Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

vai normals pc prieksh 14 players lai norm paspelet itka jau ta ir ka ir ta labi , ta labi ta ieiet kads lagers 8vs 7 lagot sak sad.gif + man ir php-fusion majaslapa

Intel Celeron GhZ 3.07 video Ge-Force 6500 256mb DDR ram is 512 mb hdd 80gb

nets apollo turbo 1000 nu itka 1Megabit/s

Edited by Cove.r
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Es jūs nesprotu, uzskatu ka web maz karina pc un netu, pirmkārt serveris nepatērē uploudu, bet gan downloadu smiliez.de_2551.gif Uplouds var būt max, kā man bija kad biju ieslēdzis bitcometu, un serverī nekādu izmaiņu, only pingi visiem lielāki biki, bet visi apgalvo ka serveris nelago, tāka seciniet pashi , tādi umņiki laugh.gif Ja neticiet pamēģiniet pashi smiliez.de_2469.gif
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Es jūs nesprotu, uzskatu ka web maz karina pc un netu, pirmkārt serveris nepatērē uploudu, bet gan downloadu  smiliez.de_2551.gif Uplouds var būt max, kā man bija kad biju ieslēdzis bitcometu, un serverī nekādu izmaiņu, only pingi visiem lielāki biki, bet visi apgalvo ka serveris nelago, tāka seciniet pashi , tādi umņiki  laugh.gif Ja neticiet pamēģiniet pashi  smiliez.de_2469.gif

1. cs server izmanto web resursus!!!

2.te es prasu par pc nevis lagi!!!!

Edited by Cove.r
Link to comment
Share on other sites

vairak ka 2000 apmeklejumi  blink.gif  psc pats pamaniju tik tiko un tas viss viena diena biggrin.gif  smiliez.de_2551.gif  2,278 Unique Visits

1. cs server izmanto web resursus!!!

2.te es prasu par pc nevis lagi!!!!

biggrin.gif Tas ir pc ha ha ha Baigais joks labi nenjem ljawna, bet saku pēc savas pierdzes

ka ir, izmegini ja netici laugh.gif

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif Tew laiakm švaka atmiņa izlasi visu forumu tad atcerēsies pa ko iet run vispār 31.gif Tad tu saki ka runa iet par pc, bet tagad pēksni ka par web, patrs sapisies savos vārdos smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2523.gif Dawai shis ir galīgi garām līdzinās pēc 4ata, sry all no manis Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...