Jump to content
GIGN Forum

Es Gribetu Dabut Acc


Recommended Posts

Chau es gribetu dabut acc.

Mani sauc Aigars es jau speleju 3,5 gadus varu atpazit 4iterus loti labi ir ari pieredze amxmodmenu. es speleju katru dienu cs un es varetu kaut kadi palidzet serverim!!! Man ir 14 gadi csu speleju diezgan labi nu talak domajat pashi dosiet vai nedosiet acc! A un ari varetu man iedod slotu vienu lai es varetu visu laiku kad vareshu tikt serveri!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Chau es gribetu dabut acc.

Mani sauc Aigars es jau speleju 3,5 gadus varu atpazit 4iterus loti labi ir ari pieredze amxmodmenu. es speleju katru dienu cs un es varetu kaut kadi palidzet serverim!!! Man ir 14 gadi csu speleju diezgan labi nu talak domajat pashi dosiet vai nedosiet acc! A un ari varetu man iedod slotu vienu lai es varetu visu laiku kad vareshu tikt serveri!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Pirmais posts un jau uz acc biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Chau es gribetu dabut acc.

Mani sauc Aigars es jau speleju 3,5 gadus varu atpazit 4iterus loti labi ir ari pieredze amxmodmenu. es speleju katru dienu cs un es varetu kaut kadi palidzet serverim!!! Man ir 14 gadi csu speleju diezgan labi nu talak domajat pashi dosiet vai nedosiet acc! A un ari varetu man iedod slotu vienu lai es varetu visu laiku kad vareshu tikt serveri!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

1. jautājums: Tu vispār kādreiz GIGNā esi spēlējis?

2. jautājums: Tava mīļākā krāsa ir zila?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...