Jump to content
GIGN Forum

Labdien


Guest H!vemind
 Share

Recommended Posts

Guest H!vemind

Labdien nestaastiishu neko par sevim, neizpluudiishu garos vardos , jakjeraas veersim pie ragiem.. Speeleju ar niku H!vemind un veeletos paluugt sev klaat xb un xcheck , pareejas paketes ir nesvariigas ,man ir kaut kur ap ~180h nospeeletaajaam stundaam ,esu zinaams p1dinjs arii dziive daudziem , luudzu savas sankcijas kas pret maniim dziive nesaistiit shaajaa topica , labaak pamatojiet kaapec dot un kaapec nedot man shiis tiesiibas

p.s I <3 Blody

Link to comment
Share on other sites

Labdien nestaastiishu neko par sevim, neizpluudiishu garos vardos , jakjeraas veersim pie ragiem.. Speeleju ar niku H!vemind un veeletos paluugt sev klaat xb un xcheck , pareejas paketes ir nesvariigas ,man ir kaut kur ap ~180h nospeeletaajaam stundaam ,esu zinaams p1dinjs arii dziive daudziem , luudzu savas sankcijas kas pret maniim dziive nesaistiit shaajaa topica , labaak pamatojiet kaapec dot un kaapec nedot man shiis tiesiibas

p.s I <3 Blody

ja es atnakshu pie tevis uz darbu ar mugursomu, tu man vinju pilnu pielaadeesi? cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

vinjsh tur vairs nestradaa - tagad naaksi pie manis , ja iedosi xb tad droshi , bet taadaa paveelaakaa vakaraa ap 21 un ar mashiinu kurai liels bagazhnieks

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

samuray, satikshu uz ielas - tev to wannabiju drsa iebazishu!

Bet par temu... Kauta neitrali, itka, cilveki ar to xb ir ljoti daudz, it sevishkji shobrid! Spele jau ar itka daudz, bet atkal ne pa naktim! Taka nezinu. Sliktak jau nepaliks, bet nu...

EDIT: Es savas domas mainiju pec shodienas, ta reali padomajot, ja shim pidinjam iedos xb, omg, kas notiksies severi?! Es negribu visu sikumos stastit, bet duhs, makzips domaju, ka piekritis man! Lol, vinjsh tak visu serveri nobanos, ja atkal izdomas sadzerties un spelet!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
samuray, satikshu uz ielas - tev to wannabiju drsa iebazishu!

Bet par temu... Kauta neitrali, itka, cilveki ar to xb ir ljoti daudz, it sevishkji shobrid! Spele jau ar itka daudz, bet atkal ne pa naktim! Taka nezinu. Sliktak jau nepaliks, bet nu...

EDIT: Es savas domas mainiju pec shodienas, ta reali padomajot, ja shim pidinjam iedos xb, omg, kas notiksies severi?! Es negribu visu sikumos stastit, bet duhs, makzips domaju, ka piekritis man! Lol, vinjsh tak visu serveri nobanos, ja atkal izdomas sadzerties un spelet!

atradis sev jaunus draugus ? maczipu un duhu , laikam kaa cilveeks tu esi mainiijies , palicis galiigi stressains pidinjs , neteikshu deel kura un es tev teicu savas dziives pretenzijas pret maniim luudzu vari neizvirziit , jo es esu lohs kaa jau tu teici un tu esi vislabaakais , visgudraaakais ,vismodeliskaais garaa locekla ipasnieks

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
atradis sev jaunus draugus ? maczipu un duhu , laikam kaa cilveeks tu esi mainiijies , palicis galiigi stressains pidinjs , neteikshu deel kura un es tev teicu savas dziives pretenzijas pret maniim luudzu vari neizvirziit , jo es esu lohs kaa jau tu teici un tu esi vislabaakais , visgudraaakais ,vismodeliskaais garaa locekla ipasnieks

piever muti pagaidaam un par tiesiibaam ANTI

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

laugh.gif tev pasham nav jasmejas?! Redzesim cik dailjrunigi runasi, kad satikshu tevi smile.gif

edit: worm, tu nesuda nezini, kas shodien notikas serveri ar vinju!

edit: oj, hive, delj kaa esmu palicis stresains!? mani tas interese!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

o jaa, sis celz labi izcelass, ka vini tur puukajas ar puleetajs 4 life, pilnigi es nez, pilns cats tikai griezas uz rinki, es domaju ja vinam iedos xb, vins to4 pus serveri nobanos, vnk ja vinam kads nepatiks, vai ari kaads mazs uzbraucienins, tad tas var teikt ar dievas!!!! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

gaidu tevi @ gign tusa kad tu man aciis pateiksi visu, ko sarunaaji shon serverii...

bljedj un kaads sakars bija tavam tekstam ar sho topiku tieshi? ja tev kartojamas attiecibas ar kadu, tad EJ DARI TO un nedirsies

tas attiecas arii uz parejiem

tie kas vel turpinas noskaidrot shajaa topikaa attiecibas, dabus vaarnas

edit: un h!ve tu arii varetu pievaldiit paaksti, citadi sekos topiclock

Link to comment
Share on other sites

vnk runa klaajas par to, ka cilveekam ir konkreetas probleemas ar attieciibaam ar paareejiem adminiem/neadminiem uz servera. kaadas, nahuj, tiesiibas? lai aiziet adminu savstarpeejaas banoshanas? worm, iemaacies uztvert zemtekstus

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
o jaa, sis celz labi izcelass, ka vini tur puukajas ar puleetajs 4 life, pilnigi es nez, pilns cats tikai griezas uz rinki, es domaju ja vinam iedos xb, vins to4 pus serveri nobanos, vnk ja vinam kads nepatiks, vai ari kaads mazs uzbraucienins, tad tas var teikt ar dievas!!!! zaban.gif

tavs teksts bija pilniigi nevajdziigs.. un tu nesaproti neko un es noteikti banoshu visu kurus pagadaas , taa kaa labaak patreiz parvaacies uz sadalu spams

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...