Jump to content
GIGN Forum

Dragi


shtepseletajs
 Share

Recommended Posts

1st

vai juus (kas lasa sho topic) lietojat narkotikas? (esmu ieveerojis, ka ganja tiek popularizeeta nikos (zem dazhaadiem nosaukumiem), avataros un parakstos)

2nd

kaadi dragi un geimi vislabaak kombineejaas? (ekonomikmaa ir jeedziens - kopaa lietojamas preces - piem. kokogles un aizdedzinaashanas shkjidrums)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lietoju visu veidu "dragus" sākot ar zālītes uzpīpēšanu un beidzot ar bliezienu pa vēnu. bieži tusēju pa reiviem, kur ar frendiem (tādiem pašiem narikiem) ņemam sintētiskās narkotikas, reāli visu nakti kalbasijamies. nu un kad viesojos pie sava tēvoča Kolumbijā, tad no viņa galda atvilknes parasti biki nočiepju koku (kokaīnu) un iešņaucu - uzreiz tāds reāls fīlings smile.gif

P.S. Prodigy koncī tā salietojos, ka mani nācās no turienes aiznest prom, tikai kādā 3šajā dienā pēc konča sāku atšķirt krāsas un apkārtējie objekti pieņēma savas iepriekšējās formās, jo zem tā narkotiku daudzuma man likās, ka visi cilvēki ir 4m gari un 2m resni smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

1st

vai juus (kas lasa sho topic) lietojat narkotikas? (esmu ieveerojis, ka ganja tiek popularizeeta nikos (zem dazhaadiem nosaukumiem), avataros un parakstos)

2nd

kaadi dragi un geimi vislabaak kombineejaas? (ekonomikmaa ir jeedziens - kopaa lietojamas preces - piem. kokogles un aizdedzinaashanas shkjidrums)

Kas par idiotu. Ekonomiku mācās. Zini, mans ieteikums - ielaid 5ml heroīnu ar amfetamīnu aortā (mauc adatu slīpi gar mugurkaulu) un atlikušās sekundes spēlē cs. Dabūsi TĀDU SKILLU.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka uz kaut ko tik tizlu, kā prasīt ar kādām narkotikām cs iet kopā, es savādāk nemāku reaģēt.

es paineterseejos, jo ieveeroju, ka dragi vairaakiem sheit nav sveshi.

taapeec briinos, ka tik asa reakcija.

un kaapeec izsecini, ka ES dragojos, ja uzdevu paaris jautaajumus par teemu? tas tachu ir offtopiks.

es nebljauju, ka tev ir paaugstinaats hemaroiidu risks (ja vien tu negeimo kaajaasstaaveedams)

Link to comment
Share on other sites

Man viss labaak padodas speeleet CS kad esmu biku saostijies benziinu un veco momentu (vecteevam garaaza vel paaris neizosnatas veco laiku tubinas metajas naughty.gif ).

Kad mes ar draugiem meginajam speleet CS zem adatas, tad baigi sudiigi gaja un vispar mans draugs nobijas un spele negaja isti labi. Tad mes spelejam tetri un lines. No tam vins nebaidijas.

Vakar mamma atkal bija atnesusi majaas amfetmamiinu. Tas bija sviest. CS vispar nevar normali paspelet un japerk jaudiigaaks dators un visi skrien tik leeni.. sad.gif Es neiztureju un izlecu pa logu. Labi, ka tikai 2trais staavs. Smack my bitchup - uzsaucu kaiminjam. BTW, kaimins ari ir narkomans. Vins lieto daudz heroina un biezi piedzeras. Nesen vinam bija jauna draudzene - bet velak izradijas, ka mans kakjis. sad.gif Suda narkomans. sad.gif Es par to uz vinu loti sadusmojos un nodedzinaju vina siltumnicu. Pec tam labi smarzoja un es speleju CS un bija labi.

Zel... ka kaiminam nau vairak siltumniicu.. Es nodedzinaju savejo, bet nebija tik labi ka tad, kad nodedzinaju kaiminja. Mamma teica, lai nebedajos un ieputa man teja mazliet diklafosa. Atkal bija labi un es gaju speleet CS. Pec 5tas reizes, kad mani novaca, man palika slikti. Liekas, ka teju nevar dzert pirms spelet CS. Es paludzu mammai cigareti, bet vinai nebija un vina man iedeva izpipet tejas maisinu, kuram ari uzputa mazliet diklafosa. Diklafos ir manta!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Bet Tev pašam neliekas, ka Tevis izveidotais topiks ir pastulbs? Nu ok, varu atbildēt, kā jautāji:

1st

Nē, narkotikas nelietoju.

