Jump to content
GIGN Forum

CS 1.6


Recommended Posts

Vairoga turētāju var nošaut tad, ja tas mēģina šaut pretīm vai pārlādē ieroci, un tanī brīdī pavirza vairogu malā. Tev vienkārši ir paveicies.

Man patīk tāds vairogu izmantošanas variants - paliek kartē 2 CT un 1 T. CT uzliek bumbu un gaida, kad T tai tuvosies. Tad ar vairogiem nomedī to kādā šaurā vietā un iespiež stūrī biggrin.gif T neko nevar izdarīt un panikā graizās ar nazi pa vairogiem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

apbriinojami dry.gif

tur jau tas prikols ka leetaaks un vairaak patronas....

speeciigs arii... taapeec jau daudzi ir kaa lai saka.... shokeeti moshka... ka tas ierocis vareetu buut plashi izmantojams un m4a1, ak,awp un mp5 komplekts papildinaasies. Pats ieveerteeju... visi forshi mirst... kaa no ak.

Link to comment
Share on other sites

nee, nee macho. ja tev ir maciita fizika tad tas nav iespeejams. vairaak lodes un letaaks ... taa tad vai nu tas shauj lenaak, nepreciizaak vai nesaapiigaak. pats nezinu neesmu testeejis .

smiliez.de_2428.gif Blee,tev skaidri pasaka un veel nepielec smile.gif Kaada fizika ble,driizaak ritmika ,nevis fizika ble.

Link to comment
Share on other sites

nee, nee macho. ja tev ir maciita fizika tad tas nav iespeejams. vairaak lodes un letaaks ... taa tad vai nu tas shauj lenaak, nepreciizaak vai nesaapiigaak. pats nezinu neesmu testeejis .

ja tev buutu maaciita kaut vai kripatinja logjikas vai arii ja tev buutu pietiekoshi daudz shuunas lai to vareetu saukt par sapraatu tad tu nedirstu par lietaam kuras neesi ieveerteejis/testeejis un klausiitos tajos cilveekos kas ir informeeti... smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienozimigi Galil ownzzz, skatos te dazi dzen tadas zosis par sito 1.6 tipo pashi buutu vinju radiijushi, nu neko es tik lasu un iereecu vismaz vairak nava komiksi japasuta.

Vienigi tas vairogs izraisa mani pardomas un ja vel vairaki CT ar to naak pretii, auzas garanteetas.

Bet visaa kopumaa funny biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

peec manaam domaam 1.6 ierullee..

kautvai tas pac shield pieshkjir speelei vairaak jautriibas un dazhaadu iespeeju smile.gif

vieniigais kas man bish diiviani liekas ir tas ka jaunie ierochi GALIL un FAMAS ir leetaaki par vecajiem , un peec manaam domaam NE sliktaaki.. nu tas taa.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Speeleejot viens pret vienu lokaalajaa secinaaju, ka vairogs dizhi labi nepasargaa no Lozhmeteeja, ja tu skrien vinhjam rinjkii, jo vairogu taa nepagrieziisies!

...Bet vispaar tas vairogs ljoti noderiigs, itiipashi kad atrodas paaris briivpraatiigie, kas ar vairogiem piesedz saveejos, lai gan taadi ir maz...

Link to comment
Share on other sites

mana taktika dazhreiz ir shaada: njemu shieldu, eju virsuu pretiniekam un ja aiz manis ir kaut cik sapraatiigs cilveeks ar ieroci ta vinsh sleepjas aiz manis, kad pretinieks paarlaadeejas otrs kekss izlec aaraa un taadaa. protams fragus pelniit gruuti.

Link to comment
Share on other sites

ES veelejos jums pajautaat vai juus esat sastapushies ar shadu gljuku. Vopshim speeleeju CS 1.6 un 1 raundaa nopeerku deagle (laikam pariezi buutu nighthawk) un vopshim kad es nospieshu Q (ieprieksheejais irocis)2x reizes , tad ma deagle it kaa parlaadejas, bet iisteniiba patvere pilna.

P.s tas bija tikai 1.raundaa veelaak ar 6o gljuku nesastapos

Link to comment
Share on other sites

Veltiijums visiem 1.6 niideejiem:

Mosh pie vainas nav pats 1.6. bet gan juusu slinkums? Ja taa padoma tad taagd vajadzees maaciities un iegaumeeet visu pa jaunam - ka kurs ierocis bija, kaa ar shield apieties ...

Nez - /me citu iemeslu neredz kapec cilveekiem nepatiik 1.6 ...

Tas es tik ta skalji domaju ...

Peace smiliez.de_2136.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...