Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Simple ieteikums par karti :

Mby aizstвt de_aztec ar de_old_aztec lai fps visiem vienmзє bыtu 100 smile.gif ? Vnk lieta tвda ka parastajв Aztec ir zems fps un ne visiem patоk , es jau pats nesыdzos bet tomзє 100 ir labвk par 60 ;D

Edited by DusT^
Link to comment
Share on other sites

Simple ieteikums par karti :

Mby aizstвt de_aztec ar de_old_aztec lai fps visiem vienmзє bыtu 100 smile.gif ? Vnk lieta tвda ka parastajв Aztec ir zems fps un ne visiem patоk , es jau pats nesыdzos bet tomзє 100 ir labвk par 60 ;D

Man visвs mapзs fps svвrstвs ap 100 blink.gif. В, un es esmu aizmirsis kaa izskatвs old aztec smile.gif .

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Man visās mapēs fps svārstās ap 100 blink.gif

Nu labi man arī pārsvarā bet daudziem tā nav un ne visās vietās ir fps 100 but anyway tas arī nedaudz atkarīgs no .cfg

Piemēram ja es lietoju savējo man max ir 100 un šur tur krītās bet kad ieslēdzu goili .cfg tad visu laiku 101. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi man arī pārsvarā bet daudziem tā nav un ne visās vietās ir fps 100 but anyway tas arī nedaudz atkarīgs no .cfg

Piemēram ja es lietoju savējo man max ir 100 un šur tur krītās bet kad ieslēdzu goili .cfg tad visu laiku 101. devil.gif

Nu es tagad lietoju Mr.Kill cfg un man kādreiz bija 99fps, a tagad 100. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

bikl nea... vnk man nodega video karte, uz doto brīdi man ir gf2, bet tagad drīzumā saņemšu naudu un tad jau nopirkšu kko krutāku naughty.gif

EDIT P.S kompis man ir labs smile.gif

Edited by ant
Link to comment
Share on other sites

Man teiksim iisti nelago aztec, bet man ljoti radaas interese kaads ir old aztec ? Kas vispaar tas taads ? un vai daudz atshkjiras ?

De_old_aztek peec uzbuuves ir manupraat taads pats! Tikai tur viss izskataas bishin reaalaak kaa orginaalaa de_aztek...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...