabuuja ban kaads no vinjiem. Jo es chiitus esmu sleedzis iekshaa 6 reizes muuzhaa un i to 4 no 6 bija pret BOTIEM

smiliez.de_2551.gif

Edited by shenker
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...