Jump to content
GIGN Forum

Optimaala Pele


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Vecaa krakje pa 7 ls saakusi lagot... nevaru pat vairs botus savaldiit

Tad nu gribeeju dzirdeet juusu pieredzi par peleem , topika meerkjis atrast optimaalo - labu par sapraatiigu cenu

Ja kautko iesakat tad luudzu arii cenu noraadiet un iespeejamos veikalus kur var atrast un pieredzi ar sho draiskuli

Paaaaldies

Link to comment
Share on other sites

Logitech MX510! pirku pirms 1 gada un tad tā pelīte maxāja kkur 30Ls, nezinu cik tagad maxā un vai vispār pārdodas, ja ir kāposts, tad vari nemt mx518, 510 jau it kā skaitās novecojis modelis, jo tagad nāk visas G - 5, G - 7 un vēl nezin kādas. ja patīk samērā mazas peles, tad vari G-1 ņemt, tā ir tāda pamaza un maksā kkādi 25Ls poxodu, Elkorā tai pelei ir jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Nu kaadu laicinju atpakalj , ja pareizi atceros man bija Logitech defuultaa balta ar visu kaa pieklaajas virpuliiti un iedobumiem uz labaa , gan kreisaa sana , peliita bija loti smuka , bet bija viens bet - lagoja , meta uz ausgu meerkji ( pashios nepiemeerotaakajos briizshos ) unc !

Tagad , jau kaadu ( 3.Meenesi ) Esmu Logitech mx518 useriitis , un atskjiriiba ir manaama gan kvalitaatee , gan spejaa manivreet un tmliidziigi , Issteniiba pat nemaaku neko ieteikt , jo nezinu ar kaadu summu tu rekjinies , ja piem : 10 ls - Logitech defult !!! 20 ls - Logitech mx310 , ja apmeeram 30 - 40 ls Mx518 vai kaadu citu micrasoft razojumu ... smile.gif A un parto vikalu itkaa ir tas ''636'' bet manupraat izveele lielaaka ir kkaadaa piem : '' Elkor Centraa ''

P.S no P.S

naughty.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Nu par pelēm var strīdēties ilgi un dikti. Katram ir savas ērtības u.t.t

Nu patreiz diezgan izplatīta ir Sii un Ta pati no cita lenkja - atbilst īsta "geimera" peles stereotipiem! Savukārt, ja patīk k-kas vairāk uz 4fun pusi tad iemet aci šeit - NAIJSIKI smile.gif

p.s mx518 noperkama @ 636 - pie Dzirnavu ielas! (cenu var nokaulēt), bet nu aptuveni pie 35-40LS

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Aii man arii pagaashnedeel mana HP pele nojuka. Aizgaaju uz veici ar domu nopirkt jaunu peli, betw maajaas atgriezos ar jaunu klaviaturu, peli, austinaam.

PS. sakara ar papildus pirkuimiem es iegaadaajos peli pa 8Ls user posted image

Da juus nesmejaties par to ka A4 <taa ir laba firma> rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Man tagad ir MX518, bet iepriekšējā MX310 arī bija ļoti laba. Augstāk redzēju kaut kādus linkus uz mx310, nav arī dārga. Pirms nopirku mx518, svārstījos starp mx510 ar steelpadu un mx518, beigās izlēmu pirkt G5, bet tā kā tā pele uz doto brīdi nebija pieejama i-veikalā, tad paņēmu MX518 smile.gif.

Rezumējot, manuprāt, 4 labas peles:

MX518

G5

Mx510 (nāk komplektā a steelpadu)

MX310 (lētākais variants, bet arī nav slikts)

Link to comment
Share on other sites

35 poxodu tas komplekts maksā, tikai esmu dzirdējis, ka tie padi ir kkādi nekvalitatīvi... lol tas Steelpads S&S poxodu tur naak tanii komplektā jau pats maksā kkādi 20+ LS un vēl mx510... nu nez, nez... varbūt kāds ir ņēmis to komplektu? kādas atsauksmes? tikai brīdinu, ja jūs ņemat to komplektu, tad mouseskatez arī vajadzēs, jo uz tā pada dilst peles ķepiņas... uz drēbes palikņiem nedilst...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nu nez pirmkaart geimeru padi ir lielaaki (mans ednet pads ir 4 reizes lielaaks pap parasto ) un meteriaals...

pameegjini paberzeet daiktu ar parasto padu un peec tam ar kaadu steelpad vai citu steel series shitu un redzeesi kaa buus...

nu es mosh taa nekompetenti saliidzinaaju peliiti ar peni bet anyway saakumburts viens un tas pats tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

sava dalja taisniibas tur ir bet ko padariisi ja gribaas biezjaak galvaa shaut?

btw jautaajums veel - vai peec taas krutaas peles vai pada nopirkshanas juus tieshaam arii ieveer?ojami uzlabojaat savu speeli?

Link to comment
Share on other sites

man bija k-kaada genius mini - maza, smuka un melna. speeleejaas forshi, tikai diode peec pus gada atmira. peecaak ilgi nevareeju pierast pie lielajiem defaultajiem kluchiem..

tagad ir veelme iepirkt 2 lietas - proci un churku, tb zhurku

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...