Jump to content
GIGN Forum

Uz Roju


Guest darek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

Es domaju pec kada menesha varetu noorganizet kautko lidzigu! Ko sakat? Tik vietu citu, bet gribas pie juras... Varetu vairak uz Kolkas pusi, jo cilveki, principa, vispar tur nav, vieta kur celt teltis ir daudz un galvenais, ka pludmale laba! Paris minusi - talak jabrauca, vairak izmaksas, bet menesha laika visi var naudu piekrat!

Datums varetu but ap 5. augustu. Nu pirmais jau sanaks wcg dzerstinjsh Riga, bet pectam varetu ari braukt pie dabas! Nu kr4, naks tuvak, tad ari runasim!

hollow life, bija jau naijsiks, protams, ja butu mani pamodinajushi uz pashu galveno - balli smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es par šo visu varu pateikt... pasākums bija patiešām izdevies! Koncerts bij labs, ūdens jūrā perfekts (ap pieciem no rīta pēc zaļumballes) un kompānija arī jautra! Jā, tās plikās pakaļas arī bija smieklīgas smile.gif.

Man jau no malas izskatījās, ka blodijs tur tā ļoti mīlīgi dejoja ar to mazo meitenīti laugh.gif

šito noteikti vajag atkārtot!

P.s. Samuraj, tu negribi man atsītīt tās bildes (nu es domāju visas smile.gif )?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es par šo visu varu pateikt... pasākums bija patiešām izdevies! Koncerts bij labs, ūdens jūrā perfekts (ap pieciem no rīta pēc zaļumballes) un kompānija arī jautra! Jā, tās plikās pakaļas arī bija smieklīgas smile.gif.

Man jau no malas izskatījās, ka blodijs tur tā ļoti mīlīgi dejoja ar to mazo meitenīti laugh.gif

šito noteikti vajag atkārtot!

P.s. Samuraj, tu negribi man atsītīt tās bildes (nu es domāju visas smile.gif )?

jaa viss bija riktiigi ok, vieniigi ja big_shit nebuutu visus 5os no riita modinaajusi staastot kaa vinja liidz bojai aizpeldeeja

p.s. big_shit atsuuti pm ar e-mail... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

aaa, tas bij lolīgi smile.gif. Es ap to laiku atvilkos no tā koncerta, jūs visi jau man liekas gulējāt, tikai stoke vēl bija dzīvajos. Tad nu es gāju peldēties un beidzot mani neviens nevarēja atturēt no peldēšanas līdz tai lielajai bumbai smile.gif. Un kad izlīdu ārā, šmiga jau bija gandrīz izgājusi un miegs arī vēl nenāca, tāpēc nodomāju - ja jau es neguļu, tad arī jūs negulēsiet smile.gif Un tā es sāku tur plosīties smile.gif. A ko jūs visi pēc tam atkal aizmigāt, kad mani iedabūja teltī?

Link to comment
Share on other sites

aaa, tas bij lolīgi smile.gif. Es ap to laiku atvilkos no tā koncerta, jūs visi jau man liekas gulējāt, tikai stoke vēl bija dzīvajos. Tad nu es gāju peldēties un beidzot mani neviens nevarēja atturēt no peldēšanas līdz tai lielajai bumbai smile.gif. Un kad izlīdu ārā, šmiga jau bija gandrīz izgājusi un miegs arī vēl nenāca, tāpēc nodomāju - ja jau es neguļu, tad arī jūs negulēsiet smile.gif Un tā es sāku tur plosīties smile.gif. A ko jūs visi pēc tam atkal aizmigāt, kad mani iedabūja teltī?

jaa un tie siikie tur besiijaas neljaava vislaik guleet mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Datums varetu but ap 5. augustu. Nu pirmais jau sanaks wcg dzerstinjsh Riga, bet pectam varetu ari braukt pie dabas! Nu kr4, naks tuvak, tad ari runasim!

vareetu jau riikot arii 30.-31. juulijaa, kameer veel laiks labs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

samuray... eh garshs stasts smile.gif

un par to 30-31 julija, galigi garam! Tulinj bus wcg, sanak dzert 4 dienas! Tadelj ari tie datumi izpaliek!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...