Jump to content
GIGN Forum

Mazinjsh Upgreids


Recommended Posts

pirms neilga laicinja man macho nonjeem slap packeti nost, bet bija arii peitiekams iemesls slapoju uz nebeedu kaut kad Ct kursh bija palicis 1 pret 5 teroristiem negaaja miineet, taagfd saprotu labaak uztaisiit seivu nekaa mirt varonim smile.gif

taadeelj luudzu atgriezt man slap packeti un piedevaam vareetu piemest veel xm lai pa naktiim kad uzkaras serveris vai akd nomainaas mape iceworld un uzreiz uzkaars vareetu aatri samainiit atpakalj, tieshaam nepiecieshamas komandas, tikai nesakiet ka es nespeeleeju pa naktiim, kas ir pamaniijis tad tagad speelejeu zem feiknikiem

REC/ANTIREC luudzams paskaidrot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

slap - tas ir vajadzigs jebkuram adminam... Tur es Tevi 100% atbalstu, bet par xmap, musu rec/antirec tur ir lieki, jo tapat shi komanda ir retajam un es pat zini ko macho pateiks par xmap smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slap - tas ir vajadzigs jebkuram adminam... Tur es Tevi 100% atbalstu, bet par xmap, musu rec/antirec tur ir lieki, jo tapat shi komanda ir retajam un es pat zini ko macho pateiks par xmap smile.gif

protams, bet taa tomeer ir nepiecishama nakts adminiem, kaa arii laiku ieprieksh kad speelejeu veel zem nika fasty katru nakti speeleeju taa arii turpmaak buus jo iekriti, ka darbs ir no riita liiidz vakaram, un tagad pa naktiim var droshi speeleet, saakot ar naakamo nedeelju

Link to comment
Share on other sites

jerrico i u menja macho ubral xslap paket za to cto ja zdelal slay sharpu kotorij neponemal cto emu ja govorju po radio i to cto stojal na a plant c4 i radara dlja nego ne sushestvujet ! smiliez.de_2469.gif tak cto budem s taboj delitj nashe gorje po polam smile.gifwink.gif tut uzhe necego nepodelaesh smiliez.de_1343.gif

Link to comment
Share on other sites

macho ja ponjal, budem scetatj cto ljudi na oshibkah ucjatsja ! kto znal bi, etu istoriju tot bi postupil tocna takzhe! u CT MISIJA defuse, na takom servere kak h2 vobshe za eto kick delajut i ti sam prekrasno znaesh.. no ja gign i h2 nesravnivaju eto vseravno cto h... s palcem sravnivatj, sootvectveno i igraju tolka na gigne i pitajusj zdelatj vsego lish tak ctobi ljudi ponemali v cjom zakluchajetsja MISIJA CT!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nez nav mans viedoklis te noteicoshs bet xm vareetu pieskirt jo shaadu luugumu kaads raksta reti un shoreiz arii sakariigs kekss nevis Pinkys smile.gif no offense laugh.gif

arii iemesls ir pamatots

Link to comment
Share on other sites

sye, slay es tev noņēmu, jo tu kā T slayoji CT. Ar jerrico cik atceros bija kaut kas ļoti līdzīgs, tā ka vismaz es diez vai kaut ko mainīšu.

Žēl, ka daži cilvēki nav spējīgi racionāli domāt...

vispaar jau esmu speejiigs domaat, vienkaarshi godiigi sakot biju bishkinj sadusmots un vajadzeeja izlaadeeties taa arii bija mana kljuuda slapot visus nepacietiigs biju, bet esmu no tiem cilveekiem kas savas kljuudas saprot un no kljuudaam maacos, otreiz taadas lietas neatkaartotos, tagad saprotu varbuut ir taktika lidiz raunda beigama nogaidiit kameer visus apshauj un tad iet virsuu pamazaam visu galinaat, likt c4 etc...

Link to comment
Share on other sites

savukart es ar lielako prieku izkikoshu kaadu ko nesaukshu vaardaa sye no servera nakamreiz kad vinju ieraudzishu, pietam bez iemesla 31.gif

p.s.

diivaini, ka pret dazhiem cilvekiem izveidojas negativas emocijas, lai gan neesmu ipashu ar vinju pat kontaktejies...

p.p.s.

laikam pietiek ar to, ka bazaru palasa

Link to comment
Share on other sites

prosto pered toboj moja sovestj cista cool2.gif a ti prosto navernoje neznaesh do cego predratsja v etom i estj vsja zagvostka, mozhet esho iz za togo cto ja russkij... platu za serv kak admin ja vnesu macho ja uzhe skazal... tak cto worm poprostu dokapivatsja necigo wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ē, lol jerrico tak pa naktīm normāli rukā daudz un tiešām bez tās slap tos c4 mīnēt/likt negājējus ir grūti dabūt pie dzīvības. pa naktīm spēlē arī zema skilla spēlētāji un kuriem bez īpaša pamudinājuma i nemaz negribās tās bumbas likt un atmīnēt smile.gif atbalstu jerrico, jo sakarīgs cilvēks, spēlē labi un labi adminē!

Link to comment
Share on other sites

karoč šodien situācija. nuke, es ct, jericco t, pāris čaļi žurko uz jumta, a viņš viņus paslapot nevar. es slapot pretiniekus nevaru, nezinu, nedrīkst. karoč tizli īstenībā, ka viņš var banot, utt, bet nevar dauņus noslejot. tā viņi tur žurkoja līdz raunda beig;am un man liekas, ka arī neviens viņus nenošāva.

a par xm, ja viņš solās lietot tādā gadījumā, kā solija, ka naktīs, tad kādēļ ne

Link to comment
Share on other sites

Domāju var atgriest ja nenotiks tākā iepriekš tad gan jau , ka var atriest slay slap ,jo nu serverī (man liekas naktīs ) ir lielāks dauņu īpatsvars un bez šīm komandām neiztikt!

Bet nu jā jamācās savaldīties un nedrikst slapot , slayot tikai tapēc ka vinsh sedēja un tevi nošāva ir jaskatās katra situācija atsevišķi !

Jaaā, no manis rec par slap slay, bet par xm - neatbalstu!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Domāju var atgriest ja nenotiks tākā iepriekš tad gan jau , ka var atriest slay slap ,jo nu serverī (man liekas naktīs ) ir lielāks dauņu īpatsvars un bez šīm komandām neiztikt!

Bet nu jā jamācās savaldīties un nedrikst slapot , slayot tikai tapēc ka vinsh sedēja un tevi nošāva ir jaskatās katra situācija atsevišķi !

Jaaā, no manis rec par slap slay, bet par xm - neatbalstu!

nee nu runa neiet par to ka dusmas ka krisa noshauj mani vai kaads basecampers kas vispaar misiju nepilda, vienkaarshi nepareizi riikojos

alvi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...