Jump to content
GIGN Forum

Ksa(kaligula) Vs Worm


kalns
 Share

Recommended Posts

Taatad shodien mees ar worm mazliet uzmaucaam galda futbolu. Man patika godiiga speele bez chiitiiem, aci pret aci, zobs pret zobu

Rez:

ksa(kaligula) vs worm 9:0 nice smiliez.de_2125.gif

worm vs mans deels niks (pieci gadi) 8:9 very nice esmu eiforijaa smiliez.de_2551.gif

worm+elviira tumsas valdniece vs ksa+niks 4:9 violent1.gif

worm vs ksa+spite 6:9 4.gif

esmu ekstaazee joprojaam, worm sagrauts pilniibaa, taa kaa gaidiet vinja atriebiibu shodien gignaa

kaa man patiik jauki gjimeniski vakari, galvenais ka neviens nav apvainots naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

cik tev gadi kaligula?

aa jautajums vispariba es zinu ka kaligula ir kaut kads tur radinieks spitei. taa vispariba liekas normaals choms bet diezgan biezhi pedeja laikaa serverii nepartraukti kaut ko dirsh uuuuuuuttt. vinjam tad drikst likt gag vai nu kaut ko pret vinju dariit vai arii labak nedarit`?

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

cik tev gadi kaligula?

aa jautajums vispariba es zinu ka kaligula ir kaut kads tur radinieks spitei. taa vispariba liekas normaals choms bet diezgan biezhi pedeja laikaa serverii nepartraukti kaut ko dirsh uuuuuuuttt. vinjam tad drikst likt gag vai nu kaut ko pret vinju dariit vai arii labak nedarit`?

cilveeks maliet pajoko un dazhiem ar iebremzeetaam izjuutaam saakaas. tas ir tas ko es tev worm teicu. cilveeki kas speelee cs ir ar neveselu uztveri par dziivi.

\

p.s. radler biju labaakaas domaas par tevi

sry

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

cik tev gadi kaligula?

aa jautajums vispariba es zinu ka kaligula ir kaut kads tur radinieks spitei. taa vispariba liekas normaals choms bet diezgan biezhi pedeja laikaa serverii nepartraukti kaut ko dirsh uuuuuuuttt. vinjam tad drikst likt gag vai nu kaut ko pret vinju dariit vai arii labak nedarit`?

p.s . p.s.

dirs radler varbuut tu, es runaaju ja kas!!!

kad esmu kaut ko teicis varbuut par daudz iedzeeris nu sorry par to visiem, bet ja kaut ko citu tad patieshaam ir paaris speeleetaaji, kas mani kaitina jo teelo uberus a smagi liekaas ka chiito. bet parasti jau to vissaapiigaak uznjem tie, kuri to dara (ne par tevi rad )

18.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

cik tev gadi kaligula?

aa jautajums vispariba es zinu ka kaligula ir kaut kads tur radinieks spitei. taa vispariba liekas normaals choms bet diezgan biezhi pedeja laikaa serverii nepartraukti kaut ko dirsh uuuuuuuttt. vinjam tad drikst likt gag vai nu kaut ko pret vinju dariit vai arii labak nedarit`?

cilvēkus vērtēt visus vajadzētu vienādi nevis dalīt radiniekos utt.

pie tam kaligulas gadu skaitam nav nekādas nozīmes šoreiz. worms - PWNT

p.s.

radler ja tu nebūtu mēreni atsaldēts tad aptuveno viņa vecumu būtu varējis noteikt pēc tā ka viņam ir piecgadīgs dēls wink.gif

p.p.s

anfisa, ja tu nebūtu vienkārši stulba, tu arī nebūtu dziedājusi radleram līdzi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

cilvēkus vērtēt visus vajadzētu vienādi nevis dalīt radiniekos utt.

pie tam kaligulas gadu skaitam nav nekādas nozīmes šoreiz. worms - PWNT

p.s.

radler ja tu nebūtu mēreni atsaldēts tad aptuveno viņa vecumu būtu varējis noteikt pēc tā ka viņam ir piecgadīgs dēls wink.gif

Paldies macho par labajiem vaaardiem tas bija tikai jokam a dazhi jau kjer krenjkji.

Link to comment
Share on other sites

cilvēkus vērtēt visus vajadzētu vienādi nevis dalīt radiniekos utt.

pie tam kaligulas gadu skaitam nav nekādas nozīmes šoreiz. worms - PWNT

p.s.

radler ja tu nebūtu mēreni atsaldēts tad aptuveno viņa vecumu būtu varējis noteikt pēc tā ka viņam ir piecgadīgs dēls wink.gif

p.p.s

anfisa, ja tu nebūtu vienkārši stulba, tu arī nebūtu dziedājusi radleram līdzi wink.gif

p.s. par beerna un manu vecumu, tu man macho vaardus izraavui no mutes. Nepiedoshu to tev nekad 18.gif

Link to comment
Share on other sites

cilvēkus vērtēt visus vajadzētu vienādi nevis dalīt radiniekos utt.

