Jump to content
GIGN Forum

Spēles


Inmate
 Share

Recommended Posts

Daudz visaadu ira:

1. MU Online (tas ja negribas stripti smadzenes piepuuleet)

2. Lineage (vienalga .. C3, C4)

3. World Of Warcraft (site no comment - vienk labakais, ko vareja piedavat Blizzards)

4. Diablo 2 (mmm .. nostalgija)

5. Ragnarok (site neesmu specs - Rembo vairaak par vinju zina)

6. Dungeon Siege 2 (bi6kinj samezgiiti, bet nekas ..)

Nu ite es nosaucu taadas manupraat populaaraakaas, izveele paliek tavaa zinjaa

P.S. visas var pa Online speeleet

Link to comment
Share on other sites

Daudz visaadu ira:

1. MU Online (tas ja negribas stripti smadzenes piepuuleet)

2. Lineage (vienalga .. C3, C4)

3. World Of Warcraft (site no comment - vienk labakais, ko vareja piedavat Blizzards)

4. Diablo 2 (mmm .. nostalgija)

5. Ragnarok (site neesmu specs - Rembo vairaak par vinju zina)

6. Dungeon Siege 2 (bi6kinj samezgiiti, bet nekas ..)

Nu ite es nosaucu taadas manupraat populaaraakaas, izveele paliek tavaa zinjaa

P.S. visas var pa Online speeleet

1.Mu-Online (suuds)

2.Ir speleets nekas iipash!

3.Daudz maz, bet tapataam tizli!

4.Suuds smile.gif

5,6. sitaas japaskataas

Bet paldies!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Pameigini ag mod tas ir halflife mod bet tur ir visaadas fii4as klaat un un normaali man patiik iemacijos atri lidot visu fignu normaali reakciju baigi atiisti smile.gif

http://www.clanbase.com/miscdl.php?did=954

tas ir links kur var noka4aat....

un serveri jaaraxta visulaiku konsolee jo vins neuzraadaas tapec jaaraxta ir connect rumata.dragons.net

un speeelee laimiigs varbuut kaadreiz satiksi mani tongue.gif

EDIT : VINS JAAIEMT Ir pirmaaja valve mapiitee peectam ieej cs un changegame adrelanine gamer smile.gifthumbsup.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

njaaa... atceros tos laikus kad maucu nenormaali MU, bet tad vienaa dienaa ienaaca prato ko es daru smile.gif taa taks kkaaada stuulba spele, tagat visu apdirshu kas spelee vinju smile.gif , bet gribeetos kko liidziigu kaa lineage, travia !!!

Link to comment
Share on other sites

em, thats right. Mana wow karjera beidzās ar to, ka tika izdzēsti visi accounti tajā serverī, un mans wizards vnk bija krušila wink.gif.

Man ir jautājums inmate, kā tu novilksi 4Gb no kkāda saita? Kačā no DC to visus 4 diskus.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

wow var apnikt tikai tad, ja speelee kkaados suuda neoficiaalajos serveros. origjinaalajaa wow vienmeer noteik kkas jauns - ir ekshens. un ja tu, inmate, domaa, ka Diablo ir suuds, tad tu no rpg maz ko saproti. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

wow var apnikt tikai tad, ja speelee kkaados suuda neoficiaalajos serveros. origjinaalajaa wow vienmeer noteik kkas jauns - ir ekshens. un ja tu, inmate, domaa, ka Diablo ir suuds, tad tu no rpg maz ko saproti. wink.gif

Piekriitu man pasham liekas ka diablo ir rikti forsha speelee thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

wow var apnikt tikai tad, ja speelee kkaados suuda neoficiaalajos serveros. origjinaalajaa wow vienmeer noteik kkas jauns - ir ekshens. un ja tu, inmate, domaa, ka Diablo ir suuds, tad tu no rpg maz ko saproti.  wink.gif

Yep, WoW interesanti ira bnetaa .. jo

1. kaa jau Pinky teica - ir ek6ens

2. bugus aatri labo, ja taadi paraadaas

3. (un galvenokaart) nejuuties vientuljs wink.gif vismaz daudz interesantaak, ja ira pietieko6i daudz speletaju .. WoW pasaule ir liela un vienam pa to skraidiit nava ponta .. bez tam tos neoficiaalos gaida visiem sen zinaams liktenis

Bet blin .. viens ira suudiigi .. jaamaksaa, protams, speele ira taa veerta, bet neesmu taads, kuram liidzeklji lautu meenesii, ja nekljuudos pa ~20 $ (nevis Ls) teeret tikai uz speeli

P.S. ja nekljuudos tad Diablo bija pirmaa tik izdevusies RPG .. nez mo6k taa vispaar ira pirmaa RPG.. vienu tikai zinu (kaut gan arii .. aptuveni) iznaakusi ap 1996. gadu | 2. variants, ka gads ira 92. no galvas taa iisti neatceros

P.S. (velreiz smile.gif ) kau jau rakstiiju - Mu Online .. ja negribas piepuuleet smadzenes wink.gif

GunZ - interesanta speele .. bet man aatri apnika. Ira 10. LvL - pagruuti, jo daudzi saak jaunus acc (tb sanaaca, ka biju 1. Lvl (es) pret neatceros niku (48. Lvlu) nu un iedomaajieties taalaak visu pa6i smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...