Jump to content
GIGN Forum

Acc


r0ck
 Share

1  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

wink.gif es veletos pieteikties par adminu jusu serverim. Velos xslap komandu. es speleju pa naktim un ap so laiku ka noprotu nav neviena adminu un ja man butu sis tiesibas es sik mana speka meginatu uzturet kartibu. Es cs speleju jau loti sen jau pat neatceros. Man ir 19 gadi. nu ok tas butiba ir ari vis ...
Link to comment
Share on other sites

19 gadi ? o_0 Nu c'mon, kuru tu meegjini piekast ? Tevi par meliem atvaljinaas :/ 19 gados vel nezini ka latvieshu alfabetaa nav "W". Ieliec vismaz dazhviet punktu. Eniivej, tev ir 2 izveeles: 1. paluugt lai topiku sleedz ( un aiziesi moraali vesels ). 2. gaidiit meeslu juuru no paareejiem foruma dalibniekiem ( sheit ir iespejams guut moralas traumas, tapec apdoma labi ).

Link to comment
Share on other sites

19 gadi ? o_0 Nu c'mon, kuru tu meegjini piekast ? Tevi par meliem atvaljinaas :/ 19 gados vel nezini ka latvieshu alfabetaa nav "W". Ieliec vismaz dazhviet punktu. Eniivej, tev ir 2 izveeles: 1. paluugt lai topiku sleedz ( un aiziesi moraali vesels ). 2. gaidiit meeslu juuru no paareejiem foruma dalibniekiem ( sheit ir iespejams guut moralas traumas, tapec apdoma labi ).

nu psc tagad ble ka kartigam paipuisitim man visur jaliek punkti un komati man jau nav gruti to darit bet wnk tas nav uz atzimi ta ka skola vot man jautajums cik tew pasam gadi jo izskatas ka vel ej skola jo tik labi centies jieegaumet alfabetu un trenejies ar tiem komatiem un punktiem!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nee, es tikai cienu savu valodu. Starpcitu, es nemaz necenshos. Komatus ielieku tikai vietaas kur tie ir vajadziigi lai vareetu normali izlasiit. Ja tev tik tieshaam ir 19 gadi - izsaku liidzjuutiibu. Un btw, gadi tev sheit nepaliidzees jo praataa esi daunis.

EDIT: Man ir 17

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Nee, es tikai cienu savu valodu. Starpcitu, es nemaz necenshos. Komatus ielieku tikai vietaas kur tie ir vajadziigi lai vareetu normali izlasiit. Ja tev tik tieshaam ir 19 gadi - izsaku liidzjuutiibu. Un btw, gadi tev sheit nepaliidzees jo praataa esi daunis.

EDIT: Man ir 17

nu sevi es jau par dauni gan neuzskatu interesanti pec ka tu spriedi ka esu daunis varbut iskaidrosi??

Link to comment
Share on other sites

pec ka tu spried anti??? smiliez.de_2524.gif

ja ne papa... no rec nedaju... nub, kotorogo nevidno na servere vovse, i kotorij igrajet tolka nocju, reshil zaregatjsa na forume i kinutj topic s pros`boj datj emu access..neproidjot, ne tak vsjo prosto laugh.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

rock ko tu vispar esi iedomaajies???? baigais smiliez.de_2524.gif Atnaak te k-kads hz no kurienes un cer, ka acc iedos???? Jociigs esi???? Ja tew buutu 19 gadi logiski domajot, saprastu, ka tevi vienkaarshi pasuutiis. Takaa necer te uz nekadaam tiesibam.

Šo topic var sleegt ciet, ta man liekas...

ANTI!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...