Jump to content
GIGN Forum

Luugums dabuut kick tiesiibas.


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Chau visiem!

Nick: -KoShKa-

Clan: nav

Luugums: Kick tiesiibas

Es luudzu kick tiesiibas, jo ieniistu visus ssos cilveekus kuri met granaatsas pie savas komandas kaajaam, ievaino savas komandas biedrus un pat nogalina... es vienkaarssi ieniistu ssaadus cilveekus un noteikti arii juus. Esmu speeleejis daudzos serveros kaa hl.latnet.lv, cs.kekavai.lv, contra.fast.lv... visos ssajos serveros notiek savas komandas ievainossana un nogalinaassana un man jau tas ir piebesijis tapeec gribu lai tas neatkaartojaas arii ssajaa serverii.

Arii es gribu kick tiesiibas laik vareetu kickot cheaterus, mees visi ieniistam cheaterus un es zinu kaa chiateri speelee (vienmeer teemee ap galvu vai kaklu, vienmeer zina kur atrodas pretinieks utt) patiesiibaa to ir lloti viegli noteikt. Taakaa es diezgan biessi saakssu speeleet uz cs.gign.lv es vareetu kickot cheaterus un team killerus... es jau ssodien 1 cheateru redzeeju un veeleejos kaut nu to idijotu vareetu kickot.

-KoShKa-

Link to comment
Share on other sites

neviens tev kick tiesiibas nedos.

Tu nemuuzham nespeetu atshkjirt labu speeleetaaju no chiitera. Un gign serverii ik pa briidim ienaak kaads konkreets teevs ar kaadu kreiso niku. Un ja tu grasies kikot visus kas nejaushi granaatu shkjiibi aizmet, vai nejaushi saveejiem ieshauj tad nu..... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Incanti kaadeelj rakstiiji pieteikumu GIGN klanam ?varu atbildeet-Lai ieguutu tiesiibas uz servera [divkosis nelietiigais ,kaut tev sisrsenji dirsaa iemetinaatos],btw tevi apdirsh ne tikai krieviski bet arii latviski smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja tu vinju nenosauci par:
Ak dievs!!! es vinnu vakar nenosaucu par cheat3ru!

vismaz tu nemelo!

Ehem... es vinnu arii nenosaucu par cheateru, ch34t3ru, [h4at3ru, che4teru, c|-|eateru u.t.t!!!!!!!!1111one

vienmeer teemee ap galvu vai kaklu, vienmeer zina kur atrodas pretinieks utt

Vienmeer zina kur atrodaas pretinieks izskrienot no stuura un ir noteemeejis vinnam galvaa!!! Taa buus skaidraak. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...