Jump to content
GIGN Forum

Don't Shoot The Puppy


sulik
 Share

Recommended Posts

Laikam paaraak nezeeliiga speele, ja jau man to never valjaa .. p.s. cik var saprast vajg gaidiit, kameer tas suns liidz noteiktai vietai tiek.. ehh lol atstaaj uz nakti kaada 80. lvla.. lai velkas happy.gif no riita buus tas prieks vinju no6aut 81. lvlaa

Link to comment
Share on other sites

Jūs te runājāt par to ka nevar izturēt, un kā ļoti, ļoti gribas viņu nobliezt, ka man ar sagribējās pamēģināt!

Sākumā jau nekas.. Bet tajā levelā (neatceros kurš tas bija, laikam kaut kāds 8ais) kad tam sunim aizmeta bumbiņu uz otru galu, un kad viņš skrēja atpakaļ bija TĀĀĀĀĀĀĀDA velme to laimīgo izdzimteni nošaut. Tik kaitinoši laimīgs viņš izskatijās.. gussa.gifgussa.gif

Beigās sanāca tā! >

post-6-1143908009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jūs te runājāt par to ka nevar izturēt, un kā ļoti, ļoti gribas viņu nobliezt, ka man ar sagribējās pamēģināt!

Sākumā jau nekas.. Bet tajā levelā (neatceros kurš tas bija, laikam kaut kāds 8ais) kad tam sunim aizmeta bumbiņu uz otru galu, un kad viņš skrēja atpakaļ bija TĀĀĀĀĀĀĀDA velme to laimīgo izdzimteni nošaut. Tik kaitinoši laimīgs viņš izskatijās.. gussa.gifgussa.gif

Beigās sanāca tā! >

OMG 57 min... Tāda pacietība shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

OMG 57 min... Tāda pacietība shock1.gif

Ja nospiezh start pogu suniitis saak iet. Pa to laiku kad suniitis iet ej iedzert piparmeetru vai mezhaogu teeju. Suniitis jau izgaajis 1 lvl, tad atkal jaaspiezh lai iet. Nespied un ej skatiities TV dzerot teeju. Teeju esi izdzeeris, aizej uz toleti. Toletee paardomaa dziivi. Esi to izdariijis ej atpakalj un spied pogu lai suniitis saak iet 2 lvl wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man tomer to speeli atveera valjaa .. pat pirmaja lvla sametaas man vinja zeel, domaajot, ko izdarii6u ar vinju kaadaa desmitajaa, taapeec rezultaats bija apmeeram taads : Time spent not shooting Puppy : 0 minutes 0 seconds smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...