pie tam kaligulas gadu skaitam nav nekādas nozīmes šoreiz. worms - PWNT

p.s.

radler ja tu nebūtu mēreni atsaldēts tad aptuveno viņa vecumu būtu varējis noteikt pēc tā ka viņam ir piecgadīgs dēls wink.gif

p.p.s

anfisa, ja tu nebūtu vienkārši stulba, tu arī nebūtu dziedājusi radleram līdzi wink.gif

macho nakamreiz prasishu cilvekiem vai vinjiem ir beerni un tad cik gadi:)

protams ka cilveki javerte vienadi bet vienreiz kad biju serveri tad kaligula tur kaut ko lamaajas kads kaut ko vinjam preti pateica un dabuja no worma kiku:)

Link to comment
Share on other sites

macho nakamreiz prasishu cilvekiem vai vinjiem ir beerni un tad cik gadi:)

protams ka cilveki javerte vienadi bet vienreiz kad biju serveri tad kaligula tur kaut ko lamaajas kads kaut ko vinjam preti pateica un dabuja no worma kiku:)

es pat preciizi atceros kaa tur bija rad. jaa es lamaajos jo man dirsa virsu, bet ja tu neieveeroji tad wormam un citiem ar bija uzbraucieni taapeec arii dabuujna kick. interesanti kaapeec tad tu ar to kreiso nelamaajies un vinjsh tev nebrauca augumaa ko ????????

Link to comment
Share on other sites

aij nu es visam speelee notiekushajam sekot liidzi nevaru. esmu tikai vairakas reizes redzeejis kaa tu runaa rupjiibas smile.gif un atminjaa bija tikai palicis kaut kads gadijums kad kadu izkikoja...hmm man pat liekas ka toreiz tas izkikotais bija admins un vinju izkikoja par to ka vinjsh tev uzlika gag vai kaut ko tadu.bet nu es precizi neatceros.

nu un vispariba ja tev brauc virsuu man liekas nav viss pareizakais turpinaat taapat ....... un ja es redzu ka kads lamajas ar visadiem iespejamiem krievu lamu vaardiem tad es nosakuma vinjam neprasu kas notikaas tevi kads apvainoja vai apceela bet lieku gag.... tapec arii gribeju zinaat vai tev taapat drikst dariit vai arii nee...

Link to comment
Share on other sites

aij nu es visam speelee notiekushajam sekot liidzi nevaru. esmu tikai vairakas reizes redzeejis kaa tu runaa rupjiibas smile.gif un atminjaa bija tikai palicis kaut kads gadijums kad kadu izkikoja...hmm man pat liekas ka toreiz tas izkikotais bija admins un vinju izkikoja par to ka vinjsh tev uzlika gag vai kaut ko tadu.bet nu es precizi neatceros.

nu un vispariba ja tev brauc virsuu man liekas nav viss pareizakais turpinaat taapat ....... un ja es redzu ka kads lamajas ar visadiem iespejamiem krievu lamu vaardiem tad es nosakuma vinjam neprasu kas notikaas tevi kads apvainoja vai apceela bet lieku gag.... tapec arii gribeju zinaat vai tev taapat drikst dariit vai arii nee...

aaaa tu miiljuminj daudz ko esi sajaucis!!!!

1. to gag man uzlika, neesmu paarliecinaats bet varbuut allworth, ka braucu virsuu judge(vinja braalim)

2. krievu lamuvaardi nebija, tikai jautaaju, kur vinja skills ir pazudis vairakas reizes un tad gag.

3. worm tad nespeeleeja vispaar, taa kaa esi sajaucis daudz ko

4. tavi vaardi :

"aij nu es visam speelee notiekushajam sekot liidzi nevaru. esmu tikai vairakas reizes redzeejis kaa tu runaa rupjiibas smile.gif

ja nevari sekot liidzi peec taviem vaardiem, tad jautaajums kaa vari spriest par taadaam lietaam???????????????????????????????????????????? rolleyes.gif

p.s.

topiks nemaz nebija par manu vai kaada cita speeli cs-aa, bat par ko citu. Lasiit augstaak rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

pirmos 3 punktus vari aizmirst jo tu runaa par citu reizi:) par to reizi par kuru es runaaju tur bija worms un spite nu bet vienalga aizmirsti tachu.

atbilde uz 4 jautajumu .....hmmmmmmmmm pat nezinu ko teikt tu esi diivains:)

es velreiz saku ja redzu ka kads speletajs kaut ko dirsh ar rupjiem vardiem tad lieku gag.kads tur sakars ar sekoshanu vai nesekoshanu? tu pats teici ka jokaa kaut ko pasaki.man jau nav nekas preti tam.es ari biezhi pasaku losis:) un uzlieku smailiju tas ir savadak nekaa kad saka loh. aa nu es teicu ka nevaru sekot lidzi visam jo tu man teici ka es neredzeju ko vinjsh pirms tam teica bet par to jau es teicu ka nav jadirsh pretim

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

pirmos 3 punktus vari aizmirst jo tu runaa par citu reizi:) par to reizi par kuru es runaaju tur bija worms un spite nu bet vienalga aizmirsti tachu.

