Jump to content
GIGN Forum

Mussuu Trkaeriss...


aidzijs
 Share

Recommended Posts

piebiedrojies un buss jau popularaks rolleyes.gif

Nu beidz, tev tur reaali vaig visaadus kekshus ar lielu neta aatrumu, lai vinji baazh iekshaa visdazhaadaakaas drazas, kuras kaadam var likties intresantas un piesaistiitu vairaak cilveeku. Tad no tiem vairaak cilveekiem izveelies veel dazhus kuri vareetu likt stuffu iekshaa. Un kad beigu beigaas ir normaals komjunitijs, tad atlasi visus sliktos uploaderus un viss buus chikiniekaa. thumbsup.gif

P.S. Ar to es gribeeju pateikt ka neregjistreeshos.

Link to comment
Share on other sites

Nu mumss viss attistas lenam wink.gif

tapecc meginu piesaistit cilvekus,kas var pievienoties musu saitam!

meginatss jau nav zaudets smile.gif

HAHAHA, luudzu atvaino, bet tu nemaaki njihuja cilveekus piesaistiit.

Tev vajadzeeja smuku, izsmeljoshu aprakstu. Tas ir gluzhi taapat kaa ar torrentiem. Tu vilktu torrentu, kuram buutu ljoti maz un neizsmeljosh apraksts. Protams ka nee, taapat arii neviens neregosies tavaa saitaa.

Buutu uzrakstijis kaa viss saakaas, ko tu gribi panaakt, naakotnes plaanus.

Ideju saprati ? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tajaa trakerii buus GTA2 anglju valodaa, Carmagadon un dereetu arii paaris filmas par skeitoshanu, tad es 100% pieregjistreetos un palidzeetu serverim augt + izplatiitu vinju mazliet. laugh.gif

Aaaa, uzliec lai var redzeet lielo LOGO !

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, negribu aizskart tevi vai sazin kaa veel, bet par trakera nosaukumu. Trakera nosaukumam, taapat kaa citiem nosaukumiem ir jaabuut viegliem. Taadiem kurus var aatri pateikt un lai iespiezhaas atminjaa. Tici man, vajag taa. Njemsim par piemeeru www.gign.lv, www.bithack.lv, www.fat-pie.lv, bet nevis kkaads www.clanjokerrrz.ru vai cozxxzoc.muumiii.lv old.gif

Link to comment
Share on other sites

No offence, bet lai tu buutu normaals uploaders, tev arii vajag buut normaalam neta aatrumam. Bet taadu aatrumu, kaadu es tiko izbaudiju sen nebiju redzeejis. Tad jau es aatraak varu nokachaat no DC++, aa un man tas video jau ir wink.gif Bet neuztraucies, es reti esmu redzeejis skate viedo kaadaa trakeraa, taakaa iespeejams ar visaadiem snowa un skeita video juus vareetu mazliet izcelties. Skatiishos kaa jums ies ik pa laicinjam. Aaa un uztaisies konkursu par logo, vai arii ja pashiem ir skills uztaisiet taadu reaali iesapidiigu. Tas savaa zinjaa cilveekos iedvesh uzticiibu serverim. Vinji domaa, ooo ja jau tik smuki uztaisijushi, tad jau nau nekaadi nuubi un var gaidiit kko no shii trakera. thumbsup.gif

P.S. Jums tur malaas neradaaas dazhas bildiites.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...