Jump to content
GIGN Forum

Kuraa Matrixs dalla tev patika vislabaak


Koshkers
 Share

  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja varat, pastaastiet kapeec.

Es personiigi izveeleejos Matrixs Reloaded, jo tur bija iespaidiiga aina kur visi brauca ar massinaa un taads karinnss tur bija smiliez.de_956.gif

Arii Matrixs Revolution bija labs kad karoja pret massiinaam (kautkaadi roboti), bet Matrixs Reloaded tomeer bija labaaks.

Link to comment
Share on other sites

1.dalja, kaapeec? 3.dalja vairaak vai mazaak sux , smile.gif 2.dalju neesmu redzeejis.Btw,karotes nemaz nav!

Link to comment
Share on other sites

nez... idejas deelj laikam tomeer pirmaa.... otraa gan arii ljoti patika... treshaa.... ai... nosleegums nepatika... un mani beigas chota nezkaapeec atstaaj lielu iespaidu. Nu katraa zinjaa otrajaa arii paaris smuki kadri bija... varbuut pat to arii vaidzeeja atkjekseet, bet izveeleejos par labu saturam un otraas daljas beigaas gaaja valjaa riktiigs marazms... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

mani komentaari par visaam shiim filmaam.

MatriX esmu redzeejis reizes 30 vai vairaak, bet es to nenozeeloju, tur bija ko paskatiities. Bez tam to laik taa skaitiijaas kruta filma .

MatriX relouded esmu redzeejis 3 reizes. taads meesls kaa vairaak negribu redzeet, nereaalaaka fantastika.

MatriX revolution neesmu redzeejis, nevaru sanemties aiziet uz kino, bet tad kad es, freelancers un dreemulis aizgaajam, tad bileteem cena bija kriminaala un jaagaida veel stunda bija, taapeec naudu izteereejaam tur pat blakus narvesenaa =] =] =] !

Link to comment
Share on other sites

Pirmais matrix kaut kaa vairaak pieduura. Otrajam katu kas biski pietruuka. 3 neesmu redzeejis un ceru ka ja nu holiwuda izdomaas 4 tad tikai peec kaadiem 3 gadiem, savaaadaak biski par atru...... [a katukaads liidziigs topiks jau nebija...]

Link to comment
Share on other sites

3 neesmu redzeejis un ceru ka ja nu holiwuda izdomaas 4 tad tikai peec kaadiem 3 gadiem, savaaadaak biski par atru......

Golfinj, taa bija trilogjija,saproti !? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Pirmaa dalja paarsteidza ar savu ideju un izpildiijumu. Otraa dalja sabojaaja visu, kas bija pirmajaa daljaa ielikts, un taisiija pavisam kaut ko citu. Treshaa... pietika ar pirmajaam divaam un to nemaz neskatiijos.

Ja kautinji pirmajaa daljaa bija agriinaa bruce lee un veeliinaa dzekija chana stilaa, tad treshajaa daljaa tie esot jau terminators 3 stilaa - viens iesit, otrs aizlido lidz sienai un visu pa celjam salauzh. pieceljas, iesit pirmajam un tas savukaart lido visu pa celjam lauzdams. phu... tad jau taa veiklaa kaaju vicinaashana bija daudz lustiigaaka un interesanaaka rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Balsoju par pirmo, jo:

1.(Matrix) Ideja kaa taada bija origjinaala, interesanta un domas rosinosha;

2.(Matrix Reloaded) Vizuaali labaaka un efektiem bagaataaka, bet:

a) bija sex skati;

B) Neo supermenja lidojumi SUX;

3.(Matrix Revolution) Grandiozi efekti, paaris labas (svaigas) idejas, bet:

a) sizhets pliekans, uzspiests uz efektiem;

B) staigaajoshi un ar lozhmeteejiem brunjoti roboti (LOL);

c) softiskaa miilestiiba (omg)(stacijaa- divas progas miil savu "meitu"- arii proogu);

d) beigas 100% sviests, miilnieki pa vienam iet bojaa, punjkji un asaras (varonis mirst uzvaras vaardaa);

Apmeeram taadas ir manas domas.

Pedeejaa laika populaaraakaas "trilogjijas", kaa Matrix un Gredzenu paveelnieks ir radiitas peec vienota "scenaarija"- pirmaa dalja laba, interesanta, kura ieinteresee cilveekus, otraa dalja izstiepta ar nesaprotamaam beigaam (lai saprastu noteikti jaaskataas treshaa dalja) un, lai nopleestu 2x vairaak (tb 1+1=2) naudas, bet treshaa, lai ar godu noliistu no skatuves (nobeigtu domu, apgrieztu galu etc.) un iekaastu veel "nedaudz" naudas.

HollyWood ir industrija, ar saviem notekumiem, likumiem un iekaseetajiem miljoniem. Vinji teeree miljonus reklaamaam, desmitiem miljonu filmeeshanaam, un tas viss, lai iekaastu no skatiitaajiem simtiem miljonu.

Link to comment
Share on other sites

pilniibaa piekriitu COLE'm, 1maa dalja mani aizraava ar domu,paareejaas ir taadas, kaa aiz ausiim izstieptas.. grafikas zinjaa laps (it iipashi man patiik uudens un gaisa efekti), bet doma... ai, karoches ne gluzhi suuds, bet kautkaads abloms....

Link to comment
Share on other sites

Jā, ar Gredzenu pavēlnieku ir tieši tas pats, kas ar Matrix - pirmo daļu noskatījos vairākas reizes, jo bija ļoti interesanti, otrā daļa sux mazdai un vienīgajā reizē, kad skatījos, iemigu aiz garlaicības. Trešā noteikti būs ar visādiem specefektiem, bet sižeta līnija jau tagad ir skaidra - būs ilgi un gari kauju skaiti, beigās labie uzvarēs, bet sīkais gredzena nēsātājs pavisam nojūgsies biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...