2nd

Esmu dzirdējis, ka ar amfetamīnu uzlabojas reakcija. Tipa bliez cs un lieto amfetamīnu.

Narkojies vesels.

EDIT: Tagad ir pavisam skaidrs - Tu esi stulbs.

P.S. Profesors man mācīs vārdu stilistisko lietojumu, tajā pašā laikā lietodams vārdus "ganja", "nikos", "avataros", "dragi", "geimi", "hemaroiidi" (kaut gan mēs visi ļoti labi zinam, ka šis vārds pareizi rakstās - hemoroīdi), "hireoglifus" (vakar vēl tie bija hieroglifi) u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Bet Tev pašam nelikas, ka Tevis izveidotais topiks ir pastulbs? Nu ok, varu atbildēt, kā jautāji:

1st

Nē, narkotikas nelietoju.

2nd

Esmu dzirdējis, ka ar amfetamīnu uzlabojas reakcija. Tipa bliez cs un lieto amfetamīnu.

Narkojies vesels.

"nelikas" vietaa ieteiktu lietot "neskjiet" (kaadreiz teica "ja liekas, tad var sasisties")

varbuut jautaajums ir pastulbs, bet shii ir offtopica sadalja - pilniigi piemeerota vieta shaadam jautaajumam.

un vispaar - kaapeec Tu atbildi/reagjee uz pastulbiem jautaajumiem?

Link to comment
Share on other sites

Ble tu esi debils vai ka???? smiliez.de_2469.gif

Ja baigi intrese kas un ka ej uz "Narkalogijas Centru" un prasi !!!

Dabusi skaidru un tieshu atbildi,nac musu bara un arstejies puika...

1. "inteRrese" nevis "intrese"

2. "narkOlogijas" nevis "narkAlogijas"

3. neatbildi:

3.1. ja nav ko teikt

3.2. ja esi neandertaalietis, kursh MATo, bet savu valodu lieto ar uzkriitoshaam 5.b klases nesekmiigaakaa skoleena kljuudaam

4. ja nezini, kas ir "neandertaalietis", PM

5. par komatiem (komats izskataas shaadi: , ) nemaz nesaaku

Link to comment
Share on other sites

štādu duriku redzu otro reizi mūžā.. ielaid "mersedesu" pasūkā  to un tad berzējies gar peli, būs tāāāda reakcija vai erekcija, vairs neatceros...

veel viens pliekans tiinju probleemu autora atdarinaajums.

kas tev tas par humoru? vispaar tu meedz uzvesties un runaat pavisam citaadi.

Edited by shtepseletajs
Link to comment
Share on other sites

Bet Tev pašam neliekas, ka Tevis izveidotais topiks ir pastulbs? Nu ok, varu atbildēt, kā jautāji:

1st

Nē, narkotikas nelietoju.

2nd

Esmu dzirdējis, ka ar amfetamīnu uzlabojas reakcija. Tipa bliez cs un lieto amfetamīnu.

Narkojies vesels.

EDIT: Tagad ir pavisam skaidrs - Tu esi stulbs.

P.S. Profesors man mācīs vārdu stilistisko lietojumu, tajā pašā laikā lietodams vārdus "ganja", "nikos", "avataros", "dragi", "geimi", "hemaroiidi" (kaut gan mēs visi ļoti labi zinam, ka šis vārds pareizi rakstās - hemoroīdi), "hireoglifus" (vakar vēl tie bija hieroglifi) u.t.t.

1. par hieroglifiem tev taisniiba. "e" un "r" uz klavas blakus - tapec kludijos.

2. par nikiem, avatariem utt. - lietoju apzinaati

3. hema(o)riidi: latvieshu valodaa lieto abus, bet pareizaak ir hemAroīds, jo

vaarda sakne - "hema" - asinis (nezinu - griekju vai latiinju val) - taapat kaa "hematoma", "hematogens" (aptiekaas var iegaadaaties)

ja ir hemaroiidi, tad asinjo anuss

Link to comment
Share on other sites

OMG 76.gif1d71.jpg ROFL! Tas shtepseletaaj ir pizdjec dzeks! biggrin.gif laikam pilns ar diklofosu un amfetamiinu un heroiinu! LOL!

Kuram tava taisniiba interese, shtepseleetaaj! smile.gif

Vards shtepseletajs rakstas lidzigi vardam izrauts dibena, un kaut gan tie ir divi vardi, bet man taisniba un mans kulaks ir lielaki par tavejo!

