Jump to content
GIGN Forum

Kvalitaate Buteks


slc
 Share

Recommended Posts

sledzu ciet.

iemesls - neredzu realu risinajumu un pec visa, kas seit sarakstits varu pateikt vienigi sekojosu:

1. adminam jaskatas kas notiek spele un jaspej izvertet kurs ir Nuubs kurs nav. (domaju basecamperus utt) (nesaku, ka saja gadijuma admini ir 0 kaa mums te viens subjekts XD.gif izteicas)

2. ieskau izvertet 100x vai tiesam tas ko kads nodara kadam ir 100% negodigi un tad rakstit sudzibu.

3. iesaku mazliet atslabt un var tacu ieiet ar adminu m+6 cata istaba un paruna (MIERIGI)

Link to comment
Share on other sites

gribēju tik pateikt, ka es ar to Buteku esmu spēlējis kopā jau neskaitāmas reizes un nekad man ar viņu nav bijušas problēmas (arī ar feiknikiem), bet nu kā redzu, daudzi citi cilvēki ir krasi atšķirīgās domās...

Link to comment
Share on other sites

nu bāc, iespējams, es nēsmu pēdējā laikā tik daudz uz gign spēlējis, bet parasti kad spēlēju un spēlē BuT, tad viss ir normāli, nēsmu pamanījis, nekādas tādas sliktas gribas izpausmes smile.gif vienk. iesaku daRekam un visiem parējiem atpūtināt smadznes un nespēlēs visu dienu cs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

slow, ej dirst! Ja nav ko teikt tad nesaki neko! Atslaabt vari Tu! Manas aciis vinjsh ir pidars un arii paliks pidars, zini ka var jaukt spelee viens shitads auns?! ar saviem tk, ta... visu laiku traucejot spelet. laikam nee! Vispar slow, manliekas, ka Tev tas patik, Itsevishkji peec pedejas sava uuber admineeshanas par liidziigu lietu par, kuru mierigi varu rakstiit suudziibu un, plus, ta jau bus 2aa par Tevi! Nu es domaaju, ka tu zini ko es domaaju, bet labi, lieta nav par to!

chill! Var lockot shito, bet, slow, tev par nelaimi, neatslabshu. Tiko vinjsh uztaisiis kaut vienu TA - suudziba, TK - suudziba!

Link to comment
Share on other sites

Gribeeju vel tikai piebilst ka taa ir diezgan izcila stulbuma izpausme ja tev cs`aa kaads ieshauj (nejaushi parasti) tad tu uzreiz blietee virsuu visu kas tev ir..

aa jaa - edits - smiliez.de_2125.gif skatos tev baigi fascinee taadu smaidinju likshana

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...