Jump to content
GIGN Forum

Allworth


DeViL
 Share

Recommended Posts

Che za admini poshli psc bred kakojto ! ZAshel na server ubil alwortha s glocka on nachil takoj razgovor !

*DEAD* AllwOrth : devil

*DEAD* AllwOrth : tipa pro?

*DEAD* deviL : kizz

*DEAD* AllwOrth : noshauj lecienaa, tagad tipa asais dzheks

*DEAD* deviL : ja stoto govoril ?

AllwOrth : es saku

deviL : ||

AllwOrth : kas tas nozime ?

deviL : padoma

a || znachit VSERAVNO !!! nechego ploxogo ! wink.gif

KICK] ----------------------------------------------------------------------

KICK] Tu tiki izkikots no servera, droshiibai 5 minushu bans!!!

KICK] Izkikoja tevi: AllwOrth

KICK] Iemesls: padomaa

KICK] Atpakalj serverii vareesi tikt peec 0 dienam 0 stundam 5 minutem 0 sekundeem

KICK] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

KICK] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: TEVI IZKIKOJA. Iemesls: padomaa. Vairak info konsolee

Kicked :TEVI IZKIKOJA. Iemesls: padomaa. Vairak info

klasnij chel ne ! sad.gif AllwOrth jesli u teba problema s nervami podlechi malenko ok ! violent1.gif

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

hmm tas izskataas apmeeram taa, ka tie kuri atshaus adminus tiks izkikoti? nice1, ja es novaacu kaadu adminu plz nebanojiet, gribas veel paspeeleet confused.gif Bet vispaar kaadaa sakaraa allworth saaka sho dialogu? tapec ka tik noshauts leecienaa? droshi vien atkal slikts gariigais blink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm tas izskataas apmeeram taa, ka tie kuri atshaus adminus tiks izkikoti? nice1, ja es novaacu kaadu adminu plz nebanojiet, gribas veel paspeeleet confused.gif Bet vispaar kaadaa sakaraa allworth saaka sho dialogu? tapec ka tik noshauts leecienaa? droshi vien atkal slikts gariigais blink.gif

tu zaibal piespamot katru topicu, 3/4 no taviem postiem vienkaarshi ir lieki ...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
nee nu es jau nezinu visu siiki un skaidri, tikai balstoties uz redzeeto forumaa! varbuut viss nebija taa kaa izskataas? biggrin.gif

edy pats saprati ko uzrakstiiji ? PAR suudziibu - vinjsh tevi izprovaceeja tu uzpisi say to huinju un dabuuji kick par admin abuse , kaadi veel jautaajumi?

Link to comment
Share on other sites

PAR suudziibu - vinjsh tevi izprovaceeja tu uzpisi say to huinju un dabuuji kick par admin abuse , kaadi veel jautaajumi?

kakoj abuse ! ja napisal || i vse ! eto ahujetitelnoje oskarblenije ? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

esmu banojis permanenti par teikumu "blody ja tvoju mamu ebal" peec manas skalas || prasiitu taas 5 minuutes lai atdziest biki cilveeks un vispaar ir jaanji visi ir iedzeerushi so chill

Link to comment
Share on other sites

Nu es nesaprotu kur ir problema! Kamer devil sheit raksta sudzibu paiet gan tas 5 minutes + vel kadas 20. Vareji vnk pagaiit. P.S. Es piekritu DeViL tur nebija jaliek bans uz 5min. (tas tikai manas domas)

Link to comment
Share on other sites

esmu banojis permanenti par teikumu "blody ja tvoju mamu ebal" peec manas skalas || prasiitu taas 5 minuutes lai atdziest biki cilveeks un vispaar ir jaanji visi ir iedzeerushi so chill

blody viņš neko tādu neuzrakstīja ! par ko varētu likt kicku!

Link to comment
Share on other sites

Bljedj jus visi esat idioti... da zin takaa 5 minutes kaut ko izskjirtu smagi... ja vajag nokartot ar kadu attiecibas, tad ludzu privaati.

Kas attiecas uz konkreto situaciju - nu nav nevienam adminam jaaziilee ko nozimee ||, ja reiz uzdot kadu jautajumu, tad var arii atbildeet...

p.s.

spite sakotneji domaja ka tas ir dibens smile.gif taka spriezhat pashi - vai kicks bija pamatots vai nee

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...