Jump to content
GIGN Forum

Chau!


maradonna
 Share

Recommended Posts

Sveiki man s niks:maradonna

vārds:Mārtiņš

uzvārds:Feldmanis

Es esmu no Talsiem..Man 15 gadu.Counter-Strike spēlēju apm. 1,5 gadus.Es gribētu vote tiesības,proti,50% no spēlēšanas kad es esmu serverī nav neviena admina un visi kauc kad tizla vai stulba vai ... mape un lai visiem būtu labi varētu uzlikt vote uz mapi.Vēl es gribētu kick tiesības jo parasti ir kaads kemperis,lamers,psc kurš visu laiku taisa team attack un tādiem kick , un ir vēl tādi kuri bez lamāšanos nevar iztikt un tādiem arī kick(pēc vairāku reižu aizrādīšanas).

16.12.2003. maradonna.

Link to comment
Share on other sites

edited

Sheit bija bezveertiigs spama shits kas nevienam nedeva nekaadu labumu ja nu vieniigi pasham autoram +1 pousts ar ko arii es vinju apsveicu...

...

.....

NEEE

Bet nu... lai padariitu sho poustu interesantaaku veelos noraadiit ka taa saakotneejais autors ir mazs abinieka tipa aapsis bez tiesiibaam uz aizstaaviibu sakaraa ar apvainojumu ka ir pidars

Link to comment
Share on other sites

Sveiks maradonna. Mans niks ir macho.

Vaards un uzvaards gan nav tik forshs kaa tev jo tu man pa pusei atgaadini vienu pidaru no vecaas skolas, bet no otras puses vienu kuci no manas vecaas klases un veel ziimeeshanas skolotaaju (lasi: resnu nedabuujushos kuci)

Es neesmu no Talsiem (bet gribeetos). Man nav 15 gadu (bet gribeetos......... NEE). Counter-strike speeleeju apmeeram 3 gadus. Es gribeetu tev nedot ne suuda no taa ko tu gribi. Kad es ienaaku forumaa vienmeer ir kaads kempers, lamers, psc, kursh liek sviestainus poustus. Paldies par uzmaniibu aaij.

parasti ir kaads kemperis,lamers,psc

bet tomeer interesanti kas ir tie "psc"?

varbuut Paniski Satricinaata Ceerme? oo - tas jau fya... hm... jaa zinu sad.gif vinsh meedz seedeet savaa nodabaa un taisiit team attack. Vienreiz gan taads teamplay vien sanaaca, bet paarsvaraa ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Gandriiz jebkad ir adminna iekssaa.

No riita parasti ir Ownage(50%)

Pa dienu... atbilde ir sakidra

Naktii gan parasti nav neviena, jo daudziem jaajiet uz skolu, bet 6dienas naktiis gan ir pilns ar adminniem

smiliez.de_2523.gif Lloti smikliigi, kapeec vienmeer mani... es jums taadu aapsi paraadissu un kas jums gruuti man to vienu post count atnnemt? smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Gandriiz jebkad ir adminna iekssaa.( izraadaas gign serveri adminee arii meitenes) No riita parasti ir Ownage(50%)( paareejie 50% no ownage velk kaajaas zekjes) Pa dienu... atbilde ir sakidra. (man arii patiik shakira) Naktii gan parasti nav neviena, jo daudziem jaajiet uz skolu( kaa jau visi normaali cilveeki kas maacaas naktsskolaas), bet 6dienas naktiis gan ir pilns ar adminniem( skatiijos sveshvaardu vaardniicaa bet vaardu adminni neatradu - laikam jauns pumpu paveids) Lloti (Llama) smikliigi , kapeec vienmeer mani...( laikam jau smukaaks dupsis) es jums taadu aapsi paraadissu ( NEE - TAISI BIKSES CIET - aaaaaa) un kas jums gruuti man to vienu post count atnnemt? ( kas tev gruuti paarstaadiit smadzenes?)

