Jump to content
GIGN Forum

Mp3 Graizīšana


ownage
 Share

Recommended Posts

tu gribi vel vairak apgraizit mp3? vins jau ta ir apgraizits, kvalitate sudiga. tu patiesam to gribi? 25.gif

1) drosvien nevis apgraizit, bet izgriezt ara dziemsu gabalus

2) mp3 kvalitate nemaz nav tik sudiga, nevajag jau viklt pashas mazakas dziesmas

3) kas tad mp3 ir tik traki apgraizits?

Link to comment
Share on other sites

2) mp3 kvalitate nemaz nav tik sudiga, nevajag jau viklt pashas mazakas dziesmas

3) kas tad mp3 ir tik traki apgraizits?

2) ka ta nav? salidzinajuma ar tam dziesmam, kuras aiznem 50mb(formatu nezinu, jo neviena no tada formata dziesmam uz kompja man nav) mp3 carkst un sajuta nac tik laba..

3) nu ne apgraizits, bet saspiests, lai gan daudzi griez dziesmam nost garaas beigas un sakumu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

2) ka ta nav? salidzinajuma ar tam dziesmam, kuras aiznem 50mb(formatu nezinu, jo neviena no tada formata dziesmam uz kompja man nav) mp3 carkst un sajuta nac tik laba..

k-kada tur intervija bija tema, par mp3 kvalitati, tur k-kads uubervecis teica ka ta atskiriba starp kvalitatem nav tik traka. es jau teicu nevajag vilkt mazakas dziemas, nem ar lielaku bitrate (vai ka vinju tur sauca). ja gribi baudit labu muziku, perc labu tehniku un orginalos cd. vnk majas klausishanai pilnigi pietiek ar mp3, jo ta 4erkstehana ari ir daleja tehnikas vaina

Link to comment
Share on other sites

nk majas klausishanai pilnigi pietiek ar mp3, jo ta 4erkstehana ari ir daleja tehnikas vaina

tam es par tehnikas vainu es piekritu, bet klausoties uz cd atskanotaja, ar tam pasham ausim, vienadas dziesmas viena mp3 otra [fak es neatceros, ka tas formats saucas], tad var just, ka ta otra ir pa kadiem 30% labaka..

Link to comment
Share on other sites

Minēšu ka "otrais formāts" ir wmv.

wmv ir apmēram par tiem 30% augstāka kvalitāte un līdz ar to arī izmērs, pašam visa mūzikas kolekcija ir mp3 kompītī un nekas nečerkst - ja tev čerkst - nopērc normālas tumbas/austiņas..

nu labi mosh man nav parak labas austinjas (philips, pilnizmera pa 25 ls, pirms pusgada pirku), bet es saku ka var just atsciribu starp abiem formatiem tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...