Un ja reiz esam tikusi tik talu, ka tu esi izrauts dibena, tad liekas ari dabiski, ka diklafosu esi ieputis dibena, BET, no ta secinam, ka ari lasiit tu isti neproti un sito stuumienu par hemam tev mamma pateica prieksa un uzdrukaja, jo uz diklafosa pudeles tak skaidri un gaisi rakstiits - "Nepuust dibena!"

Talak nav gruti izsecinat, ka tavs dibens ir arii milziigi liels - taads ka govij, bet lielaaks, jo tad, kad tu biji sapuutis sev diklafosu dibena, tavs dibens uzpampa un saka kakat spontani, bet tu to VAIRS NEVAREJI IZTURET un iebazi diklafosa baloninja korkjiti dibena (sava), kas protams, tam lika izplesties ljoti lielam (lasi - kaa govij).

Protams, pec tik intensivas prostatas masazas (korkis dibena) tu nespeji atureties neiedevis savu korka dibenu pameginat ari kaiminu peterim, kurs tevi ta forsi izrava korki un, lai remdetu tavas slapes (ka visi zinam, diklafosa lietosana izraisa slapes) Peteris tevi ari "padzirdija", jo kada jega gan beigt korki.

Nu re, tu esi maz, apnarkojies, analfabeets gejs ar milziigu dibenu ka govij, un tava taisniiba ir slima narkomana murgi!

Cheers,

Beefy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pieturee6os pie topika (neesmu visus postus 6ite lasiijis smile.gif )

Tatad neesmu lietojis narkotikas .. nu vismaz ne taas "nopietnaas" smile.gif vienigais, ko esmu meginajis taas ir cigaretes (tas bija ap 9 gadu vecumu XD.gif tagad, protams, ka nepiipeeju) .. taas taa kaa buutu tuvaakaas pie narkotikam .. alkoholu te laikam piemineet nevajag, bet esmu noproveejis daudzus taa veidus un muuzham palik6u pie alus cool2.gif

Vieniigais, kas 6timmee ar CS, ira alus smile.gif .. tad, kad bi6kinj iraa galvaa iedevis un kad veel apjeedz, ka tie zaljie cilveecinji ira Teroristi nevis NLO

Par paareejaam speeleem nezinu .. meeginiet un redzeesiet pa6i wink.gif

Link to comment
Share on other sites

OMG 76.gif1d71.jpg ROFL! Tas shtepseletaaj ir pizdjec dzeks! biggrin.gif laikam pilns ar diklofosu un amfetamiinu un heroiinu! LOL!

Kuram tava taisniiba interese, shtepseleetaaj! smile.gif

Vards shtepseletajs rakstas lidzigi vardam izrauts dibena, un kaut gan tie ir divi vardi, bet man taisniba un mans kulaks ir lielaki par tavejo!

Un ja reiz esam tikusi tik talu, ka tu esi izrauts dibena, tad liekas ari dabiski, ka diklafosu esi ieputis dibena, BET, no ta secinam, ka ari lasiit tu isti neproti un sito stuumienu par hemam tev mamma pateica prieksa un uzdrukaja, jo uz diklafosa pudeles tak skaidri un gaisi rakstiits - "Nepuust dibena!"

Talak nav gruti izsecinat, ka tavs dibens ir arii milziigi liels - taads ka govij, bet lielaaks, jo tad, kad tu biji sapuutis sev diklafosu dibena, tavs dibens uzpampa un saka kakat spontani, bet tu to VAIRS NEVAREJI IZTURET un iebazi diklafosa baloninja korkjiti dibena (sava), kas protams, tam lika izplesties ljoti lielam (lasi - kaa govij).

Protams, pec tik intensivas prostatas masazas (korkis dibena) tu nespeji atureties neiedevis savu korka dibenu pameginat ari kaiminu peterim, kurs tevi ta forsi izrava korki un, lai remdetu tavas slapes (ka visi zinam, diklafosa lietosana izraisa slapes) Peteris tevi ari "padzirdija", jo kada jega gan beigt korki.

Nu re, tu esi maz, apnarkojies, analfabeets gejs ar milziigu dibenu ka govij, un tava taisniiba ir slima narkomana murgi!

Cheers,

Beefy wink.gif

"omg rofl lol" tu zaban.gif neesi normaals . vareeji neteereet laiku, lai to visu izdomaatu un veel uzrakstiitu

par kulaku izmeeriem neesi tik paarliecinaats - paaraak nobriedis jau neesi, ja raksti taadus murgus

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...