Jump to content
GIGN Forum

Mūzikas Stili!


tomy91
 Share

Kādu mūziku klausaties jūs?  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Metāls.No SoaD līdz CC.Jā, 13. jūnijā jābrauc uz Tallinu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sapratu, ka te truukst viena uubersvariiga atbilde - to, kas patiik. Sen jau ir pagaajushi tie laiki, kad klausiijos tikai metaalu - jo smagaaku, jo labaaku. Tad nu tagad esu paargaajis uz to, kas tieshaam patiik, un domaajams, ka vareetu atrast ar jebkuru sheit ko kopiigu, ko paklausiities smile.gif

p.s. Tallina, es naaku

Link to comment
Share on other sites

CC spвrda. Bail pat klausоties. Toties par tekstiem var mazliet pasmaidоt. smile.gif

Bet vsp. SoaD ir metвls?  huh.gif

SoaD ir alternative metвls.Ir geji, kas uzskata, ka SoaD ir prog roks un ir Ьbergeji, kas uzskata, ka SoaD ir тыmetвls.

edit:grammar

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Tad jau drīzāk alternatīvs roks! (protams ja tāds stils vsp ir)

Jau nais albūms vsp tāda komercija. (vsp pēc prostā roka ož)

Argumentē savu viedokli ar faktiem. Komercija šmomercija.Nu un ?

Link to comment
Share on other sites

Redz.

Visi labi zin ka peптu papildina daювdi papildinвjumi. t.i. klipi, reklвmas, koncerti utt.

Labi zinвm ka pasaulз lielвkie un skatоtвkie mыzikas kanвli MTV N' Viva neraidоs nekвdu CC, SlipKnot or whateva. Viтiem smagi uzdirst metвlam, operai, рlвgerim. Viтi tзmз uz RnB, Hip-Hop, Popiтu, PopRock, Punk Rock, mazliet alternatоvo.....

Piem. tas pats SoaD skaisti uzpeldзja MTV ar savu dziesmu (tur kaut kвdu no pirmspзdзjв albыma), kas bija popiskuma novirziens.

Agrвk kad SoaD varзja saukt par metвlu MTV vadоbai pat neienвca pєвtв tur kaut kвdu metвlu bвzt raidlaikв. (ja nu vienоgi pзc 23.00 kad daюkвrt kaut kas tml. tur uzpeld). Tвtad klipi atkrоt.

To paрu var teikt par radio. Personоgi nezinu nevienu pieklвjоgu radio staciju kura raidоtu piem. SlipKnot.

Reklвmas protams nebыtu tas galvenвkais, kas spiestu kвdai attiecоgajai grupai mainоt stila ievirzi, bet tomзr man рнiet, ka tas pats LNT labprвtвk reklamзtu Spоrsu (tikai kв piemзrs), nekв CC or veco laiku Soad or smth like that.

Koncerti - Ierakstiju viтus tur augрв ar domu teikt, ka pilsзta nevзlзtos dot atпauju pвrвkajam metвlam, un labвk piekristu Spоrsas koncertam, bet mazliet padomвjot sapratu, ka valdei stipri nerыp apstвkпi. All they care is MONEY!

Negribu nevienu stilu te nolikt (ja nu kвdam tas ienвk prвtв), bet tвda ir reвlв situвcija. tas pats metвls tiek daudzviet diskriminзts.

Un rodas dillemma SoaD menedюerim. Spзlзt to paрu veco, labo metвlu un nedarоt neko lietas labв, vai tomзr mazliet pamainоt savus uzskatus & stilu. Lielвki ieguvumi neapрaubвmi ir mainoties. Vienв vвrdв sakot liela Popularizзрanвs. Money wins.

Kв piemзrus varu minзt kaut vai KoRn, tas pats SoaD, Linkin Park, SlipKnot.. (vairвk gan nezinu :/)

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Redz.

Visi labi zin ka peптu papildina daювdi papildinвjumi. t.i. klipi, reklвmas, koncerti utt.

Labi zinвm ka pasaulз lielвkie un skatоtвkie mыzikas kanвli MTV N' Viva neraidоs nekвdu CC, SlipKnot or whateva. Viтiem smagi uzdirst metвlam, operai, рlвgerim. Viтi tзmз uz RnB, Hip-Hop, Popiтu, PopRock, Punk Rock, mazliet alternatоvo.....

Piem. tas pats SoaD skaisti uzpeldзja MTV ar savu dziesmu (tur kaut kвdu no pirmspзdзjв albыma), kas bija popiskuma novirziens.

Agrвk kad SoaD varзja saukt par metвlu MTV vadоbai pat neienвca pєвtв tur kaut kвdu metвlu bвzt raidlaikв. (ja nu vienоgi pзc 23.00 kad daюkвrt kaut kas tml. tur uzpeld). Tвtad klipi atkrоt.