Link to comment
Share on other sites

Gandriiz jebkad ir adminna iekssaa.( izraadaas gign serveri adminee arii meitenes) No riita parasti ir Ownage(50%)( paareejie 50% no ownage velk kaajaas zekjes) Pa dienu... atbilde ir sakidra. (man arii patiik shakira) Naktii gan parasti nav neviena, jo daudziem jaajiet uz skolu( kaa jau visi normaali cilveeki kas maacaas naktsskolaas), bet 6dienas naktiis gan ir pilns ar adminniem( skatiijos sveshvaardu vaardniicaa bet vaardu adminni neatradu - laikam jauns pumpu paveids) Lloti (Llama) smikliigi , kapeec vienmeer mani...( laikam jau smukaaks dupsis) es jums taadu aapsi paraadissu ( NEE - TAISI BIKSES CIET - aaaaaa) un kas jums gruuti man to vienu post count atnnemt? ( kas tev gruuti paarstaadiit smadzenes?)

no comment.. vienkaarshi lieliski... smile.gif

un psc.. vareetu arii buut pasakaini skaistais caalis..

Link to comment
Share on other sites

-KoShKa- ja es zinaatu ka tu vareetu iedod vinjam taas tiesiibas viss ok! BET tu nevari iedod! Tad kaapec tu traucee normalu adminu bazaru??? tevi diezvai kaads njem veeraa! Taapec labaak neteeree savu laiku!

Link to comment
Share on other sites

Sveicinaati GIGN admini , mans nicks ir feja

Mani sauc Alberts , bet draugi mani sauc par Albi. Man ir 15 gadu, ja kas , es dziivoju Riigaa. Man patiik nodarboties ar forshaam lietaam un forshiem cilveekiem ...

. Man patiik speeleet forshajaa gign serverii , bet tur vienmeer nav neviena admina sad.gif Es esmu ljoti godiigs un taisniigs un objektiivs , es neesmu taads kaa fya , kursh slayo un kicko un bano taadus forshus speleetaajus kaa KOSHKA. Es vienmeer darbojos sapraata robezhaas atskjiriibaa no fya. fya ir forshs , bet ar to nepitiek , jo vajg buut labam adminam un godiigam kaa es. Man besi taadi loli kaa kepmeri , tas ir psc , vot vienreiz viens lols seedeja stuurii , es , aiz laba praata , butu vinju paslapojos nedaudz lai saaktu kusteet , savukaart neapziniigi diletantais fya vinju uzreiz slay ! Es apsolos buut labaaks admins ! Es nekempoju kaa citi loli , jo es esmu labs speeleeteejs un godiigs un apziniigs un objektiivs ! Es esmu pieticiigs , taapeec prasu tikai ak ; am un vote komandas ... es nelemaajos takaa fya. Luudzu , cieniejamie , forshie admini , atbalstiet mani ! ja kas , es dziivoju Riigaa

Link to comment
Share on other sites

Sveicinaati GIGN admini , mans nicks ir feja

Mani sauc Alberts , bet draugi mani sauc par Albi. Man ir 15 gadu, ja kas , es dziivoju Riigaa. Man patiik nodarboties ar forshaam lietaam un forshiem cilveekiem ...

man gan skiet ka draugi tevi sauc par siiku pidaru laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Mans niks ir -KoT- .

Mani sauc Kaarlis, bet draugi mani sauc par Kazzu! Es dziivoju Riigaa. Mana profesija ir buut nuuggim.

Ja labie, miillie, pat sexy adminni man iedodtu slotu tad es buutu juusu vergas, es dariitu visu ko juus veelaties... Man ssis tiesiibas ir vajadziigas lai tiktu serverii un apsmietu citus ka vinni ir lohi bez tiesiibaam, kuras ir man, jo esmu paaraak kruts. Es ssaadi vareetu klluut par admini pielienot GIGNiessiem caur Cs chatu. Ja jums ir kaadi jautaajumi tad zavaniet 799 999 599 (2Ls min +PVN)

Katraa gadijumaa es atgaadinu ka dziivoju Riigaa un man nav lielaa braalla kam pasuudzeeties un es pats nesuudzos.

Link to comment
Share on other sites

bljed koshka tu esi smirdiigi atpalicis anuuss ! dziivotu tu 50km tuvumaa Talsiem atbildeetu par saviem vaardiem ... UN vispaar kaada funa apdirst vislaik ? redzi vinsh nau taads kas dienu dienaa seezh pie kompja un nezin visu kaa runaajam , BET VINSH CENŠAS ! Reaalaa vinju paziistu un esmu 100% paarliecinaats ka vinsh ir par 50% cilveeku shai forumaa gudraaks ! [ar taadiem kaa koshka medusa chuvax nerunaasim ! kretinizee jau vislaik ka tik kaadu apdirst kas uzraxtiijis pieteikumu !

Ljoti luudzu kaadam adminam aizveert sho topiku lai neturpinaatos kautkaada veida apdirshana !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...