Jump to content
GIGN Forum

Lcd 16:9


Judge**
 Share

Recommended Posts

Man ir Sony SDM-HX75, untam mazūlītim ir 8ms cik atceros. ( da maybe arī kļūdos, bet tāda iespējamība ir pielīdzināma nullei ) Nezinu, kas un kā štellējas citiem kam ir 4ms, bet man viss ir normāli, tb labi, oj tb patiesībā lieliski. tākā....

a, bet maybe tas ir sony power vienkārši. cool2.gif nu es nez..

Link to comment
Share on other sites

Lol , 2 ms ir gandrīz labāks par CRT !! biggrin.gif

Un 8 ms būtu normāli + LCD mazāk acis bojā smile.gif . Bet priekš CS jau vislabāk ir CRT monitors smile.gif

hmm.... ja vari tad iztuulko prieksh sevis shito!

An old-fashioned CRT's response time is that of the phosphor itself, and it's measured in nanoseconds. An LCD response time, however, is measured in milliseconds. That hardly seems a fair contest. LCDs have a long way to go before they are as responsive as CRTs, and CRTs will continue to be favored for demanding applications such as gaming. Graphics artists also favor a CRT's ability to render color accurately.

mazliet patuulkoshu priekshaa:

crt monitoram response time meera nanosekundees

lcd monitoram response time meera milisekundees

2ms veel ilgi jaadziivo lai buutu labaaks par crt

Link to comment
Share on other sites

Ja kaads nezin varu padaliities ar info, priekš zinaashanaam wink.gif

tikko atradu arii cik liela ir atshkjiriiba starp milisekundeem un nanosekundeem lai buutu priekshstats kaada milziiga atshkjiriiba ir starp crt un lcd

yotta | zetta | exa | peta | tera | giga | mega | kilo | hecto | deca | unidad | deci | centi | mili | micro | nano | pico | femto | atto | zepto | yocto

Link to comment
Share on other sites

He he platekraana lcd... mums te viens manami sabiezeejis... moska lcd 24"? Vai ari neesi domajis par kvalitativa CRT iegadi kursh gan nebus 16:9 bet bus daudz letaaks un krutaaks par LCD (protams, lielaks biggrin.gif). Piemeram 21" CRT. Tu varesi zaebiities cik tev buus kaifigi stradat ar datoru del monitora augstas izkirtspejas, kraisainuma un lieluma. Un tev piedevam vel bus palikusi paari naudinja ari leta gala projektora iegadei (~550Ls), lai vareetu ar savu biezo papuci skatities filmas (pienemot, ka jums nav televizora majas).

Piedevam 16:9 LCD arpus conterstrike kadiem darbiem vai kam ir derigs tikai tad, ja vinju pagriez par 9:16. Iztelojies piemeram rakstisanu worda ar sauru teksta stripu pa vidu... lol

Beefy

EDIT: Piedevam liela dalaj fuckinoto filmu nemaz nav 16:9 formata.. sad.gif(( vinjas ir vel izstieptakas... laikam 31:15 vai kaa to formatu sauca.. :/

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

He he platekraana lcd... mums te viens manami sabiezeejis... moska lcd 24"? Vai ari neesi domajis par kvalitativa CRT iegadi kursh gan nebus 16:9 bet bus daudz letaaks un krutaaks par LCD (protams, lielaks biggrin.gif). Piemeram 21" CRT. Tu varesi zaebiities cik tev buus kaifigi stradat ar datoru del monitora augstas izkirtspejas, kraisainuma un lieluma. Un tev piedevam vel bus palikusi paari naudinja ari leta gala projektora iegadei (~550Ls), lai vareetu ar savu biezo papuci skatities filmas (pienemot, ka jums nav televizora majas).

Piedevam 16:9 LCD arpus conterstrike kadiem darbiem vai kam ir derigs tikai tad, ja vinju pagriez par 9:16. Iztelojies piemeram rakstisanu worda ar sauru teksta stripu pa vidu... lol

Beefy

EDIT: Piedevam liela dalaj fuckinoto filmu nemaz nav 16:9 formata.. sad.gif(( vinjas ir vel izstieptakas... laikam 31:15 vai kaa to formatu sauca.. :/

eu ko tu tur d**s? naudu es pats nopelnu nevis "biezais papucis" man iedod!

man jau tagad ir 21" CRT, esmu pieradis pie liela monitora tapee gribu arii lcd lielu!

Edited by Judge**
Link to comment
Share on other sites

Monis ir iegaadaats, bet tagad jaagaadaaa jauna grafikas karte biggrin.gif Tgad desktopam ir 1680x1050 (maksimaalais iespeejamais, un arii vislabaakl viss izskataas!), bet cs iet ar taadu pashu tikkai widescreen rezhiimaa veel ar 30fps biggrin.gif! mazliet jaapacieshaas liidz nopirkshu gf6800 tad jau varees atkal cs rukaat wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...