Jump to content
GIGN Forum

Kaa Izveidot Spray


co0ins
 Share

Recommended Posts

a tas viss... a vaitat tur naw kkas jaamaina vai kaa... wacko.gif

uztaisi no sakuma bmp formata savu spray (caur paint), ver vala logo creator un open to bildi, noregule izmerus, ta lai deretu! pec tam save as WAD, rename vinu par temdecal.wad, nokope un kopiju rename par pldecal.wad, abus met cstrike mape!

Link to comment
Share on other sites

uztaisi no sakuma bmp formata savu spray (caur paint), ver vala logo creator un open to bildi, noregule izmerus, ta lai deretu! pec tam save as WAD, rename vinu par temdecal.wad, nokope un kopiju rename par pldecal.wad, abus met cstrike mape!

myst es itkaa visu izdaru uzlieku kur saglabaat a kadel vinsh man nesaglabajas... es nesaprotu... varbuut esu nedaudz neapteests bet kaa lai saglabaa??? smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

atver logo creator izvelies bildi spiezhot open uzspied autosize iekjekse save to atrodi cstrike mapi nosaukumaa uzraxti tempdecal.wad spied augsha make wad !

P.S. ja nesaprati smiliez.de_2428.gif

P.S.S iipashiem stulbeniem izveidoshu k-ko liidziigu manualim!

Edited by tankeris
Link to comment
Share on other sites

ēēēm varbūt ieiesi tajā linkā (kuru es divus postus augstāk ieiku), tur ir rakstīts.

P.s bet ja negribi meklēt tur tad dc++ (vienozīmīgi var atrast).

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

pats tagad sapratu kaa izveidot SPRAY tongue.gifbiggrin.gif

1.)Nospiediet pogu ''Open'' un atveriet Jūsu sagatavoto, izvēlēto attēlu (HLC pieņem dažādus attēlu formātus).

2.)Iespējams, ka, Jūsu izvēlētajam attēlam ir par daudz/maz pikseļu! Tādā gadījumā nospiediet ''Autosize'', vai arī divas pogas ''MAX'' un tad ''Resize''.

3.)Labajā pusē ir izkārtotas koriģēšanas pogas. Darbojoties ar tām Jūs mainiisiet savu attēlu!

4.)Ieķeksējiet ''Save it to'' un nospiediet ''...'', lai norādītu vietu kur tas tiks saglabāts.

5.)Nospiediet pogu ''Make WAD'' un tas tiks saglabāts vietā ,kur Jūs norādsiet lai to saglabātu.

6.)Parādās logs, kurā teikts, ka operācija notikusi veiksmīgi. Nospiediet ''Ok'' un izejiet no programmas.

7.)Atrodiet saglabāto failu un pārvietojiet to uz Jūsu CS 1.6 mapi C:\...\cstrike. Izdzēsiet failu ''tempdecal.wad'' un savu pārvietoto failu pārsauciet par ''tempdecal.wad''!

8.)Uz jaunā tempdecal.wad faila nospežat ar peles labo pogu, paņemat Properties un ieliekat ķeksi pie Read-only, tad arī droši varēsiet iet Options logā un vecajam logo nevajadzētu pazust.

Izbaudiet savu logo!!!

Don't say it... SPRAY IT!

Nu protams kad tas ir jaadara AR VECO LABU "Halflife Logo Creator"

smiliez.de_2125.gif

visiem paldies par centiibu man paliidzeet!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...