Jump to content
GIGN Forum

tiesiibas :)


N@SA
 Share

Recommended Posts

Privet gigniesi! Es veleetos dabuut tiesiibas uz sii servera.

Pirmkart veelos atvainoties Macho Maen, par to, ka nedaudz samelojos. Mani saakumaa izbriiniija, ka vins jautaaja "N@SA, kas tu pa cinci". Es teicu ka neteiksu savu real nick, un taa pamudinaaju ka esmu no dvm klana, bet taa nav, varbuut, ka paziistu vinus, esmu speleejis ar viniem, bet viens no viniem neesu, jo neatbalstu klanus (sorry Macho Maen)

Par tiesibaam

Ar tiesibaam esmu riikojies, un veel rikojos dazos pro serveros.

Sis arii nav mans real nick,vinu es neizpaudiisu, un pagaidaam pieturesos pie N@SA

Paarsvaraa es speleeju cs, bet Top5, vins nav pirmais, prieks manis 1) Unreal (stiliiga speeele) 2)Counter-Stirke (valas prieks) 3) Quake 3 (aarpus realitaates) ..... u.tt

Ko veel vareetu pateikt. Biezi palieku pa nakti klubos kaa disconet, elik u.tt Un ar to varu pateikt, ka vareesu pieskatiit serveri pa naktiim, ja vien nebuus timeout.

Mana veelme buutu dabuut saadas tiesiibas vote, kick, slap, atsay ..... un ban.

Par slote, hmm, slote tas iisteniibaa ir loti svariigi, kaut arii Macho Maen teica, ka dod iipasiem, savriigiem gadiijumiem, playeriem.

Nez sevi par iipasu neuzskatu, bet citiem, mans real nick kaut ko izteiktu. Varu arii piebilst ka censos paaugstinaat sklilu raditaaju uz sii servera, un daziem playeriem liekas, ka es 4iitoju, bet sorry taa nav smile.gif

Link to comment
Share on other sites

un taa, nepaziistamaa playera reaalais nicks ir... Jaazeps Viitols. Apsveicam. par jums tieshaam ir dzirdeejushi daudzi. juus gadiijumaa nesacerat pagarlaciigas simfonijas? jajaa saprotu censhaties stresu izgaazt Unreal un C(heater)S(hit). un pareizi. savaadaak veel saaktu maajaas iekaustiit sievu un beernus. no visa instituuta apsveicam. veelam jums veel daudz fragus un daudz polkas un poloneezes. eusa_clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es persooniigi no riita 2.12.2003 speeleju un tur protams ir N@SA smile.gif)

Nu peec taa cik es redzeeju vinu par 4iiteru ir LOOOOTI gruuti nosaukt !!!

Un peec bazara :: Topikaa normaals dzeks pat saak likties ka to raxtija vina maate ka tik sakariigi ,

speelee :: nu to4 kaa beerns smile.gif

Bet taas jau ir tikai manas domas .... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Totaals smiliez.de_2523.gif bet tomeer....

Privet gigniesi! Es veleetos dabuut [ieguut, ieshnjaukt] tiesiibas uz sii [bii es] servera.

Pirmkart veelos atvainoties Macho Maen, par to, ka nedaudz [un cik buutu daudz?] samelojos [meli - labs iesaakums]. Mani saakumaa izbriiniija [LOL], ka vins jautaaja [ko gan sharmants piders vareeja veel pajautaat?] "N@SA, kas tu pa cinci" [izklausies jau arii peec cincha]. Es teicu ka neteiksu savu real n[d]ick [cincis angl.], un taa pamudinaaju [uz ko?] ka esmu no dvm klana, bet taa nav, varbuut, ka paziistu [pasuukaatu, palaiziitu] vinus, esmu speleejis ar viniem, bet viens no viniem neesu, jo [materiaali] neatbalstu klanus (sorry Macho Maen [, man patiik meitenes])

Par tiesibaam [a es jau domaaju ka par viendzimuma lauliibaam...]

Ar tiesibaam esmu riikojies, un veel rikojos dazos pro [ smiliez.de_29.gif ] serveros.

Sis[idra] arii nav mans real n[d]ick,vinu es neizpaudiisu, un pagaidaam pieturesos pie N@SA [kosmisko lidojumu vadiibas pults sarkanaas podzinjas]

Paarsvaraa es speleeju cs, bet Top5, vins nav pirmais, prieks manis [sviests ne teikums] 1) Unreal (stiliiga speeele) 2)Counter-Stirke (valas prieks) 3) Quake 3 (aarpus realitaates [diskonetaa, kad sapiipeejos zaali]) ..... u.tt [pagjiras, athodnjaks, lomkas]

Ko veel vareetu pateikt [labaak neko nebuutu teicis]. Biezi palieku pa nakti klubos [party time] kaa disconet, elik u.tt Un ar to varu pateikt, ka vareesu pieskatiit serveri pa naktiim, ja vien nebuus timeout.

Mana veelme buutu dabuut saadas tiesiibas vote, kick, slap, atsay ..... un ban[aanu kaa mierinaajuma balvu atteikuma gadiijumaa].

Par slote[eee], hmm, slote[eee] tas iisteniibaa [patiesiibaa, in real] ir loti svariigi, kaut arii Macho Maen teica, ka dod iipasiem, savriigiem gadiijumiem, playeriem [njaa, cinchiem nedod gan].

Nez sevi par iipasu neuzskatu [tu taads arii neesi], bet citiem, mans real n[d]ick kaut ko izteiktu [nu ja tevi sauc piemeeram Elviss Preslijs vai "cincis"]. Varu arii piebilst ka censos paaugstinaat sklilu raditaaju [kursh "zashkaljivajet"] uz sii [bii es] servera, un daziem playeriem liekas, ka es 4iitoju, bet sorry taa nav smiliez.de_29.gif

Nu apmeeram taa...

Link to comment
Share on other sites

kaarteejais losiitis kas tagad rakstiis nevienam nevajadziigus idiotismus tiesiibu rekvestu sadaljaa +izteiks savus idiotiskos un nevajadziigos spriedumus par speeleetaajiem ko vinsh nav redzeejis un nepaziist (kaut vai par N@sa).....

nekas jauns zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

veeleetos pazinjot ka gignaa ir uzradies jaunais gudrinieks flaps ceru ka visi vinju atbalstiis un spees akcepteet taadu kaa vinjsh ir.. vinsh ir forsh paldies par uzmanibu

macho tev taisniiba. pievienoshos flapam un izteikshu nevienam nevajadziigu postu par to ka Betushka speej pacelt gariigo 5 naktii. paldies arii vinjam.

Link to comment
Share on other sites

kaarteejais losiitis kas tagad rakstiis nevienam nevajadziigus idiotismus tiesiibu rekvestu sadaljaa +izteiks savus idiotiskos un nevajadziigos spriedumus par speeleetaajiem ko vinsh nav redzeejis un nepaziist (kaut vai par N@sa).....

nekas jauns zaban.gif

vispaar mees visi te sakam savus viedolkjus.... jo LATVIJA ir BRIIVA zeme!! pamosties tachu Macho!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...