Jump to content
GIGN Forum

Help Mua!


Venom
 Share

Recommended Posts

tuklais auna piere !

Pakustini tak malziet savas smadzenes! violent1.gif

VENOM

cik zinu, tad tikt tur var klat. Zinu, ka kadreiz shmaucu tur iekshaa pa brivu un tupeju, bet ka tas ir tagad nemacheshu teikt, to lai paskaidro kads kas to iestadi apmeklee akademisos nolukos.

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kā tur var pa brīvu iešmaukt, ja tur visur ir jādod studenta apliecība un jāparkastās uz lapas - abās datorklasēs - gan pagraba, gan 3. stāvā, nu vienīgais biblenē k-kā varētu kamēr tās vecenes tur šiverē apkārt smile.gif es īsti nezinu, iespējams tur vēl k-kur tanī ekā ir kompji, k-gan tur tikai pie neta var tikt, cs tur nespīd uzspēlēt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienu reizi muzhaa atstaju apliecibu uz galda, pec pus dienas konstateju ka man vinjas vairs nav, jo ejot prom biju vinju tur aizmirsis - rezultataa vilkos atpakalj uz LU... pa laimi tur pat vien bija

Kopsh tas reizes cik es tur eju, nekad nekur nepierakstos un nekadas apliecibas neatstaju. Neviens arii neko nav prasiijis. Un arii ja paprasiitu, tad visticamaak, ka leetaa atmazka "aizmirsu majas" dereetu

Link to comment
Share on other sites

Vienu reizi muzhaa atstaju apliecibu uz galda, pec pus dienas konstateju ka man vinjas vairs nav, jo ejot prom biju vinju tur aizmirsis - rezultataa vilkos atpakalj uz LU... pa laimi tur pat vien bija

Kopsh tas reizes cik es tur eju, nekad nekur nepierakstos un nekadas apliecibas neatstaju. Neviens arii neko nav prasiijis. Un arii ja paprasiitu, tad visticamaak, ka leetaa atmazka "aizmirsu majas" dereetu

tas kā kurā telpā, teiksim pie švabras šitas neiet cauri, bet abās vecajās gan iet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...