Jump to content
GIGN Forum

Daudzi Jautajumi


Recommended Posts

Kamer es biju francija 2 nedelju garuma izdomaju 1 jautajumus un ljoti ceru ka spesiet atbildet uz visiem jautajumiem!

1: Piem man ir wav fails uz 11 khz un 8 bit nu un ir kada programma lai varetu tas lielumu vel mazaku pataisit nu piem tas lielums ir 2 mb bet ar to programmu ir 1 mb!

2: Nav kautkada programma kas varetu .bsp failu par .map faillu partaisit??

3: Kada faila ir jajiet un jaedito lai amxmodmenu speech komandas nonemtu?

4: Kads var ielikt linku kur amxmodx.org ir pamaciba ka uztaisit pluginus?

5: Ka var mape taisot caur valve hammer editor uztaisit ka piem es eju uz durvim virsu un tad kad pieskaros mani teleporte?

6: Ka var mape taisot caur valve hammer editor uztaisit ka piem es piespiezu pogu un tur objekts izkustas piem tur taka lifts uz auksu un leju!!!

7: Ir kada komanda vai plugins ka es varu redzet visas cvar comandas?

8: Es zinu ka ir daudz skanjas amxmodx.org bet kuras ir viss labakas tur no tam ultimate sounds utt ( tikai no roundsound krit uz nerviem tie!)

9: Ka ir jaraksta speech.ini lai vinsh varetu iet un izspelet vienu dziemsu piem c:/csserveris/cstrike/sounds/wav/ha_ha.wav ?????

10: kura admin tiesiba bija vajadziga lai varetu skatities amx_speechmenu? Un ka es so admin tiesibu varu uz citu tiesibu parlikt??

PLEASE NO SPAM

Link to comment
Share on other sites

1. Ja tu editeji jau ar editoru dabuujot tos 8 bit utt... Nee

2. Ir - winbsp

3. $moddir/addons/amxmodx/configs/speech.ini

4. Hmmm nesmu redzejis... bet tam bija amxx instaalaa speciaala proga ar ko to dariit palasi manual...

5. - 6 Prasi šeit

7. Komandas

8. Šīs te

9. Atbilde ir seit

10. Rakstot amxmodmenu un izveeloties tip speech tevi paarmet uzreiz uz citu izveelni kura saucaas amx_speechmenu... Tad nu ieej scripting folderii atrodi failu menufront.sma atrodi amx_speechmenu samaini uz kaadu gribi un turpaak raksti tadu komandu uz kaadu editeeji.... Protams neaizmirsti nokompileet un ielikt pluginu folderii plugins caur amxmodmenu vairak vinu nevarees atveert!!!

Edited by LiL_Netii
Link to comment
Share on other sites

4: Kads var ielikt linku kur amxmodx.org ir pamaciba ka uztaisit pluginus?

Var redzēt, ka cilvēks nu nemaz negrib pats kaut ko meklēt, ka tik visu ielej mutē iekšā. Tiešām pašam tik grūti ieiet, www.amxmodx.org un atrast kur ir tāda štelle, tiešām tik slinks esi. Nu, ja tu esi tik slinks, ko tad tu vispār ķeries klāt serveru veidošanai.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...