Jump to content
GIGN Forum

Slow Hand! :)


L-BeasT
 Share

Recommended Posts

Atceros, ka lasiju slow hand postus viņi bija gari ar kaut kādu dziļu domu utt! smile.gif Tagad katrā viņa postā ir naids un negatīva atieksme pret visu un visiem... slow hand kapēc tu tā...? smile.gif

P.S - lūdzū iztiksim bez atvaļinājuma! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Pāris piemēri, ko raksta mūsdienās lēnrocis:

1. vienk nošaujies, atspārdi sevi, izlec pa logu - vienk nomirsti...

2. palīdzi cilvēkiem - nošauj sevi, tici man, tu palīdzēsi ļoti daudziem uz šīs planētas, vienk izdari to...

3. tas ir tas pats, ka kāds izveido topiku ar nosaukumu "raxturojiet mani" un es uzraxtu LOX! bez nekādiem paskaidrojumiem, kļova ne?

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

Viņš no Bodomas bērniem droši vien pārgājis uz emo & goth. Patiesībā viņš nemaz nevēl ļaunu citiem, vienkārši viņa negatīvās emocijas vairs nespēj apslāpēt pat žilete un citi atribūti, tāpēc viņam tas vienkārši nāk ārā no iekšām, tādējādi viņš neapzināti saka citiem to, ko vēlas pats.

Link to comment
Share on other sites

nu lol džeks paņem divus piemērus no topika kur kkāds daunis (sorry par izteicienu) bija ieraxtījis savu 36 postu vienā dienā un otru no SYE ripleju kur viņš pilnīgi (PILNĪGI) visos acc topikos raxta vienk REC vai ANTI, neko nepaskaidrojot, ķipo viņš te ir kkāds ubervecis, kura REC vai ANTI visu izsaka bez nekādiem paskaidrojumiem, ja nav ko teikt, tad vienk nekrāj tos postus ibitīt matos, vai ne tā?

mož vēl ir kkādi piemēri, kur es kādam vēlu ļaunu? vienk zajebalo visi tie nūbi, kuriem viss pa 500x jāskaidro pa riņķi un i tad viņi neko nesaprot, vienk cilvēki mozgu nevar pakustināt, lai atrastu atbildes, kuras karājas deguna galā un vienreiz tas var izbesīt un arī izbesī...

Link to comment
Share on other sites

vienk zajebalo visi tie nūbi, kuriem viss pa 500x jāskaidro pa riņķi un i tad viņi neko nesaprot, vienk cilvēki mozgu nevar pakustināt, lai atrastu atbildes, kuras karājas deguna galā un vienreiz tas var izbesīt un arī izbesī...

agrāk tevi tas nebesīja.

Link to comment
Share on other sites

Viņš no Bodomas bērniem droši vien pārgājis uz emo & goth. Patiesībā viņš nemaz nevēl ļaunu citiem, vienkārši viņa negatīvās emocijas vairs nespēj apslāpēt pat žilete un citi atribūti, tāpēc viņam tas vienkārši nāk ārā no iekšām, tādējādi viņš neapzināti saka citiem to, ko vēlas pats.

Shitas vareetu but pareizajs iemesls ;D bet nu hvz kas vinam daraas reaalajaa dziivee , un iespeejams taas negatiivaa ietekme paraadas ieks virtual life

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Atdodiet viņam admin tiesības, viņš tagad nožēlo, ka atteicās un neredz atpakaļceļu. Tas viņu ir virtuāli ievainojis.

Nu uznāk jau cilvēkiem pa laikam melnie. Piekrītu kaut kur iepriekš lasītam, ka, ja vajag ar slowiku kaut ko parunāt, tas ir easy izdarāms bez negāciju klātbūtnes.

Editēts priekš rajusa: Ja mēs šo pielīdzinam amerikāņu traģēdijai, tad jāsecina, ka slowhands pieēdīsies saldējumu, raudādams pie televizora. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
va vellos, es kāreizītēs sataisījos mīzt, bet uzzinot šo faktu, nāksies vien paciesties wink.gif

Tad skaneja - "BOOM, HEADSHOT" - mirsti!

rayus, tak visiem shad tad uznak! happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...