Jump to content
GIGN Forum

Bans


cs_parodija
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: uuDEE

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: TrAkAIS#666 TrakTOrISts

BAN] Iemesls banam: spam

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 6 stundam 53 minutem 32 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sa

Es uz sii servera jau kaadu laiku speeleeju un spamojis neesu, tikai gadiijaas ka viens pidinš no šii ip izdomaaja paspamot. es nezinu kas tas bija par spam , bet driikst luugt banu nonemt vai vismaz samazinaat laiku ? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: uuDEE

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: TrAkAIS#666 TrakTOrISts

BAN] Iemesls banam: spam

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 6 stundam 53 minutem 32 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sa

Es uz sii servera jau kaadu laiku speeleeju un spamojis neesu, tikai gadiijaas ka viens pidinš no šii ip izdomaaja paspamot. es nezinu kas tas bija par spam , bet driikst luugt banu nonemt vai vismaz samazinaat laiku ? unsure.gif

ja nemaldos es vin'u vakar redzeju serveri wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest sTop^

Kur tad nava tev , viss ir iespejams ja pameklesi un paintrasesies ! un par to Ip neviens jau nezina varbut tu melo varbut tu saki taisnibu , to nevar zinat taka banu tev 99 % nenems nost !

Link to comment
Share on other sites

Ja tas kaut ko maina - cilveeku jau zinu kaadu laiku un tik tieshaam zinu ka vinjs nespamotu, jo vinjam vnk taada vaidziiba nav.. Nav ne servera, ne doma kaut ko taadu taisiit.. + vel 2 man zinaamos severos admins..

Link to comment
Share on other sites

ja dumaju cto nado snjat, ponjatj cela mozno... provaideri bivajut na stolka ebanutimi cto svojemu klientu nemogut dazhe predostavitj realnij iP ! parenj za cto ti dengi plotish ?! smile.gif otkazivajsja ot nih ! nebosj kakoj nebudj livas ?! ili baltcom?!

Link to comment
Share on other sites

lolroflutt. kaads nav padomaajis par to, ka dzheks, kas chiitoja pirms tam, chiitos atkal? un atkal buus bans, un atkal bus sudziiba. tad nu jeega njemt banu nost = 0

Tas nu gan.. bet kaa parodija teica vinjs nojaush kursh tas un ka shis no vinja sleepjaas.. domaaju to probleemu vinjs spees atrisinaat lai tas keks te vairs neraadas. smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas nu gan.. bet kaa parodija teica vinjs nojaush kursh tas un ka shis no vinja sleepjaas.. domaaju to probleemu vinjs spees atrisinaat lai tas keks te vairs neraadas. smiliez.de_2469.gif

jā, viņš teica, ka tas mazais pidiņš, kā ierauga parodiju bēg laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...