Jump to content
GIGN Forum

Leetaakais


Recommended Posts

tew tak pietiek ar sytes.net laugh.gif

sheiT

Galvenie otrā līmeņa domēni ALD ?.lv?

Domēna vārda pieteicējs var izvēlēties reģistrēt savu domēnu tieši augstākā līmeņa domēna .lv zonā, piemēram, ?mana-organizacija.lv?. Taču eksistē arī daži vēsturiski izveidojušies otrā līmeņa domēni.

* .com.lv - otrā līmeņa domēns komerciālām struktūrām,

* .edu.lv - otrā līmeņa domēns izglītības iestādēm,

* .gov.lv - otrā līmeņa domēns centrālās valsts varas un pārvaldes struktūrām un tām pakļautībā esošām struktūrām. Šo otrā līmeņa domēnu reģistrāciju nodrošina VITA saskaņā ar noteikumiem.

* .org.lv - otrā līmeņa domēns dažādu veidu organizācijām,

* .mil.lv - otrā līmeņa domēns aizsardzības iestādēm Latvijā,

* .id.lv - otrā līmeņa domēns privātpersonām,

* .net.lv - otrā līmeņa domēns interneta pakalpojumu piegādātājiem,

* .asn.lv - otrā līmeņa domēns asociācijām,

* .conf.lv - otrā līmeņa domēns konferencēm un izstādēm.

pa taisno...

Edited by Norkizz
Link to comment
Share on other sites

Akdievs....Tu tachu google.lv vari ieraxtiit paris vaardus piem: free web hosting kka taa... un ja vajag DNS uzraxti free dns piem tiko uz halavu uzraxtiiju un atradu: dyndns.com tur var pieregot kkadus DNS piem viens jau norm: shacknet.nu... un piem: auns.shacknet.nu

Edited by elans
Link to comment
Share on other sites

Akdievs....Tu tachu google.lv vari ieraxtiit paris vaardus piem: free web hosting kka taa... un ja vajag DNS uzraxti free dns piem tiko uz halavu uzraxtiiju un atradu: dyndns.com tur var pieregot kkadus DNS piem viens jau norm: shacknet.nu... un piem: auns.shacknet.nu

biggrin.gif Nu pareizi es jau ari esmu dyndns panjemis domeinu tur riktigi isi ka piemeram xxx.mine.nu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...