Jump to content
GIGN Forum

Kaa Gignam Un Citiem Serveriem Nemainaas Ip?


Recommended Posts

nu man ir dns- tolsty.sytes.net, bet ar laiku man nomainaas IP smiliez.de_2477.gif uzreiz pasaku man ir tas hujovijs nets pa 10 ls meenesii kurs straadaa arzemees tikai no 18.00

karo4 es gribu panaakt to ka man nemainaas IP. kaaaa???? mosk kaadu progu vaig vai kautko citu? plz atbildat! smiliez.de_2538.gif

Edited by .:TolstY:.
Link to comment
Share on other sites

vizsmaz to rasktiijia mna bralais kad vienmeer ar chiitem speeleee

bet tizli ja piemeeram grib kaads tve tiesiibas serverii uzlikt tad tik uz nku var bet taa var atmaskot bet uz ip vinjam mainas tapee man nepatiik INETS KURSH MANA IP TAS IR SUUD* smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man ir dns- tolsty.sytes.net, bet ar laiku man nomainaas IP smiliez.de_2477.gif uzreiz pasaku man ir tas hujovijs nets pa 10 ls meenesii kurs straadaa arzemees tikai no 18.00

karo4 es gribu panaakt to ka man nemainaas IP. kaaaa???? mosk kaadu progu vaig vai kautko citu? plz atbildat! smiliez.de_2538.gif

man a pdsl bet IP veel nav mainiijusies, nets jau ir kaadus 8 meneshus bet IP taa pati. vnk man nebija ieinstaleets i-nte drivers kompim uz tape sakumaa negaaja, tas stulbais apollo vecis neko nejeedza. ieinstaleeju driverus un viss ok. IP nemainaas man blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...