To paрu var teikt par radio. Personоgi nezinu nevienu pieklвjоgu radio staciju kura raidоtu piem. SlipKnot.

Reklвmas protams nebыtu tas galvenвkais, kas spiestu kвdai attiecоgajai grupai mainоt stila ievirzi, bet tomзr man рнiet, ka tas pats LNT labprвtвk reklamзtu Spоrsu (tikai kв piemзrs), nekв CC or veco laiku Soad or smth like that.

Koncerti - Ierakstiju viтus tur augрв ar domu teikt, ka pilsзta nevзlзtos dot atпauju pвrвkajam metвlam, un labвk piekristu Spоrsas koncertam, bet mazliet padomвjot sapratu, ka valdei stipri nerыp apstвkпi. All they care is MONEY!

Negribu nevienu stilu te nolikt (ja nu kвdam tas ienвk prвtв), bet tвda ir reвlв situвcija. tas pats metвls tiek daudzviet diskriminзts.

Un rodas dillemma SoaD menedюerim. Spзlзt to paрu veco, labo metвlu un nedarоt neko lietas labв, vai tomзr mazliet pamainоt savus uzskatus & stilu. Lielвki ieguvumi neapрaubвmi ir mainoties. Vienв vвrdв sakot liela Popularizзрanвs. Money wins.

Kв piemзrus varu minзt kaut vai KoRn, tas pats SoaD, Linkin Park, SlipKnot.. (vairвk gan nezinu :/)

slipknot ir sыds, sвksim ar to.Un beigsim ar to, ka mtv bieюi ir rвdоjis gan slipknot, gan soad pirmos albumus pirms 23:00.Vзl varu piebilst - nerunв, ja ne sыda nezini.Nepatоk - neklausies.Piedrвюu komerciju.Starp citu, es neprasоju argumentus par tavu рmomerciju , bet par to kвdзп tu domв, ka SoaD ir alternative roks.

Link to comment
Share on other sites

gotiskais metāls/roks/punk roks etc. etc. un WuTangClan

(uzskatu viņi ir pelnijuši paši savu mūzikas stilu XD.gif . vienk. nav vairs tādu citu kā viņi.

tas pats fiftijs ar savu ge## junitu nav salīdzināms ar WuTang. )

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

1kārt - OMG! Man takš vienalga vai tev patīk vai nepatīk k-kāds Slipnots. Un arī tas ka tu viņu piedrāz (t.i. komerciju), nenozīmē ka tāda nepastāv!

2kārt - Tas ka tos jaunos albūmus MTV or Viva parāda 1reiz nedēļā, ņav pilnīgi nekas salīdzinot ar Popa klipu drāšanu 2reiz dienā!

3kārt - Tu saki 'Nepatīk - neklausies'. Tur jau tas āķis. Nejau es (kurš neklausīsies metālisko SoaD) nosaku viņu mūzikas iebraukšanu komercijā, bet gan es (kurš klausīsies popsīgāku SoaD) to noteiks.

4kārt - Khe, khem. Kā kāpēc es tā domāju par to alternitive? m? Es atvainojos. BET SoaD drīzāk būtu pops nekā metāls. Uzskatu ka viņš pēc smaguma ir Roks + Alternatīva garša mūzikā. Tātad Alternatīvais roks.

Link to comment
Share on other sites

lol , koo juus mulkjiishi nezinaat , ka par stilu nestriidaas , bet gan sakaujaas ! smile.gifsmiliez.de_1591.gif

P.s '' Es nekuudu ''

P.s bet nopietni ko tur striideeties , kas patiik tas patiik ...

Ediite : vbyuer tikai pameginji ... axe.gif x3

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Hiphops-Latvieshu

Armands

Gustavo

Atsitiens

DoRnIS & RaDZiS

Mistake

Mītava

---------------------

Ir vel dazhi labi, bet nezinaamu iemeslu deel nevaru nosaukt

---------------------

Man liekas stulbi striideeties par to kas ir labaaks hiphops, roks, vai vel kkaads shits.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju kaut ko rakstīt, trūkst spēka virināt muti vai kustināt pirkstus par ko un kā un tā un šitā.

Klausos visu, izņemot "Tumsas spēkus".

Ja kādam interesē ko tieši pašlaik RATM - Settle For Nothing.

BĻE KĀ ES GAIDU PRODIGY KONCERTU! ES NEVARU!

ES PAT VAKAR IZVILKU VECOS PLAKĀTUS ĀRĀ UN PIELIKU PIE SIENAS PĀRIS (4trus)!

PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY PRODIGY

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...