Jump to content
GIGN Forum

Extreema Dzimene :)


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Taaa vakar es, hiveminds, blody , bloodlords bijam kekavaa , lai apsveiktu jubilaaru exstreemo dzeeraaju cool2.gif

Bija baigi forši normāli tika iedzerts Bet pats labākais bija skats kā hivemind piepisaaas un pat nostaavet nevareeja (laikam tapec vinsh uzkrita uz kiegeliem)

Kaa arii dzerumaa saaka izpausties vina mazohistiskaas tieksmes, kas izpaudās ar sevis sissanu!

aa jaa vel vins taa tiiri normaali veema visur un visulaiku pat tad kad laipnais fuji bija atvelejis vietu savaa gultaa lai hive varetu drusku pacuceet vins tam atbildeja ar gultas pievemsanu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

aa jaa nak3ds arii bija, zetons vinam par izturiibu jo daudz dzeera ccalis biggrin.gif P.s gandriz aizmirsu , ka blodlords ari tika piedzirdīts un draudzējas ar podu, tomer vinss nebija tik traka palii , lai pievemtu gultu biggrin.gif

p.s fuj1 ļoti ātri iekarst un uztver nopietni šo to biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Fujikam noveeloti sveicieni no manis. Piedod, ka netiku, biju latgalee radiskaa pasaakumaa ar atpuutas elementiem. GIGN tusaa alus no manis. Kas zin, mosh aatraak saskriesimies un izpirkshu savu pussoliishanu / nebuushanu. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Fujikam noveeloti sveicieni no manis. Piedod, ka netiku, biju latgalee radiskaa pasaakumaa ar atpuutas elementiem. GIGN tusaa alus no manis. Kas zin, mosh aatraak saskriesimies un izpirkshu savu pussoliishanu / nebuushanu. smile.gif

da viss labi biggrin.gif

un jā - es gribēju ali piekaut biggrin.gif rofl biggrin.gif

p.s. es jau šmigā biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...