Jump to content
GIGN Forum

Chiiteri No Riita


archie
 Share

Recommended Posts

OMG kas shon no riita dariijaas serverii.... cookie, DIMKA, Dj Miljumin$, CHETOR smile.gif iesaku demo vinjus pachekoteeju, neskaitot visus paareejos ar tizlajiem nikiem tipa BMW utt... smiliez.de_2538.gif

CHETOR smile.gif ir pieskaitīts pie čīteriem jeb tā ir kā uzruna viņam?

Btw. Kas pie velna ir pachekoteeju?

Link to comment
Share on other sites

OMG kas shon no riita dariijaas serverii.... cookie, DIMKA, Dj Miljumin$, CHETOR smile.gif iesaku demo vinjus pachekot, neskaitot visus paareejos ar tizlajiem nikiem tipa BMW utt... smiliez.de_2538.gif

karte office

ja tas ir tas cookie, kuru domaaaju, tad laikam buusi arii par vinju kljuudiijies wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

cookie - wh! un arii 3aja rounda lieliski redzams aims, pedejie divi killi(varbut ari hltv gljuks, bet ljoti shaubos)! Ko varu piebilst! Tas nav tas cookie, kuru doma samurays un varbut vel kads!

dimka, bija iipashs gadijums, skrieshan un kurstibas ka pedejam botam, bet noshaut gan vinjsh speja! Nezinu kada veida smile.gif

Dj Miljumin$ - aims uz vederu, kuru lieliski var redzet 9 rounda sakuma!

CHETORam, ka jau domaju - neka!

edit: mapes sakuma ieteiktu paverot ko vinji sayaa runa smile.gif man taa bija ka rita anekdote smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

DIMKA vispaar smiliez.de_2125.gif vnk, shis kaa saaka no riita bliezt, ieiejot serverii ap 12:00 kaut kur taa, veeljoprojaam turpinaaja bliezt

Bet vissmiekliigaakais shajaa staastaa ir admina Orc riiciiba, kursh kopaa ar chiiteriem chataa smeejaas un speeleeja, suutiija naudu viens otraam utt, reizes 10 vinjam rakstiiju, bet vinjam 76.gif

Link to comment
Share on other sites

cookie - wh! un arii 3aja rounda lieliski redzams aims, pedejie divi killi(varbut ari hltv gljuks, bet ljoti shaubos)! Ko varu piebilst! Tas nav tas cookie, kuru doma samurays un varbut vel kads!

dimka, bija iipashs gadijums, skrieshan un kurstibas ka pedejam botam, bet noshaut gan vinjsh speja! Nezinu kada veida smile.gif

Dj Miljumin$ - aims uz vederu, kuru lieliski var redzet 9 rounda sakuma!

CHETORam, ka jau domaju - neka!

edit: mapes sakuma ieteiktu paverot ko vinji sayaa runa smile.gif man taa bija ka rita anekdote smile.gif

iekpee te to anekdoti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

1. archie iznjem to "iechako" no savas leksikas - es vnk reecu lasot tavus postus

2. CHETOR mosh kadreiz arii izmantosi savas ban tiesiibas vai atkal zvaniisi man un luugsi lai paskatos jag0 ?

3. Nez vai orc ir admins

4. kur ir visi forshie admini kas rakstot pieteikumu uz tiesiibaam soliijaas speeleet no riitiem?

Link to comment
Share on other sites

1. archie iznjem to "iechako" no savas leksikas - es vnk reecu lasot tavus postus

2. CHETOR mosh kadreiz arii izmantosi savas ban tiesiibas vai atkal zvaniisi man un luugsi lai paskatos jag0 ?

3. Nez vai orc ir admins

4. kur ir visi forshie admini kas rakstot pieteikumu uz tiesiibaam soliijaas speeleet no riitiem?

3. orc ir admins

4. vinji tepat vien ir wink.gif vnk tajaa laikaa neviena nebija sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nospēlēju līdz sešiem no rīta, kādos četros jau vairāk nebija neviens ar ban tiesībām, tad divas stundas mocījos kādus 3-4 čīterus slayot katru roundu + vēl šie gāja ārā , mainīja nikus, tad vsp bija neiespējami visus viņus izķert.

tajā laikā vispār admini gandrīz vsp nav...

Link to comment
Share on other sites

Niger, es veel paskatiijos, ka tu ap 6 no riita veel biji onlainaa. Tik ilgi notureejies thumbsup.gif Man ap kaadiem 5iem izbesiija, taa debiilaa chiiteru banda, biggrin.gif taapeec aiztinos guleet.

iedoshu sav tel numuru, ja chiiteri tad zvaniet biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man pa to čitēru bandu vairāk izbesīja, tas, ka 2reizes, kad uzmetu voti uz iceworld un tipa mainījās, bija kautkāds debīls gļuks un uz aztec'u pārleca smile.gif

iedoshu sav tel numuru, ja chiiteri tad zvaniet

iedod tongue.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

iedoshu sav tel numuru, ja chiiteri tad zvaniet biggrin.gif

samuray - man tavu aizmigusho balsi 5 no riita galiigi negribas dzirdeet laugh.gif, bet to nummuru jau tu ielikt vari - buusi ljoti pieprasiits pa nakti no maziem no0bikiem, kuri visus uzskata par chiiteriem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nospēlēju līdz sešiem no rīta, kādos četros jau vairāk nebija neviens ar ban tiesībām, tad divas stundas mocījos kādus 3-4 čīterus slayot katru roundu + vēl šie gāja ārā , mainīja nikus, tad vsp bija neiespējami visus viņus izķert.

tajā laikā vispār admini gandrīz vsp nav...

vo vo dazhreiz bez kick ir gruuti kontoleet chiterus, fakts, bet ko citu dariit ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...