Jump to content
GIGN Forum

Jau-taa-jums


Recommended Posts

Nu sveiki. Neizpluustot ljoti garos tekstos veeleetos paluugt savu tiesiibu apgriedu. Zinu, atradiisies pietiekami daudz cilveeku, kuri mani lielaaka admina postenii neveeleetos redzeet, tomeer uzskatu, ka tiesiibu papildinaajums man lieti nodereetu.. Esmu reaals oldskuulnieks GIGN'naa, speeleeju jau kopsh pashiem pirmsaakumiem, tapeec domaaju, ka vareetu pieshkjirt kaa zinaamam piilaadzim paaris noderiigu komandu. Regulaari esmu onlainaa, vispaar nezinu, cik iisti ir online taims, bet nu kkur ap 300h gorzaas. Buutu tiiri jauki, ja speetu pievienot xb tiesiibas, kaa nekaa esmu ljoti ilgi speeleejis un chiiterus jau nu speeju atshkjirt. Jaa. Tik pat jauki buutu, ja pievienotu xk slap un xslay. nu taa kaut kaa.

Prieciigi!

Link to comment
Share on other sites

Nedomaaju, ka stati atspoguljo manu patieso skillu. Neizdomaashu kkaadus attaisnojumus, ka beizhi speeleeju paalii vai vnk aakstos. Uzskatu, ka skills ir pietiekams, pie tam, tam nav noteicoshaa nzoiime. Esmu bijis admins GIGN'aa ar 4iem dazhaadiem nikiem (Ja kaadam interesee - Wee-Man, rocky balboa, Killer.Mike un tagad Pulkvedis). Nedomaaju, ka vareetu rasties jebkaadas probleemas ar admineeshanu. Un domaaju, ka tiesiibas man vairaak pienaaktos nekaa jaunajiem talantiem, kas nesen tikai saakushi speeleet gignaa, jo esmu speeleejis GIGN'aa jau kopsh pahiem pirmsaakumiem, redzeejis, kaa n-tie dzheki ir pievienojushies GIGN komjunitiijam. Taa luuk.

Link to comment
Share on other sites

Tu biji tas kas sen sen apakaļ piereģistrēja gignā kādus 6 nikus un prasiji ar visiem tiesības pēckārtas un vienlaicīgi ar pārējiem nikiem rakstiji REC? smile.gif

normaals chalis ar juuutaam!! wink.gif Rec!

Link to comment
Share on other sites

DusT^ tu mutīti būtu pievēris labāk...Un cik zinu Pulkvedi, varu apgalvot, ka viņš nav tā darījis, ka ar cik tur tiem nikiem rakstījis rec vai citu bullshitu, un, ja arī tā būtu, tas neko nemainītu. Bet nu apgreidu viņš būtu pelnījis, kā īsts gign patriots smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tik un taa, atceros reiz bija gadiijums, kad sanaaca actekaa forshi norushot, uzreiz viens no pretiniekiem maina niku uz pulkvedis, un liek voti par kiku, nu izkikoja mani. ieeju serverii, prasu par ko izkikoja... uzreiz rupji saak lamaaties, ka es esmu 4iiters, banu paraushu, utt..

Tad luuk mans jautaajums ir taads: Kaa var vispaar aiztikt speeleetaaju, ja tu pat nepaskaties kaa vinjsh speelee, un nevienu no servera noteikumiem es neesmu paarkaapis?

Vispaar man par taadu mulkjiibu ne silts ne auksts vieniigi peec paaris minuuteem serverii ienaaci tu, un ar to chali saaki pljaapaat itkaa nebuutu tajaa dienaa tikushies...

diivaini sanaak...

Link to comment
Share on other sites

Opā, kas atklājas.

Es jau gribēju slēgt šito ciet un teikt "NĒ", bet izskatās, ka pulkvedim pat attaisnoties vajadzēs.

Kas attiecas uz votēm kartes vidū, tad tas no situācijas atkarīgs. Kaut kādu nesabalansēto karti jau var mēģināt ar voti nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

varat sleegt ciet. zheel, ka visaadiem jaunajiem talantiem, kas speelee labi ja gadu GIGN'aa pieshkjir tiesiibas. jaa, es savu muti nereti nemaaku aizveert, es to apzinos. laikam turpmaak buus jaalien visiem drsaa, lai peec tam par mani uzrakstiitu pozitiivas atsauksmes sheit. vai arii NEE.

P.S Arvi, vajadzeeja iet un rakstiit suudziibu, ja tik sliki bija. Jebkursh jau laikam var ienaakt un iedirst kkaadu ljevu staastu par to, kaa kaads kkad tur kko ir beztolkaa izkikojis.

attaa.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

varat sleegt ciet. zheel, ka visaadiem jaunajiem talantiem, kas speelee labi ja gadu GIGN'aa pieshkjir tiesiibas. jaa, es savu muti nereti nemaaku aizveert, es to apzinos. laikam turpmaak buus jaalien visiem drsaa, lai peec tam par mani uzrakstiitu pozitiivas atsauksmes sheit. vai arii NEE.

P.S Arvi, vajadzeeja iet un rakstiit suudziibu, ja tik sliki bija. Jebkursh jau laikam var ienaakt un iedirst kkaadu ljevu staastu par to, kaa kaads kkad tur kko ir beztolkaa izkikojis.

attaa.

Nav jalien dirsa lai citi saprasu ka tev irr smadzenes un tev var dot upgreidyu vai vsp tiesibas

Link to comment
Share on other sites

P.S Arvi, vajadzeeja iet un rakstiit suudziibu, ja tik sliki bija. Jebkursh jau laikam var ienaakt un iedirst kkaadu ljevu staastu par to, kaa kaads kkad tur kko ir beztolkaa izkikojis.

attaa.

Arvis nav no tiem cilvēkiem, kas sacerētu stāstiņus par tevi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...