Jump to content
GIGN Forum

Prveidoto Karšu Problēma


Recommended Posts

unsure.gif Es tjpa panjemu un gribēju pārveidot karti assult, tikai neaprotu kapēc, kad man izdevās pāveidot šo map, tā karte nevāji raustijās, es itka izmantoju tikai 2 wad failus halflife.wad un assult wad, bet varbūt tas ir par daudz, es tiešām nezinu, plzz kāds palīdz ja var smiliez.de_2538.gif Neesmu nekāds pro šajos jautājumos, bet ir laba doma kā pārveidot assult, tiešām šī karte ir man mīļa un tapēc gribu to padarīt vēl interesantāku, tongue.gif Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Vel jau spēkā ir mans jautājums par textūrām, kur tu arī negribi/nevari palīdzēt. tongue.gif Kaut gan tagad vispār VHE kkas nojuka. Kādu nedēļu neko nebiju darījis ar viņu. Tagad ieeju kko paākstīties. Uztaisu entity, lieku properties, bet tur viss tukšs. Optionos viss pa vecam. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Hei hei hei Traffic tev ir savs topiks, tongue.gif man bija jautājums kā dabūt lielāku fps, kad pārveido mapus, es pārveidoju ar BSPTwoMAP bet kartes raustās kad es pectam pārveidoju ar valve hamer editor atpakaļ uz bsp failu, kapēc tā, un tā otra orģinālā programma winbspc vispār vaņī, jo pieļauj daudz kļūdas mad.gif Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mad.gif Es sapratu vismaz tik daudz, ka winbspc parveidotas kartes ir neprcizas, bet ta otra bspt ir precizakas, bet karas, kads nezin ka nowerst sho zemo fps ??

ar winbsp dekopailojot kartes var rasties caurumi karte vai ari nepareizi poligonu karte ir vispirms japarbauda vai nav iespejams viņā uzlbot fps partaisot kādu bloku pac labakais ir pasham taisiit karti un nevis decompailot :]

Link to comment
Share on other sites

Dekompailojam karti dekompaileri var dabūt šeit

user posted image

atveram karti ar quark quark var dabūt šeit

Solis Nr.1

user posted image

Solis Nr.1

user posted image

Solis Nr.3

user posted image

Solis Nr.4

user posted image

noseivojiet un atveriet vinju ar hammeri varat ari turpinat stradāt quarke bet hammerim ir vairāk priekšrocību

ceru ka palidzeeja

Edited by LIONz
Link to comment
Share on other sites

LIONz sry bet vnk neko nevaru saprast kas tur radits solis nr1 solis nr2 utt. Neko nesaprotu, kā izdzēst tos bojātos objektus.

EDIT: Pirmīt nebija laika visu tā skaidri paskaidrot, kas nav skaidrs tadel tagad pateiksu.

Man nerādās tāds uzraksts, kā tev pie texture -0csSandWall. Cik sapratu tad tā laikam ir viena no dust textūrām, bet ja es pārveidoju citu mapi tad tās textūras nosaukums tur nebūs, tad kā lai es zinu kura textūra no tās tabuliņas man j;aizvēlas?

EDIT2: Es uzklikšķināju uz vienu no zaļajiem objektiem, tad paņēmu polyhedron, atradu tā zaļā objekta tetūru, un man uzmeta tādu pašu logu kā tev solī nr3. es spiedu yes un zaļie objekti pazuda. Noseivoju karti, tagad veru viņu vaļā ar VHE, taču tur man tagad neuzrādas neviens objekts. blink.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

es meginaju izlabot kadu orginalo karti uz valve hammer bet man neljaav neko labot... tapeec man labaak patiik pasham visu iztaisiit nevis paarlabot ...Tas ir vecs joks

!!! 76.gifnaughty.gifthumbsup.gif kadas 6 mapes jau esu uztaisiijs smiliez.de_2428.gifcool2.gif protams nav jau ritiigas UUBER SUPER DUPER mapes smiliez.de_2477.gif bet man patiiik new_silly.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

es meginaju izlabot kadu orginalo karti uz valve hammer bet man neljaav neko labot... tapeec man labaak patiik pasham visu iztaisiit nevis paarlabot ...Tas ir vecs joks

!!! 76.gifnaughty.gifthumbsup.gif kadas 6 mapes jau esu uztaisiijs smiliez.de_2428.gifcool2.gif protams nav jau ritiigas UUBER SUPER DUPER mapes smiliez.de_2477.gif bet man patiiik new_silly.gif4.gif

Kas tu galīgā sviestā esi? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...