Jump to content
GIGN Forum

Dziive Sākas Peec 10...


Norkizz
 Share

Recommended Posts

Liepājā vispirms sagaidi kad elektrību pieslēgs

Nedirss uz Liepaaju nono.gif un ar laiku buus visaa Latvijaa ne tikai Rigaa, izlasiet takk!

...lai arī tā pārklājums pagaidām sākotnēji aptvers tikai noteiktus Rīgas rajonus, kas ļaus pakalpojumu baudīt tikai galvaspilsētas iedzīvotājiem, ar laiku kompānija plāno paplašināt sevis aptverto teritoriju un iebraukt arī dziļākos ūdeņos, tas tā - lai Rēzeknē klientūra nejustos apdalīta.
Edited by Norkizz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ka arī visi tie, kuri līdz šim sauca sevi par Mājas DSL patriotiem un sagadīšanās pēc tagad atrodas ?Profesionāla interneta? pārklājuma zonā, varēs bez maksas pārslēgties uz jauno pakalpojumu. To apstiprināja arī Lattelecom, piebilstot, ka vienīgā prasība būs noslēgt no jauna līgumu uz 18 mēnešiem. Tāda nu mums, redz, te ir tā birokrātija.

Baigie rakari><

Link to comment
Share on other sites

man ir triis domas:

1. 10 mbit par 21.23 ir bish par saaliitu

2. 10 mbit asinhronaas liinijas (aber dsl ir tieshi taada) - 10 mbit down/ max 2 mbit up. kad aizdirsiisi 2 aplouda megabitus, tad arii downspiids nokritiis liidz kilobitiem

3. 21.23 par 10mbit dsl? skaties augstaak

nu redzees, redzees, man driizumaa paarvaakshanaas plaanojas, ja nu galiigi nekaa nebuus, buus vien jaaturpina tupeet uz emdeeesel

Link to comment
Share on other sites

Kas atšķir ?Profesionālo internetu? no neprofesionālā interneta ir pati tehnoloģija ? Lattelecom ierastā ethernet vietā izmanto adsl2+ tehnoloģiju, kas vienkāršā valodā nozīmē to, ka katram klientam ir savs, individuāls interneta pieslēgums un sērfošana tīkla plašumos nav jāpielāgo kaimiņu iegribām, jo konekcija netiek ?šārēta? ar visa rajona iedzīvotājiem. Tāpat interneta pieslēgums ir stabils visu diennakti un absolūti neatkarīgs no lietotāju skaita tīklā.

Shis laikam noziimee to, ka man ar taadu piesleegumu vareetu vairs nelagot?

Eniivej, jaagaida, kameer vinji izdomaas vadus aizvilkt arii liidz Riigas robezhai un nedaudz taalaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir triis domas:

1. 10 mbit par 21.23 ir bish par saaliitu

2. 10 mbit asinhronaas liinijas (aber dsl ir tieshi taada) - 10 mbit down/ max 2 mbit up. kad aizdirsiisi 2 aplouda megabitus, tad arii downspiids nokritiis liidz kilobitiem

3. 21.23 par 10mbit dsl? skaties augstaak

Chalit, dzivotu tu citur, saprastu, kad 10mbit pa 21.23 ir gandriz par velti.

Link to comment
Share on other sites

Chalit, dzivotu tu citur, saprastu, kad 10mbit pa 21.23 ir gandriz par velti.

bet viņš nedzīvo citur - ČALīT!

izklausās jau kruta, tikai nezin kā būs īstenībā, mož kārtējā "najobka" smile.gif dzīvos redzēs, tikai nesafanojaties par agru...

Link to comment
Share on other sites

kamēr līdz gulcei tiks šitais brņums, pozitīvi ir tas, ka nepisīs prātu, tas ka būs onlainā visi useri sarāpušies, jo tieši šī iemesla dēļ man regulāri nākas pinot. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

nee nu ,bet taa tizli iznaak liela izveele ko nemt tur jabuut iipshi stuulbam smile.gif

labak nem mdsl biggrin.gif visi paries uz profesionalo un tad saksies mesli, noslogots vis buss biggrin.gif TaD mDSL parspes to profesionalo... Bet es jau zanu profesionalajaM!! :DDDD smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

psc taa besii tikai riiga a par aizkraukli nepadomaajaa taa jau vinja visa lago mDSL piezvanu saka ka labo jau hmmm nu gadu kaadu jau simts punkti taa zajebalji vnk ieniistu vinjus bla........ zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...