Jump to content
GIGN Forum

Jautaajums par cs.gign.lv


Recommended Posts

koshka pameegjni kaadam adminam pieliist, tad varbuut tik ilgi nebuus jagaida. piem: "macho tu rulee"

[lai gan tu teiksi taisniibu] labaak: "macho .... "izdomaa pats!

Pirmkaat macho ir manupraat vieniigais cilveeks kurss sseit nedirssaas, tapeec vinnss toccna rulee!

Un otrkaart es neesmu pieliideejs.

Bet toccna vajag bissku aatraak reggistreet, jo man taa jau gribaas Gignaa speeleet ka vareetu..... izdariit kaut ko nelaagu smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

vari saakt ar tekstu: "sakaraa ar LR konstituuciju, katram cilveekam ir tiesiibas buut regjistreetam neatkariigi no rases, dzimuma vai roku liikuma. katra regjistreeta cilveeka pienaakums ir zinaat savas tiesiibas tai skaitaa: 1)nospiest 1 un naturalizeeties kaa teroristam 2)nospiest 2 un ieguut kontru pilsoniibu. atsevishkjiem regjistreetajiem cilveekiem ir tiesiibas: 1)izraidiit no valsts (kick vai ban) 2) iesniegt likumprojektus par naakoshaas kartes (jeb taa saucamaa 5gadu plaana) virzienu. atsevishkju regjistreetu cilveeku pienaakums ir noskaidrot: 1) noskaidrot cik daudz jau ir izdariits (statsme) 2)zinjot citiem par personiigo staavokli (avoice vai aspeak) 3)zinjot kaadaa virzienaa mees ejam (nextmap) 4)noraadiit kur mees esam (thetime) 5)zinjot par tekoshaa budzheta staavokli (timeleft) visiem regjistreetajiem cilveekiem ir tiesiibas paarvietot naudas daudzumus: 1)nodot kaadam (/iedo) 2)aiznjemties (pls iedo) 3)zinjot par mantisko staavokli (man 0 vai cho ohrenjel man pikja nav)"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...