Jump to content
GIGN Forum

Kopis


kinis
 Share

Recommended Posts

karoch dela taada kaadaa jaukaaa dienaa (pirms gada) man pirmo reizi restarteejaas kopis izmetot kaut kaadu zilu logu taa nu ir pagaajis gads un tagad restarteejaas taa- 1. (iesleedz cs serveri, speelee cs) 2. (speelee Mu) 3.(spelee call of duty) bet speleejot tikai cs vispaar nerubaas aaraa Bet shaada probleema saaaka pienjemties speekaa tikai nesen agraak viss bija oki Ram man ir 736 mb vai pie vainas ir cietais???

Link to comment
Share on other sites

izsmelosha atbilde

man draugam tas pats, ramiem nav laikam frekvences vienadas vai kas tur nesader un tapec neiet a kad iznem vienu vai ram tad iet...

Vot tas arii taa izklausaas - pats winu kad instaleeju tad njemu vienu aaraa RAM jo zilais ekraans... biggrin.gif Pirmkaart razhotaaji RAM naf man vienaadi un nerunaasim par frekvenceem.... biggrin.gif Katraa zinjaa liec uz testu RAM...

Link to comment
Share on other sites

Format C: smiliez.de_2551.gifthumbsup.gif

man bija shhii probleema domaaju ka windows karoch visu cieto nofarmateeju instaleeju windowsu un pat tad rubiijaaas aaraaa Tagad vispaar ir shausmiigi rubaas 1h 4 reizes

P.S dzheki iemetat saites kur vareetu cietos nomest 40 Gb

Link to comment
Share on other sites

man bija shhii probleema domaaju ka windows karoch visu cieto nofarmateeju instaleeju windowsu un pat tad rubiijaaas aaraaa Tagad vispaar ir shausmiigi rubaas 1h 4 reizes

P.S dzheki iemetat saites kur vareetu cietos nomest 40 Gb

Pag nesaprotu kapee domaa ka cietnis pie vainas... vaig patesteet - panjem no kaada drauga cietni un pameegjini uzinstaleet winu, ja naf restartu tad token cietnis, bet ja buus tad RAM vai CPU.... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
man draugam bija pie vainas tas ka pa maz ventilejas PC ventilatorus 1-2 pielikt klat jo ka instale windows tad jauzliek pie cik gradiem izsledzas vai restartejas dators moska tas naughty.gif

Respektīvi iztīri savu kompi no putekļiem varbūt ies, jo pa gadu sakrājas dahuja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...