Jump to content
GIGN Forum

Bans


cs_parodija
 Share

Recommended Posts

ja dumaju par ban nabo ostvitj on uze spamil tam 3 dnja ja sam videl,v to vremja nebilo adminov on pisal ''vse go plezzz connect IP'' esli uuDEE zabanil na par zna4it serjozno etot 4el polu4il kak pologaetsa! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man ari bija ban par spamu es nespeleju 1.5 menesi gign serveri! Nu banam jabut varbut ne parl bet 1 menesi absoluti! rolleyes.gifsmile.gif

es tev palūgšu nomirt, tad atkal piedzimt, tad lai tev pāri pārbrauc 1000000.... mašīnas, nē labāk tanki, tad tevi atkal salipināt kopā un uz gateri, kur tevi iemest šķeldotājā. smiliez.de_1437.gifsmiliez.de_1591.gifsmiliez.de_1538.gifsmiliez.de_2021.gifnew_321.gifviolent1.gifudar1.gifhang.gifaxe.gif

Link to comment
Share on other sites

ja dumaju par ban nabo ostvitj on uze spamil tam 3 dnja ja sam videl,v to vremja nebilo adminov on pisal ''vse go plezzz connect IP'' esli uuDEE zabanil na par zna4it serjozno etot 4el polu4il kak pologaetsa! biggrin.gif

un ja es teikshu ka tu dirs? jo varu 300% apgalvot ka parodija nekad.. atkarotoju nekad taadu murgu nerakstiitu.. tas tu varbuut 14 gadiigs vari taa uzrakstiit.. cilveeks ir pietiekami vecs lai taadu glupiibu ka tu nedariitu...

P.S. Group: Members

Posts: 36

Member No.: 6232

Joined: 23-July 06

tu jau nemaz neesi spameris...

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: $$$ Bling Bling $$$ BustaRhymes

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: JUCE-BIMm

BAN] Iemesls banam: recoil

BAN] Bans uzlikts pirms 119 dienam 14 stundam 53 minutem 24 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta

smiliez.de_2469.gif Man jau vienkaarshi saak besiit! Esmu PILNIIGI godiigs speeleetaajs un nekad neesmu pat meeginaajis speeleet ar chiitiem! Vienu vakaru iegaaju uzspeeleet Gign.lv ,kuru uzskatu par labaako serveri Latvijaa ! Uzreiz pirmajaa vai otrajaa raundaa no galinaaju triis cilveeku peec kaartas un pat ne galvaa , kad mani izmeta aaraa ! Un paraadija ,ka kautkaads perdinsh bling bling ,kuram vajadzeetu iedot pa muti mani ir izmetis ! BET ES SPEELEEJU BEZ JEBKAADIEM CHIITIEM ! Tad rodas jautaajums - Vai tie kas labi speelee arii ir jaamet aaraa !

Es uzciitiigi gaidiiju ,kad Juus labosiet savu kluudu un man banu nonems , bet jau kaa redzat ir pagaajis krietns laiks , bet bans staav kaa staaveejis ! VIenkaarshi - Negraujiet sev pashi imidzhu ar kautkaadiem suudiigiem adminiem - Kuri riikojaas nepamatoti ! Paldies ! Ceru ,ka liidz vakaram bans jau buus nonjemts !

Link to comment
Share on other sites

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: $$$ Bling Bling $$$ BustaRhymes

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: JUCE-BIMm

BAN] Iemesls banam: recoil

BAN] Bans uzlikts pirms 119 dienam 14 stundam 53 minutem 24 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta

smiliez.de_2469.gif Man jau vienkaarshi saak besiit! Esmu PILNIIGI godiigs speeleetaajs un nekad neesmu pat meeginaajis speeleet ar chiitiem! Vienu vakaru iegaaju uzspeeleet Gign.lv ,kuru uzskatu par labaako serveri Latvijaa ! Uzreiz pirmajaa vai otrajaa raundaa no galinaaju triis cilveeku peec kaartas un pat ne galvaa , kad mani izmeta aaraa ! Un paraadija ,ka kautkaads perdinsh bling bling ,kuram vajadzeetu iedot pa muti mani ir izmetis ! BET ES SPEELEEJU BEZ JEBKAADIEM CHIITIEM ! Tad rodas jautaajums - Vai tie kas labi speelee arii ir jaamet aaraa !

Es uzciitiigi gaidiiju ,kad Juus labosiet savu kluudu un man banu nonems , bet jau kaa redzat ir pagaajis krietns laiks , bet bans staav kaa staaveejis ! VIenkaarshi - Negraujiet sev pashi imidzhu ar kautkaadiem suudiigiem adminiem - Kuri riikojaas nepamatoti ! Paldies ! Ceru ,ka liidz vakaram bans jau buus nonjemts !

tu daunis esi?? violent1.gif kjip tu gaidiiji!! tik ilgi!! jaa jaa taads dirseejs!! smiliez.de_2477.gif stulbais 4iiters!!

EDIT : p.s atvainojos par rupjiibaam, bet man vienkaarshi besii aaraa taadi kas 4iito, pagaida kaadu laiku, saprot ka demkas wairs naw!! un tad ieliek suudziibu, kaa newainiigais!!! mad.gif

Edited by zero
Link to comment
Share on other sites

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: SG*//Atlant1s||cits*

BAN] Iemesls banam: kaut tev olas nopuutu un tev liktu vinjas apeest kropli

BAN] Bans uzlikts pirms 62 dienam 20 stundam 19 minutem 26 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

tas vispar ir normali.. Iemesls banam: kaut tev olas nopuutu un tev liktu vinjas apeest kropli ? kads admins tapat vien liek banus?

Link to comment
Share on other sites

Gribaas reaalu Ip jebkur Latvijaa? Piesleedz Latnet tieso piesleegumu. 60 ls meenesii. biggrin.gif 300ls aparatuuras iegaade un 100ls uzstaadiisana. Atrums 6mb/s download ap 2mb/s . Karo4e pagaidaam nesuudzos. Ja 24h no vietas nav nets tad par to meenesi nav jaamaksaa biggrin.gif Esmu nemaksaajis jau 6 reekjinus biggrin.gif IR to veerts. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kur tad nava tev , viss ir iespejams ja pameklesi un paintrasesies ! un par to Ip neviens jau nezina varbut tu melo varbut tu saki taisnibu , to nevar zinat taka banu tev 99 % nenems nost !

man noņēma... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...