Jump to content
GIGN Forum

Kur Atkodeet Mobiilo?


eziic
 Share

Recommended Posts

tiku pie Nokia 6280 [ 10cms.gifsheit ], bet taada maza probleema, ka vinjsh tika pirkts Anglijaa un muusu kartes nekaadiigi negrib njemt pretii. zinu, ka forumaa kkad laicinju atpakalj bija posts ar shaadu pashu probleemu, kad dzheks bija atvedis Siemens kaut kaadu laikam, bet es to postu nevaru atrast. mozh kaads var man pasviest ideju kur aiziet un par sapraatiigu summu to telefonu atkodeet? jau ieprieksh paldies. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

sek. Rizhiks ir pilniigs cirvis un taadu modeli vinjsh pat redzeejis nav, kur nu veel meegjinaajis atkodeet. pie tam arii ja buutu atkodeejis, es tam trakajam nemuuzham savu mob neuzticeetu...

ecology ss.lv jau izchekoju, neko piemeerotu neatradu. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Var gadīties, ka tava mobīla atbloķēšana tev var izmaksāt ~50ls, jo viņš ir jauns

Jaunos N serijas modeļus vispar nevar atbloķēt LV un kad varēs maksās 100LS, tomēr šaubos, ka ar tavējo būs tas pats!

Link to comment
Share on other sites

Venom, es ar mekleeju, nav... bet tas jau bija gaidaams - modelis viens no jaunajiem, tur nav paspeejis tik fixi paraadiities.

Ali tu to nopietni? upset.gif psc, visi saka, ka poh kaads modelis, max 10Ls un izdariis visu ko vajag. bet ja man 50Ls jaapikjo... tas pat ir vairaak nekaa taa summa, par ko vinju nopirku... blink.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

euz, te Ecology raxtiija, ka zina purvciemaa kkaadu vietu, kur atkodeet. luudzu iedod, ja vari, adresi kur tieshi tas ir. un arii paareejie man vareetu iedot kaadu adresi kur aiziet un kur vareetu to telefonu atkodeet. vnk naakamnedeelj domaaju shaut uz Riigu, lai beidzot atkodeetu to kluci, bet buutu ljoti labi, ja zinaatu konkreetas vietas kur tieshi man iet. jau ieprieksh visiem liels paldies! unsure.gif

p.s. visiem, kas man iedos kaadu adresi 10cms.gif tas taa, stimulam... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...