Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

Cawas. weelejos pieteikties uz tiesibam jusu serveri. Drosi vien tapat neiedosiet bet vismaz pameginat var!! smile.gif Jusu serveri esu bijis loti reti tikai kadas 3 reizes un to uz isu laiku uz kadam 5 min !! sad.gif Man neko daudz jau nevajag tikai kick man tagad 14 tulit 15 gadi. Es maku apieties ar amx. Mans nick Edza^ es labprat ziedotu jusu serverim un dabutu slotu tikai caur banku es nevaru vai ir kada cita iespeja????

P.S noteikti lol es ne?? smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Jusu serveri esu bijis loti reti tikai kadas 3 reizes un to uz isu laiku uz kadam 5 min !!

es labprat ziedotu jusu serverim un dabutu slotu tikai caur banku es nevaru vai ir kada cita iespeja????

P.S noteikti lol es ne?? smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Tas, ka tu vispār neesi gandrīz bijis serverī tev īpaši nebija jāpiemin, bet balstoties uz tavu atklātību mani pārņēma divējāda nostāja - NĒ un vot smiliez.de_2428.gif

p.s vismaz labi, ka saproti, ka esi lol

Link to comment
Share on other sites

bet pasakat plz vai ir cita iespeja ka iegut slotu nemaksajot caur banku bet kaut ka savadak??????? 76.gif

Jā, sarunā tikšanos ar kādu no servera īpašniekiem, satiec viņu dzīvē, iedod rokā cēneri un čāpo laimīgs mājās!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...