Jump to content
GIGN Forum

Austiņas


Set.
 Share

Recommended Posts

ir diva veida austiņas ko varu tev ieitekt:

1. Austiņas ar iebūvētu skaņukarti ( Platronics DSP 500 , Steelsound un Sennhaiser)

Lielākie plussi visām šim ausīm ir sekojoši:

1. Iebūvēta skaņukarte, kas nozīmē, ka neatkarīgi pie kāda sava/sveša/vai brālēna kompja tu sēdēsi, tev vienmēr būs tā pati skaņa, kas mājās pie sava kompja. Un tas ir visnotaļ svararīgi, jo dažādām skaņukartēm ir dažāds "skanējums".

2. Skaņa ir digitālā veidā - tas ir tu vari salikt sev ausīm ārkārtīgi daudz dažādu efektu, piemēram priekš cs parasti pastiprina basus ( labāk dzirdami soļi).

3. Atkrīt visa pišņa ar statisko troksni, kas parasti piemīt zemas kvalitātes vai mātesplatē integrētajām skaņukartēm. Ja nezini kas tas ir tad uzslēdz sev maskimālo volume control ( speaker , wave ) un uzgriez maksimāli savas tumbiņas - jā tā čerkstoņa ir tas statiskais noize, kas tām austiņām nebūs.

Mīnusi:

1. Dārgas - bez 70Ls neiztikt

2. Un vissvarīgākais punkts - latvijā NAV veikalu kur viņas pārdod. Vienīgā iespēja caur ebay, zviedru/dāņu/somu/vācu internetveikaliem. Vai arī caur paziņām amerikā

Otrais austiņu tips ir DJ austiņas ar klasisko analogo spraudni.

Šajā izvēlē izvēle krīt uz austiņām ar augstiem "frekvenču diapazona" (Hz) un "jūtīgums" (dB) . Parasti šādi rādītāji piemīt saucamajām mikimaušu ausīm ( vai arī kosmonautu ). Tās ir lielas un masīvas, toties ērtas un arī varēsi brīvajā laikā patēlot freestileru pastaigājoties ar tām pa rīgas ielām. A un uzmanies ejot garām tirgus rajonam, šaurpierainajiem nepatīk tādi mikimauši( laikam skauž ). Parasti izvēle krīt uz panasonic, sony un sennhaiser ražojumiem.

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

es, personigi, esmu piekjeries icemat, bet daudziem vinjas nepatik smile.gif man atkal netik sennhaiser... un paskaties frag.su tur var pasuutit! manliekas arii sennhaiser, icemat, steelsound un veelvisadas firmas! Tur paskaties!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
sennheiser hd477

kuras, piebildishu ir sudi! Cilveeks, tas, kas ir Tev, nevienmer ir vislaakais smile.gif

atceros kad gribeju vinas pirkt no Tevis happy.gif tiko macijos spelet! Bet tad jau sapratu kad tieshi par to modeli ir daudzas austinjas labakas(pat parastas)

Set. tas ir ka kuram, vienam uzprasiisi, vinjsh teiks, ka tas ir labakas, otrs teiks, ka vinjes, redz, ka ir labakas utt. utt. Bet firmas ir vairakas ar kuram spele pasaules grandi! Latvija jau vairak gan spelee ar sennhaiser, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

goldberg tadas austinas ir Goili . Jaa protams aprakstaa raxtiits , ka taas ir kaut kadas uuber MEGA krutas austinas ! Arii lidziigi texti ir austinam pa 5 Ls ! Nee nu nevar arii teikt ka tie ir suudi , taas ir labas austinas , bet ne loti labas sad.gif . Bet lielaka dala pasaules elites komandu : Team3D , SK.tm , Virtus.pro u.c Lieto SENNHEISER austinas ! Un ne tikai tadel ka SENNHEISER ir vinu sponsori , bet arii tadeel ka taas austinas vnk ROX !!! smile.gif

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

Vienozimigi SENNHEISER --- HD 415 vai HD 435

smile.gif

oo, paldies par linku, es kāreiz senhaizerus gribēju nopirkt. Iepriekšējās austiņas bija sennheiser (es nejauši nopirku, nezināju, ka kruta firma skaitās), bet vads noplīsa (vispār austiņas vainīgas, tizla konstrukcija. 16ls maksāja. Tagad jānopērk biš foršākas, jo skaņa jau bija baigi ok - pa ielu iet un klausīties mp3 pleijeri tieši laikā happy.gif.

Link to comment
Share on other sites

šodien biju Elkorā (tanī kas aiz VEF tilta) un tur bija kkādi pāris Sennheise modeļi - bija pa 99Ls, bija pa 130 un vēl kkāds - nevienam nebija mic klāt, pastījos arī technics austiņas, bija normālas pa 27 un pa 44Ls, bet ari nebija klāt mic, vispār nevienas ausis ar mic tur neredzēju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es īsti neiebraucu tajā ar ko atšķiras manas Philips SBC HM385 (karoch Philips) pa 8ls Topo Centrā, no visām tām Sennheiser, Logitech utt. ar kaut kādām skaņas kartēm, ūber vadiem, super-mega mikrafonu.......

Varētu jau būt ka tā skaņas karte ir baigā labā lieta bez kuras īst prOOOO nevar iztikt, bet nu sorry. Man šķiet ka pa 8ls manās austiņās nekāda skaņas karte neiet iekšā, bet no kurienes nāk skaņa atšķiru ideāli, t.i. soļi, šāvieni N' others shits.. confused.gif

Tākā vienīgā atšķirība varētu būt dizains? blink.gif

post-17-1144523467.jpg

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Es īsti neiebraucu tajā ar ko atšķiras manas Philips SBC HM385 (karoch Philips) pa 8ls Topo Centrā, no visām tām Sennheiser, Logitech utt. ar kaut kādām skaņas kartēm, ūber vadiem, super-mega mikrafonu.......

Varētu jau būt ka tā skaņas karte ir baigā labā lieta bez kuras īst prOOOO nevar iztikt, bet nu sorry. Man šķiet ka pa 8ls manās austiņās nekāda skaņas karte neiet iekšā, bet no kurienes nāk skaņa atšķiru ideāli, t.i. soļi, šāvieni N' others shits.. confused.gif

Tākā vienīgā atšķirība varētu būt dizains? blink.gif

Skaidri redzams, ka tev tāda lieta kā skaņas kvalitāte ir absolūti sveša. Man nav jēgas tev skaidrot kāda ir atšķirība, to vienkārši vajag izjust.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...