Jump to content
GIGN Forum

Amxbans !@$%%


Recommended Posts

Nu paarbaudi vai var tikt atpakal ieej ar kkaadu niku un no serv konsoles izbano sevi aaraa un pameegini ieiet!

Esmu 99% paarliecinaats ka vins maina IP...

es esmu meginajis itka nevar bet vienu izbanoju shis uzreiz atpakalj un kad bano atkal vairs sho nekiko nakas nept sha ip un add banlist smile.gif

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Paskaties Cove.r vai tev nav kljuda admincmd.sma faila, es tur biju nokļūdijies un man bija līdzīga problēma paskaties tev jābūt tur rindai

register_concmd("amx_banipxxxx", "cmdBanIP", ADMIN_BAN, "<name or #userid> <minutes> [reason]")

Tada jasamaina pret veco biggrin.gif Varbūt ar to viss kārtība tad es tieshām nezinu zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Paskaties Cove.r vai tev nav kljuda admincmd.sma faila, es tur biju nokļūdijies un man bija līdzīga problēma paskaties tev jābūt tur rindai

register_concmd("amx_banipxxxx", "cmdBanIP", ADMIN_BAN, "<name or #userid> <minutes> [reason]")

Tada jasamaina pret veco biggrin.gif Varbūt ar to viss kārtība tad es tieshām nezinu zaban.gif

Shaubos ka ta smile.gif labak lai lil neti pasaki vinsh mums experts amxbans smile.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu lasiji vai vai dzirdejis ka ir tadu citu paka ka maina ip  dry.gif

taaatd tu esi paarlasiijies thumbsup.gif

varbuut bano uz id nevis ip, banned.cfg un listip.cfg ir? ja viss ir tad gan jau maina ip, bet vispirms izdari kaa te viens cilveeks jau teica, paameegjini sevi nobanot

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...