atbilde uz 4 jautajumu .....hmmmmmmmmm pat nezinu ko teikt tu esi diivains:)

es velreiz saku ja redzu ka kads speletajs kaut ko dirsh ar rupjiem vardiem tad lieku gag.kads tur sakars ar sekoshanu vai nesekoshanu? tu pats teici ka jokaa kaut ko pasaki.man jau nav nekas preti tam.es ari biezhi pasaku losis:) un uzlieku smailiju tas ir savadak nekaa kad saka loh. aa nu es teicu ka nevaru sekot lidzi visam jo tu man teici ka es neredzeju ko vinjsh pirms tam teica bet par to jau es teicu ka nav jadirsh pretim

koroch man vairs nav speeka rakstiit.

Tas ka esmu diivains, es ar to lepojos, taa kaa paldies rad par labajiem vaardiem laugh.gif

Bet tu veel nesaprati, ka topiku ieliku hohmai, taapat vien, pavisam taapat ne jau lai kaadu pazemotu vai izniicinaatu, bet TAAPAT VIEN RADLER nu tu nesaproti TAAPAT VIEN.

Vienkaarshi man ar worm iznaaca saruna par forumaa esosho cilveeku attieksmi, kad kaads kaut ko uzraksta,un ko saka tie kam ir admin tiesiibas. Man bija taisniiba uz 50%, macho kaa parasti izglaaba situaaciju ( ar visu cienju macho)

Knapi uzraksti joku par vakara tusinju, kad kaadam jaasaak braukt augumaaa!!!

Cik tev gadu? Ar kuru tu vietu domaa? da ar ko tu vispaar ruaa? Vai likt vinjam gag ban kick suck >uck etc.

Paldies par uzmaniibu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tas smailijs: cool2.gif bija domats atiecibaa uz to speeli nevis ka es esmu kuul un paprasu cik tev gadi un censhos tevi izsmiet. vienkarshi atcerejos par tevi kaa braaleenu vai ko tur un gribejas paprasit.

jaaaa un piemirsu pateikt peec tam kad paprasiju par to vai radinieku tevi arii drikst gagot tu saaki braukt virsuu ka man ir piebremzeetas izjuutas. tapec ka paarprati mani vai arii nez......

un tapec prasiju cik tev gadi jo uzrakstiji to taada stilaa kaa kaut kaads 12 gadigais

aijj tiko ieraudziju ka ir rakstits ka vinjsh speleju pret delu 5 gadi.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Daudz gribeesi zinaat atri veca/s paliksi. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Daudz man gadu saliidzinoshi ar videejo statistisko speeleetaaju vecumu gignaa

wink.gif

nu tad jau aatri veca palikshu, jo zinaat es tieshaam gribu daudz. bet tas nekas. un btw iisteniibaa Tev bija jaasaka "daudz zinaasi, aatri veca paliksi". bet tas nekas.

un jaa, es atziistos, es arii saakumaa nepiefikseeju, ka Tev ir 5gadiigs deels. sapratu tikai tad, kad izlasiiju m3cho postu.

Link to comment
Share on other sites

aaaa tu miiljuminj daudz ko esi sajaucis!!!!

1. to gag man uzlika, neesmu paarliecinaats bet varbuut allworth, ka braucu virsuu judge(vinja braalim)

2. krievu lamuvaardi nebija, tikai jautaaju, kur vinja skills ir pazudis vairakas reizes un tad gag.

3. worm tad nespeeleeja vispaar, taa kaa esi sajaucis daudz ko

4. tavi vaardi :

"aij nu es visam speelee notiekushajam sekot liidzi nevaru. esmu tikai vairakas reizes redzeejis kaa tu runaa rupjiibas smile.gif

ja nevari sekot liidzi peec taviem vaardiem, tad jautaajums kaa vari spriest par taadaam lietaam????????????????????????????????????????????  rolleyes.gif

p.s.

topiks nemaz nebija par manu vai kaada cita speeli cs-aa, bat par ko citu. Lasiit augstaak  rolleyes.gif

Thats correct, tikai es uzliku xllama. Neņem ļaunā, bet man izbesīja, ka visu laiku piesienies viņam par čītiem, kurus viņš nelieto. Atvainoties netaisos, jo rīkojos pareizi un zināju, ka esi worma čoms. Tā kā no manis nebūs tādi stulbi jautājumi, kā: "Vai es drīkstu Tev likt gag?" happy.gif

P.S. Tas nav tas gadījums, kad worms kādu izkikoja.

P.P.S. worms pret 5 gadīgu dēlu laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par piedaliishanos topikaa. Man prieks ka lielaakaa dalja to uztveera kaa hohmu.

Par gagiem un visu paareejo, juus tak esat admini jums lemt ko dariit ko nee, ne taa kaa es beztiesiibu elements biggrin.gif

Ja kaadam uzbraucu topikaa par daudz sorry, varbuut es arii kaut ko sapratu nepareizi.

see you biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...