Jump to content
GIGN Forum

Video Kart


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Ta sodien biju nedaudz sokets, kad atveru savu video kartes x1900 xtx 512. Kartes karbu es tur atradu Colin McRae Rally 2005 originalo disku un vel 2 spelu cd. Es gribu uzzinat vai daudzam video kartem ieksa ir dotas speles jau smile.gif pietam ka zinu nemaz si nav pelama.

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā gan liekas, ka topiks tikka izveidots tikai tāpēc, lai tu varētu palielīties par savu mega kruto video karti. dry.gif

Manai kartei pa 34 latiem, nekas nenāca līdzi. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man personigi vienalga cik kada detala mana kompi. Man galvenais lai vins pilditu dazzas noteiktas funkcijas normali. punkts.

A es so izveidoju vienkarsi zinat no kadam kartem sak ieksa cd metat. Jo sadu brinumu sava dzive redzu pirmo reiz ka lidzi kompa detalai iet speles cd.

Link to comment
Share on other sites

žēl, ka perkot to karti tev tanī kārbā netransformējās mana GeForce4 64MB un tava krutā karte uzreiz manā PC iekšā, bļa gribētu redzēt kādu tad tu seju rādīt + es varētu piemest kkādus PC diskus pa 5Ls klāt smile.gif sūda lielībnieks, kam tev tā karte, spēlēt jau tu tāpat nemāki...

Link to comment
Share on other sites

Viens bagāta tētuka sīkais, kam savu krānu līdz mākoņiem gribas aizstiept.

redboot man gan čipšos bija tāds sūdiņš kuru pagriežot pret gaismu parādas bildīte. 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

ev a man kad nopirku Chirshu fantu kaut kas sapjsh un sarkans tur bija iekshaa es nezinaaju kas tas ir tapeec dorsh paliek drosh izleeju kanalizaacijaa bet kad naakamajaa dienaa nopirku sulu tur tas pats tikai dzeltenaa kraasaa...

FTW!?

Link to comment
Share on other sites

manam vecajam radeфnam (k-kas no 8simtвs sзrijas bija... оsti neatceros) nвca lоdz elder scrolls : morrowind 2. diskos..... galvenais, ka abi pilnоgi vienвdi tik otrв nenвk kautkвds smirdоgs contsruction sets lоdzi.... tagad rullзju ar geforce4 mx 128....

manai intel selerijai 2.66 nвca lоdz k-kвds dumjрs piekariтр un uzlоme(boxв)

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

manam vecajam radeфnam (k-kas no 8simtвs sзrijas bija... оsti neatceros) nвca lоdz elder scrolls : morrowind 2. diskos..... galvenais, ka abi pilnоgi vienвdi tik otrв nenвk kautkвds smirdоgs contsruction sets lоdzi.... tagad rullзju ar geforce4 mx 128....

manai intel selerijai 2.66 nвca lоdz k-kвds dumjрs piekariтр un uzlоme(boxв)

TESIII ir Morrowinds.

Rembo tu to disku tagad paardosi?

Link to comment
Share on other sites

Ta sodien biju nedaudz sokets, kad atveru savu video kartes x1900 xtx 512. Kartes karbu es tur atradu Colin McRae Rally 2005 originalo disku un vel 2 spelu cd. Es gribu uzzinat vai daudzam video kartem ieksa ir dotas speles jau smile.gif pietam ka zinu nemaz si nav pelama.

jā man arī kaut kāda mašīnspēle nāca līdzi. vienīgais smuki - oriģinālais iepakojums - par spēli poh, ar mašīnām neaizraujos.

a ko jūs te piesējāties puikam? nevarat uz jautājumu atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

manam radiatoram 9600pro pirms gada pirktajam arii naaca liidz k-kaads geims. taa tipa akcija taada - uztaisiita uz pasuutijumu speele, kas vislabaak straadaa uz konkreetaas kartinjas un tiek likt boxos

Link to comment
Share on other sites

benciks nopirka x1600 naaca cmr5 + velkkaada kaka

es nopirku x1800 nebij ne1 diska, vai mosh kaads pidinsh veicii nospeera 36.gif

gots panjeema x1900 un bija cmr5 + CS:S

Viss buutu labi, ja manam orginalajam cmr 5 nebutu jau nosperts cd-key, ta ka orginalu nesanaca uzspeleet , speleju joprojaam nelegalo biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...