Jump to content
GIGN Forum

Uz Roju


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Forshi, ka bez manis un spites viss jau ir musu vietaa izlemts un sarunaats biggrin.gif

Naksies gan visus apbedinat, jo mes ar spiti esam nolemushi tomer doties laivu braucienaa 8., 9. un 10. datumos sakaraa ar labajiem laika apstaakljiem neatkarigi no taa cik brauceeju buus (ja vispar buus). Viss jau ir izlemts un visticamaak taa arii paliks.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

em, nav tik traki, pa Roju esmu pietiekami peries! Tas nu toch problemas nesagadas!

worm sad.gif zheel! Es jau ar gribu taja laivu brauciena, bet man jau viss ir sarunats ar to Roju! lol smile.gif pat laivu biju runajis, tik lidz galam sarunat nesanaca, jo nonacam pie sledziena - Roja! smile.gif

blody, ej dirst! Nemaz i nedoma! Viss jau ir sarunats, atslabsti!

EDIT: fuji XD.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
gl! cerams ka dabusi pa degunu evil6.gif

XD.gif

makzip, tik cerams atkal neizcelsies ar savu stulbumu!

p.s stoke, nu jau teica, ka bushot par visiem 100% un mums ar Ilzi, itka, vinjsh jasagaida! Jo Talsos neko vairak par auteni nezinot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Tikko man zvanija hiveminds un teica, ka nepaliksim ne pie kadas juras, bet gan vienas privatmajas pagalma (t.i, darza), kur bus arii ugunskurs, shashljiki un, protams, alus smile.gif un ja kads velesies varesim uz vietas nopirkt kautko stipraku! aa un lidz jurai nav talu, un lidz zaljumballei ne tik, t.i, 5 min. gajiens! Ja ir kadi jautajumi zvaniet man vai hivem!

p.s stoke, noteikti, gribes kautko stipraku, taka hive reekjinies, ka jums Talsos bus jasaperk alkohols! Par alu ta po. to uz vietas var nopirkt un pat letak neka Talsos, bet par stiprakiem dzeriem, nezinu gan!

p.p.s kas ar fotografeshanu? Man gan fochiks, gan kamera ir saplestas, lai gan, varbut, ari ne smile.gif neesmu bijis majas nedelju... Bralis, itka, teica, ka nesis uz remontu, bet vai ir aiznesis - nezinu!

EDIT: Hmm, es ta domaju, bet ka ar muziku? smile.gif hive tai maja kautkas bus? Labi, velak ta balle, bet pirms tam un pec?!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

es ta skatos, ka man sefs nedoma avansu izmaksat sonedel, ta ka es laikam atkritu, ja nu vienigi rit izmaksas, bet saubos. vins parasti 5dienas lidz pusdienai un pis prom.. aapsis smile.gif uz cik ls tur jarekinas? mpzh masu varesu vienigi apkast biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

slieka blja tu man toreiz TAA izbesiji ar to pikji...

p.s. es zinu arii to, ka tu apraavies pateikt alvim to pashu

tu takaa mazs beerns, tjipa - ES TO IZDARIJU A TU TO NEIZDARIIJI *raada ar pirkstu* HAHAHAHA....

aaksts

Link to comment
Share on other sites

Tikko man zvanija hiveminds un teica, ka nepaliksim ne pie kadas juras, bet gan vienas privatmajas pagalma (t.i, darza), kur bus arii ugunskurs, shashljiki un, protams, alus smile.gif un ja kads velesies varesim uz vietas nopirkt kautko stipraku! aa un lidz jurai nav talu, un lidz zaljumballei ne tik, t.i, 5 min. gajiens! Ja ir kadi jautajumi zvaniet man vai hivem!

p.s stoke, noteikti, gribes kautko stipraku, taka hive reekjinies, ka jums Talsos bus jasaperk alkohols! Par alu ta po. to uz vietas var nopirkt un pat letak neka Talsos, bet par stiprakiem dzeriem, nezinu gan!

p.p.s kas ar fotografeshanu? Man gan fochiks, gan kamera ir saplestas, lai gan, varbut, ari ne smile.gif neesmu bijis majas nedelju... Bralis, itka,  teica, ka nesis uz remontu, bet vai ir aiznesis - nezinu!

EDIT: Hmm, es ta domaju, bet ka ar muziku? smile.gif hive tai maja kautkas bus? Labi, velak ta balle, bet pirms tam un pec?!

man buus videokamera wink.gif un telefonaa ir radio biggrin.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...