Jump to content
GIGN Forum

Cs1.6 Pro Plugins


Recommended Posts

Pasakiet kaads luudzu kur var nolaadeet to ka csaa teemeklis ir arii visiem snaiperiem kamer nepievelk, un veel tas last weapon used paraadas momentaa, nevis veel kautko pa4akaree un tad tikai... KUR TO VAR NOLAADET?

Mosk uzraxtiju nesaprotami, bet ceru ka kaads kurs zin sapratiis...

Link to comment
Share on other sites

Tu domaa lai snaiperenju teemeklis buutu taads kaa automaatiem un pistoleem?? Ja jaa, tad tas nav iespeejams!! Ja tu gribi lai tev buutu taads teemeklis tad noka4aa 4iitus, bet tad tu buusi stulbs 4iiters!! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Saskatījies demkas? jā lol, skatoties demkas tev viņš rādās kautvai tev nav čīti, bet ja tu spēles laikā gribi lai tev būtu, tad tev jānokačā kādi sūda faili. Bet tad tu būsi čītaks smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

kr4i nu tas ir tipa skins, bet tie ir tāpat kā čīti, protams vinji nav jāpalaiž kā cd-hack, vai kkādi tur citi sūdi, tie faili ir jāpāraksta pāri vecajam v_awp.mdl & v_scout.mdl... bet tas skaitās kā čīts, ar to sūdu nav atļauts spēlēt smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

tikpat labi tu vari uzīmēt ar marķieri punktiņu sava monitora vidū....(vienā topikā jau pa šo bija apspriede)

tāpat awp lielais atsitiens nodrošinās to, ka parasti šaviens trāpīs kādus 2 metrus no vajadzīgas vietas....

Link to comment
Share on other sites

kr4i nu tas ir tipa skins, bet tie ir tāpat kā čīti, protams vinji nav jāpalaiž kā cd-hack, vai kkādi tur citi sūdi, tie faili ir jāpāraksta pāri vecajam v_awp.mdl & v_scout.mdl... bet tas skaitās kā čīts, ar to sūdu nav atļauts spēlēt smiliez.de_2524.gif

es tak ar vinu nespeeleeju es tikai gribeeju zinaat vai vinsh tieshaam taa darbojas bet peectam neemu aaraa tongue.gif

Es neatceros kur dabuuju laikam viens dzheks pa skype atsuutiija tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nu jaa, bet es nebiju domaajis to hud_fastswitch, bet gan taa, ka tad kad tu piespied last weapon used tad teiksim deaglu vinsh neapgriez ap pirkstu, bet uzreiz momentaa vinju izvelk un tu esi gatavs uzreiz shaut. vot taa... kur taadu pluginu var dabuut. zinu ka Darekam taads ir un citiem pro tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, bet es nebiju domaajis to hud_fastswitch, bet gan taa, ka tad kad tu piespied last weapon used tad teiksim deaglu vinsh neapgriez ap pirkstu, bet uzreiz momentaa vinju izvelk un tu esi gatavs uzreiz shaut. vot taa... kur taadu pluginu var dabuut. zinu ka Darekam taads ir un citiem pro tongue.gif

var uzlikt ka tu neredēsi kā viņš apgriež pistoli , bet laiks tāds pats kā parasti ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, bet es nebiju domaajis to hud_fastswitch, bet gan taa, ka tad kad tu piespied last weapon used tad teiksim deaglu vinsh neapgriez ap pirkstu, bet uzreiz momentaa vinju izvelk un tu esi gatavs uzreiz shaut. vot taa... kur taadu pluginu var dabuut. zinu ka Darekam taads ir un citiem pro tongue.gif

tev tach saka ieraxti konsolee hud_fastswitch 1

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, bet es nebiju domaajis to hud_fastswitch, bet gan taa, ka tad kad tu piespied last weapon used tad teiksim deaglu vinsh neapgriez ap pirkstu, bet uzreiz momentaa vinju izvelk un tu esi gatavs uzreiz shaut. vot taa... kur taadu pluginu var dabuut. zinu ka Darekam taads ir un citiem pro  tongue.gif

smiliez.de_2125.gif TAS TAKS IR HLTV MODELS

Edited by c0m3nt
Link to comment
Share on other sites

no tiem modeliem vienigais labums ir tads ka Tu nem visus ierocus tik pat atri ka,kad skaties HLTV demku!

TUR NAV NEKAADA LABUMA, peec izskata varbuut izskataas ka tu vinju aatri panjem, bet reaali uzreiz kaa panjem to ieroci nevari izshaut bishkiinj jaapagaida, jo tiem miodeljiem ir apgriezts laiks kad iilgu paarmet paar pirxtu. nemaacejeu savaadaak aatrumaa uzraxtiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...