Jump to content
GIGN Forum

Mūviks


Atamans
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Vispār jau manā mūvikā bija vairāki zināmi cilvēki, bet, pat ja nebūtu, KĀDS TAM SAKARS AR ŠO TOPIKU?????

ķipa pēc tavas analoģijas sanāk tā. Cilvēks uzbūvē māju, kura nav varbūt pārāk smuka. Paiet laiks, kāds cits cilvēks uzbūvē māju, kura arī ir nesmuka. Tātad pirmais cilvēks otrajam NEDRĪKST teikt, ka viņam māja ir nesmuka, jo pašam nav smukas mājas.

zini, čalīt, tādus kā tevi es saucu par IDIOTIEM. smiliez.de_2428.gif

Nevajadzeja taa puleties raxtiit Macho ja vins nesaprot pac vainiigs.... smile.gif

p.s Reals Muuviks man piedura.... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

thumbsup.gif Labinieks, vo tas ir muviks ar fragiem, nav botu mapes, ka aim utt, ir lielie mapi tas ir labi, ta tik turpinat, gaidu otro moviku

Man jau riktīgi liekas , ka nekāda nākamā mūvika nebūs , jo esmu beidzis cs`a gaitas . rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

shausmiigi smags ( ieraudziiju un saceelaas viens plaukstas mazaa pirkstinja mats).

bet komentaari piespieda/piespiediis mani novilkt sho te riit. thumbsup.gif

Riits. Jaa, paties', bija smuki un baudaami. Mani kaa botu paarsteidza RaF'a aardiishanaas nukee pa tumsu ar gloku.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Jā , mūvijs gāja pie sirds - praktiski nekā lieka. Kaut arī fragi vākti pubā , toties ir labāki par dažiem labiem cw uzlasītiem.

btw gribēju uzzināt kā var dabūt gatavu ,ka no HLTV nav redzami spectatoru skaits , atlikušais laiks etc. šiti ,kuri parasti ir jānoslēpj iekš videomatch?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...