Jump to content
GIGN Forum

Spēles


Inmate
 Share

Recommended Posts

ja tu, inmate, domaa, ka Diablo ir suuds, tad tu no rpg maz ko saproti.

shades.gif

age of empires II 4 real! bet III gan taads mazliet pa biezu. var uzraut arii tos piemineetos swkotor vai hom III.

Link to comment
Share on other sites

Pameigini ag mod tas ir halflife mod bet tur ir visaadas fii4as klaat un un normaali man patiik iemacijos atri lidot visu fignu normaali reakciju baigi atiisti smile.gif

http://www.clanbase.com/miscdl.php?did=954

tas ir links kur var noka4aat....

un serveri jaaraxta visulaiku konsolee jo vins neuzraadaas tapec jaaraxta ir connect rumata.dragons.net

un speeelee laimiigs varbuut kaadreiz satiksi mani tongue.gif

EDIT : VINS JAAIEMT Ir pirmaaja valve mapiitee peectam ieej cs un changegame adrelanine gamer smile.gifthumbsup.gif

es uzinstalēju, viss gāja pie "create server" bet "connect rumata.dragons.net" negaaja ):

P.s vai šito var spēlēt LAN`ā? ja var pasaki kā... un ir vēl kādi serveri?? kur dabūt??

Link to comment
Share on other sites

es uzinstalēju, viss gāja pie "create server" bet "connect rumata.dragons.net" negaaja ):

P.s vai šito var spēlēt LAN`ā? ja var pasaki kā... un  ir vēl kādi serveri?? kur dabūt??

Ir vel serveri bet es visus esmu aizmirsis un var vinju speelet pa lanu nemiiz taapat saplosiihu tevi gabalos itseviski agmod, nezinu kur dabuut...... naughty.gif

Sajaucu adresi ieraxti rumata.dragons.ru

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

Pameigini ag mod tas ir halflife mod bet tur ir visaadas fii4as klaat un un normaali man patiik iemacijos atri lidot visu fignu normaali reakciju baigi atiisti smile.gif

http://www.clanbase.com/miscdl.php?did=954

tas ir links kur var noka4aat....

un serveri jaaraxta visulaiku konsolee jo vins neuzraadaas tapec jaaraxta ir connect rumata.dragons.net

un speeelee laimiigs varbuut kaadreiz satiksi mani tongue.gif

EDIT : VINS JAAIEMT Ir pirmaaja valve mapiitee peectam ieej cs un changegame adrelanine gamer smile.gifthumbsup.gif

jaaizmeegjina(vinju vai likt cstrike vai taa ir atsevishkja speele?

Link to comment
Share on other sites

imo, diablo, mu, lineage un tamliidziigos krepus nevar pieskaitiiit pie RPG. tas ir just hack'n slash. RPG miinz role playing game un to es uztveru, nevis kaa levelu kachaashanu, bet gan kaa runaashanos, iepaziishanos ar speeles pasauli un taas iedziivotaajiem.

imo, viena no labaakajaam RPG ir Fallout (gan 1, gan 2). speele nelineaara. vari iziet nevienu miermiiliigo nenogalinot, vari iziet nogalinot visus, vari uzriikot holokaustu atsevishkjai grupai... ehh, kur tie laiki, kad taadas speeles taisija. atliek viens - gaidiit stalkeru

Link to comment
Share on other sites

hmm, vēl tīri laba cRPG ir Vampire: The Masquerade - Bloodlines, ja paķer vampīru tēma, tad tieši laikā, izdota 2004. gadā, ja nemaldos uz HL2 dziņa. Bet pirms sākt spēlēt ir vēlams novilkt pēdējos oficiālos pačus, jo spēle bez pačiem ir ļoti bug'aina.

Un spēli ir izstrādājusi "Troika", ja jums tas kaut ko izsaka.

ā un spēlē ir ļoti patīkami izveidotas sieviešu modeļu krūtis, bet tas tā, starp citu.

post-6-1148923644.jpg

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Tā tad, šodien sāku spēlēt Diablo2(parasto). Sākumā bija grūti pierast pie tās grafikas un rezolūcijas(640x480:)), bet tā spēle nenormāli aizrauj, jo pirms kādiem 3 gadiem jau reiz sasitu to diablo. Šodien vispiselīgāk bija nosist to blood raven(baigā kuce), esmu jau pie 4. questa. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā tad, šodien sāku spēlēt Diablo2(parasto). Sākumā bija grūti pierast pie tās grafikas un rezolūcijas(640x480:)), bet tā spēle nenormāli aizrauj, jo pirms kādiem 3 gadiem jau reiz sasitu to diablo. Šodien vispiselīgāk bija nosist to blood raven(baigā kuce), esmu jau pie 4. questa.  cool2.gif

mlja kaa es gribeetu Diablo 2 Onlainaa rubiit .. daudz interesantaak sanaaktu, kad pedejo reiz biju spelejis tiku liidz pedejai pasaulei .. taalak jau lenj bija smile.gif Diemzheel nava man nenobanota CD-key'a savadak vareetu meeriities ar to kas ira naughty.gif onlainaa un striideeties, kura klase laabaaka smile.gif

imo, diablo, mu, lineage un tamliidziigos krepus nevar pieskaitiiit pie RPG.

Role Play Game - Katrs speele savu lomu tobi6 .. mu un diablo diezgan pagruuti, bet lineage var - gribu teikt, ka var izveeleeties ne tikai kaudzeem sist monstrus, bet gan paardot mantas un tml. Stalker ir bez-skripta speele un tur 2 reizes nevar vienadi pariet speeli .. un tas jau ir interesanti smile.gif

P.S. nesienies vismaz Diablo klaat - kulta speele savaa laikaa .. par MU un LineAge es taa neteiktu

mm laikam jaauzmo4ii Diablo 2: LOD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...